Kaip pamaloninti bet kurią moterį?

1824

 

Kaip du žmonės, pradeda naują pažintį, nusprendžia pirmą kartą užsiimti seksu – tikrai galima tikėtis vidutinio sekso, ar net prasto. Žinoma, tai visai normalu, nes abu partneriai jaudinasi, nerimauja. Nežino kas teikia vienas kitam malonumą, kas patinka ir ko galima iš to tikėtis.

Bet juk vis tiek yra kažkokia universali formulė, kuri tinka ir kurią galima pritaikyti daugumai. Tad pateikiu patarimus, kaip tapti nepakartojamu ir tuo vieninteliu vyru, kuris taip pamylės jau per pirmąjį kartą, kad įstrigs ilgai atmintyje ir suteiks daaaug malonumo.

Pirmas įspūdis. Kaip ir pirmam susitikimui reikalingas geras pirmas įspūdis, kad mergina norėtų Tave pamatyti dar kartą, taip ir reikalingas geras pirmas įspūdis pirmam seksui. Todėl privalai padaryti taip, kad liktų tik geros asociacijos, emocijos, prisiminimai ir pojūčiai. Juk jei bus labai gerai, ji norės dar dar ir DAR. O kaip jį palikti gerą?

Savęs priežiūra

Kiekvienai moteriai labai svarbi vyro higiena ir ji visada į tai atkreipia dėmesį. Paliktum ne kokį įspūdį, jei dvoktum prakaitu, būtum riebaluota galva ir pan. Tad visad einant į pasimatymą, susitvarkyk taip, lyg būtum garantuotas, kad turėsi seksą. Juk nežinai koks spontaniškumas ir aistra gali jus užklupti.

Sekso vieta

Tai taip pat labai svarbi taisyklė. Vyras visada privalo pasirūpinti vieta. Žinoma, tai galėtų būti seksas viešose vietose, ypač užklupus aistrai.. Bet tokios vietos turi savo minusą – jose įvyksta greitukai. O greituku, vargu ar sužavėsi, juk norisi tokios aplinkos, kur gali pademonstruoti visus savo talentus ir ilgai, netrukdomai mylėtis. Todėl jei turi savo būstą, privalai būti jį susitvarkęs, pasikeitęs patalynę, kad kampuose nesimėtytų kojinės ir panašiai, o ore tvyrotų švaros kvapas. Jei savo buto neturi, gyveni su tėvais, draugais ir pan. – teks pasirūpinti nuoma, ar viešbučiu. Pasiūlęs privačią erdvę – tikrai paliksi gerą įspūdį.

Sukurk nuotaiką

Turbūt vienas iš pagrindinių akcentų, kuris nuteiks erotiškai, jaudinančiai ir žadės gerą ir aistringą naktį – teisinga muzika. Pasirūpink tokia, tik nedaryk klaidos ir nepasielk kaip dauguma vyrų, kurie pasirenka nuvalkiotas dainas ir atlikėjus.

Aistringas bučinys

Dauguma moterų nusprendžia ar jos mylėsis su vyru, ar ne, besiremdamos tuo – kaip jis moka bučiuotis. Todėl privalai bučiniu atkreipti jos dėmesį ir sudominti. Aistringas, švelnus bučinys pažadins moters fantaziją. Nebučiuok jos per ilgai, nes tai gali tapti nuobodžiu bučiniu, o tikrai ne sužadinančiu aistrą.

Ji geidžia preliudijų

Ir tai tikrai ne tik tiek, kad atsegsi jos kelnes ir nuimsi liemenėlę. Puikus meilužis žino, jog gera įžanga sudaryta ir fizinių ir protinių žaidimų, kurie jau prasideda net keliomis valandomis anksčiau, nei pats seksas. Tad būk kantrus. Žaisk su ja, flirtuok, liesk jos plaukus, rankas, veidą. Visi šie prisilietimai žadina jausmus, jaudulį.

Kaip įsijausite, lėtai ją nurenginėk, glostydamas ir bučiuodamas kiekvieną atidengto kūno lopinėlį. Moteris tai varo iš proto..

Tinkamai sujaudink

Jokiu būdų nepradėk sekso, kol ji nėra drėgna ir labai susijaudinusi. Todėl apdovanok ilgomis glamonėmis. Dauguma vyrų iš nekantrumo sudrėkina seilių pagalba savo pirštus, ar merginos makštį ir taip tęsia glamones ir pradeda lytinį aktą. Bet pirmam kartui geriau pasistenk, kad ji sudrėktų pati. Nes tas seilėjimas merginai gali asocijuotis su tuo, kad Tu jos nejaudini ir netrauki.

Tobulas oralinis

Tikrai pelnysi jos palankumą, jei apdovanosi ją ne tik puikia įžanga, bet ir nuostabiu, maloniu oraliniu. Juk moterys tai gauna rečiau, nei vyrai. Tad pasistenk dėl jos.

Privesk iki orgazmo

Taip jau yra, kad dažnai vyrai spėja pirmi patirti orgazmą, o moteris taip ir lieka jo nepasiekusi. Tad jei baigsi pirmas, o Tavo mergina dar ne, šiek tiek atsipūtęs tęsk toliau. Jei nebeturi jėgų, siūlau leistis žemyn ir darbuotis ten, kol iškentėsi neapsiverkęs. Atmink, kad Tavo reputacija – laukia nuosprendžio!!!

 

 

 

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

  Atrodo gan keistas klausimas, tiesa? Bet jau ne kartą visi esame girdėję iš pačių medikų, kad 2 kartai sekso per savaitę ...
Būkime atviri, bet vyrai patenkinti savo moteris oraliniu būdu – nelabai moka. Ir ne todėl, kad niekada nemėgino, o apskritai, tai ...
  Daugelis vyrukų net nenutuokia, ar jų meilės įrankis mažas ar didelis ir kokie apskritai būna vyrų peniai. Daugelis mokslinių tyrimų rodo, ...
  Artėjantis pavasaris, tai gamtos nubudimo ir atsinaujinimo metas. Mums taip pat norisi tokiu laiku atšviežinti nusistovėjusius santykius ar net užmegzti naujus.  Šv. ...
  Dažnai vyras, kuris nori sekso, bet negali - vadinamas impotentu. Bet kaip pavadinti vyrą, kuris gali, bet va nenori? Aseksualu. Dažniausia užklausa ...
  Vyriškasis organas manoma gali būti vienas iš geriausiai ištyrinėtų ir garsiausių organų planetoje. Jis įamžintas monumentuose, tautosakoje, senovės graikų statulose, piešiniuose ...
  Ekspertų teigimu, mūsų organizmas yra užprogramuotas atsibusti išmiegojus maždaug 7-8 valandas. Tiems žmonėms, kurie keliasi tarp 5.22 ir 7.22, nepriklausomai nuo ...
  Dažnai laikomasi klaidingos nuomonės, jog moterys, kitaip nei vyrai, gali puikiai apsieiti ir be sekso ir, kad joms jo reikia žymiai ...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos