Kalėdinis seksas

201312231387813806

 

Jau greitai taip ilgai lauktos Kalėdos. Visi Kalėdų rytą lėksime prie eglutės ir išpakuosime dovanas. Tačiau nėra kur skubėti keltis iš lovos, juk galima dar joje pasimėgauti seksu. Kalėdiniu seksu. Juk nėra nieko nuostabiau, kaip tokį šventinį rytą praleisti su savo mylimu žmogumi, mėgautis glamonėmis ir bučiniais. Tai net gali būti viena iš geriausių Kalėdinių dovanų savo partneriui, o seksas gali būti įvairus, romantiškas, o gal labai aistringas ir laukinis. Tereikia pasitelkti fantaziją ir kažkiek paįvairinti įprastus judesius.  Štai keli patarimai, kurie galbūt padės apturėti kiek kitokį – šventinį seksą. Juk kartais reikia tiek ne daug, kad į savo seksualinį gyvenimą įneštume šiek tiek aistros ir naujų pojūčių.

 

Aromatų terapija.

Koks vaisius visiems labiausiai asocijuojasi su didžiausia metų švente – Kalėdomis? Taaaip, mandarinai! Jų skleidžiamas aromatas gali būti nuostabiausias afrodiziakas, sužadinantis užsnūdusią aistrą. Įsigykite minėto kvapo masažo aliejaus ir surenkite vienas kitam erotinio masažo seansą. Masažuokite partnerio kūną. Kada paskutinį kartą lietėte ir glamonėjote jį visą? Manau seniai.. Taip pat galite įsigyti eterinio aliejaus ir prisilašinti į vonią, pagulėti joje, prisidegti aplinkui žvakių, padėti partneriui nusiprausti, liesti šlapią kūną, glamonėti.. Tokios glamonės pasibaigtų svaiginančiu seksu.

Šampano burbuliukai.

Palepinkite save ir savo partnerį, išgerkite po taurę šampano. Tai padės atsipalaiduoti, nuteiks maloniai. Tik nepersistenkite ir neištuštinkite viso butelio, visa diena priešakyje. Putojantis šampanas gali būti puiki priemonė meilės žaidimams, ypač oraliniam seksui. Paimkite gurkšnelį šampano į burną, tik jo nenurykite, o laikykite burnoje ir paglamonėkite partnerio intymią vietelę.. Burbuliukai suteiks naujų ir jaudinančių pojūčių.

Dovana po Kalėdų eglute.

Kam laukti Valentino dienos, jei ir per Kalėdas galima tapti seksualia dovanėle. Iš namų šeimininkės pavirsti karšta gundytoja. Tam puikiai tinka seksualūs kostiumai su kalėdiniais elementais, įkūnijantys kaip pavyzdžiui į labai išdykusią snieguolę. Taip pat galima pažaisti rolių žaidimus. Tai tikrai įaudrintų ir suteiktų daugiau spalvų jūsų seksualiniame gyvenime.

Ledo kubelis.

Ledukai gali būti ne tik gėrimo sudedamoji dalis, bet ir priemonė paįvairinti Jūsų meilės žaidimus, įaudrinti Jūsų partnerį. Švelniai paglamonėkite savo mylimojo kūną leduku, taip pat galite jį įsidėti į burną ir juo vedžioti per jautrias kūno vietas.. Kaklą, krūtinę, pilvuką, palengva artėkite tikslo link. Aštrūs pojūčiai garantuoti.

 

 

Šventės – tai ekstremalu, todėl nuo jų būtina pailsėti. Ir kas gi mus paguos, kai piniginė tuščia, skrandis pilnas, o sieloje – ilgesys? O gi seksas su mylimu žmogumi!

 

Gairės: , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Gairės

Kategorijos