Kokie komplimentai sujaudintų moterį?

181032d8v1leminnvciz15

Per dieną vyras paprastai pasako apie 16 tūkstančių žodžių. Tačiau jam reikėtų tik kelių taiklių frazių, kad moteris imtų juo žavėtis. O jei jis įdėtų dar šiek tiek pastangų, tai jo mylimoji pati greitai išsinertų iš savo drabužėlių.

„Ši tavo strazdanėlė – tokia žavinga!“ Toks komplimentas visada bus geras.

Galite paminėti, pavyzdžiui, jos dailų apgamėlį ant žando, atskirą strazdanėlę, jos mielas mažas ausytes. Kuo individualiau, tuo geriau.

Žinoma, yra ir kitų magiškų sakinių, kurie padės vyrui pasiekti savo trokštamą tikslą.

Šie žodžiai tikrai nuves moterį į lovą:

  1. „Aš nuvilksiu tą drabužėlį“

Neuždavinėkite jokių klausimų. Tik praneškite: „Ašį nuvilksiu vėliau tavo marškinėlius“. Taip jūs atrodysite užtikrintas ir vyriškas. Sukursite intymumo atmosferą ir sužadinsite išankstinį džiaugsmą dėl būsimų jaudinančių emocijų. Tai bus kur kas elegantiškiau, nei paprasčiausiai ją išrengti.

  1. „Tu sukeli man keistų minčių“

Tokiu būdu paskatinsite moterį išlaisvinti savo instinktus. Tačiau šiuo sakiniu taip pat suteiksite jai šansą jus ignoruoti. Bet kuriuo atveju laimite.

  1. „Noriu, kad tau būtų gera!“

Jei norite, kad jūsų moteris patirtų orgazmą, nekalbėkite apie tai. Moteriai svarbu jaustis gerai ir atsipalaiduoti. Anatominiai kamantinėjimai nors ir būna paskatinti gerų ketinimų, tačiau jie veikia kaip dantų gydytojo grąžtas. Verčiau sakykite, jog norite, kad moteris jaustųsi gerai ir galėtų mėgautis nakties malonumais.

  1. „Tu bučiuojiesi beprotiškai gerai!“

Suteikite moteriai jausmą, jog ji yra nuostabi meilužė. Pakomentuokite bučinį ar prisilietimą, kuris jums patiko. Venkite vulgarybių, išlikite subtilus, kad neįskaudintumėte moters.

  1. „Tu…“

„Tu esi tokia graži“, „Tu kvepi taip skaniai“, „Tu varai mane iš proto“. Naudokite žodį „Tu“, kur tik galite. Jis padaro bendravimą labiau asmenišku, o “Tu esi nuostabi!“ moters ausims skamba geriau nei „Seksas buvo nuostabus“.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , , , , , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos