Kas sekso metu sukelia didžiausią malonumą?

81_love_tip-910064-TwoByOne

 

Aišku, matomi, optiniai dirgikliai yra labai stiprūs ir labai jaudinantys. Bet užsiimant seksu reikia vadovautis visais savo pojūčiais. Pateiksiu kelis patarimus, kaip galima išnaudoti savo visus pojūčius.

 

Regėjimas. Juk į seksualinius dirgiklius pirmiausiai reaguoja mūsų akys.

Pabandykite savo partnerį pasikviesti į vonios kambarį.. Leiskite jam žiūrėti, kaip su pasimėgavimu trinate muiluota kempine visą savo kūną, nuo galvos iki kojų.. Arba, kaip nuogu užpakaliuku pasilenkiate virš praustuvo. Bet neleiskite savo sekso partneriui prisijungti. Jo ir jūsų jaudulys tik dar labiau padidės.

Skonis. Sakoma, jog tie žmonės, kurie mėgsta pavalgyti, jaučia tikrą sekso malonumą. Iš dalies tai tiesa, nes šie abu dalykai susiję su jutiminiais pojūčiais ir malonumais.

Galite pažaisti su maistu ant savo kūno, pavyzdžiui užsilašinti medaus ant savęs ir leisti partneriui jį nulaižyti… Arba nupūsti atšalusios kavos putą ant savo partnerio krūtinės ir iš kart juos nuplauti gurkšneliu kavos. Visą tai darykite prie padengto stalo. Sekso metu galite maitinti vienas kitą savo pagamintais skanėstais.

Uoslė. Juk dažnai kažkoks malonus kvapas sugeba priminti kažkokį malonų įvykį, kuris labai jaudina. Taip yra, nes kvapai iš kart, tiesiogiai veikia limbinę žmogaus sistemą. O ji kontroliuoja mūsų instinktus ir pojūčius.

Jei nori sugundyti savo sekso partnerį, nesikvepink, leisk jam užuosti savo natūralų kūno kvapą. Merginos gali nusimauti savo kelnaites ir pamojuoti savo partneriui virš veido, arba duoti jam giliau įkvėpti savo kvapo, dauguma vyrų tai labai jaudina.

Lytėjimas.  Mūsų odoje apstu įvairių receptorių, kurie reaguoja į prisilietimus. O daugiausia receptorių pirštų galiukuose.

Būnant užrištomis akimis, visi pojūčiai dar labiau sustiprėja. Užriškite savo partneriui akis ir pavyzdžiui pasakykite, kad lašinsite ant jo kūno karštą vašką, o iš tikrųjų užlašinkite šalto vandens. Pamatysite kokią jaudinančią reakciją tai suteiks.. Taip pat galite naudoti lytėjimo pojūčius stimuliuojančius aksesuarus, kurių taip pat galite įsigyti sekso prekių parduotuvėse, kaip plunksneles, teptukus. Taip pat galite partnerio susijaudinusį kūną lytėti savo speneliais, lūpomis, ar net blakstienomis.

Klausa. Taip pat nepamirškite ir šio pojūčio. Mes girdime net septynis kartus greičiau, nei sureaguoja mūsų akys.

Pabandykite šnabždėti savo partneriui į kairiąją ausį, taip lengviausiai pasieksite jo jausmų centrą.  Alsuokite, dejuokite, šie keliami garsai labai jaudina ir įkaitina. Taip pat galite rinktis muziką, kuri Jus abu jaudintų. Be to, apėmus geismui galite sakyti viską kas šauna į galvą, tokiomis akimirkomis leistinos net nešvankios ir gašlios frazės.

Gairės: , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Gairės

Kategorijos