Kaip tinkamai atsiprašyti arba koks turi būti susitaikymo seksas

Kaip tinkamai atsiprašyti arba koks turi būti susitaikymo seksas

oralinis

Nesutarimų pasitaiko visose porose. Vienas iš būdų pamiršti nuoskaudas yra išsikrauti miegamajame. Tiesą sakant,  seksas yra vienas iš geriausių būdų pajusti, kad judu vėl pora.

Taigi kaip tinkamai atsiprašyti lovoje?

  1. Nenaudokite sekso kaip priemonės nukreipti dėmesį nuo santykių problemų. Tai tikrai nėra tinkamas būdas viską užglaistyti. Tačiau jei judu pasikalbėsite ir išspręsite barnį, seksas yra tarsi prizas, vainikuojantis judviejų susitaikymą.
  2. Seksas – tai būdas dar labiau suartėti. Darydami tai jūs tampate tarsi vienu. Tai, žinoma, suartina. Po susitaikymo seksas yra puikus būdas parodyti savo jausmus.
  3.  Neskubėkite. Po susitaikymo turi praeiti šiek tiek laiko – kelios valandos ar net kelios dienos. Nesitikėkite, kad po žodžių „tu teisi, darysiu taip, kaip sakai“ ji puls į miegamąjį.
  4.  Suteikite jai malonumą. Parodykite, kad jums rūpi jos pojūčiai. Padarykite jai erotinį masažą ar oralinį seksą. Ji tikrai tai įvertins.
  5. Nepamirškite parodyti dėmesį po sekso.  Net jei ji pasiekė nuostabią kulminaciją, nemanykite, kad jūsų darbas jau atliktas. Nepamirškite parodyti dėmesio ir po sekso. Tegul ji nesijaučia taip tarsi gavote tai, ko norėjote, ir daugiau ji jums neberūpi.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *