Kaip gi reikėtų glamonėti moters užpakaliuką?

erotic-post-boobs-butt-1518745Štai kur klausimas! Daug vyrų žino šia moters erotinę zoną, bet kažkodėl „pamiršta“ ją, visą dėmesį skirdami jos krūtinei. O moterys, beje, tiesiog dievina, kai vyrai glamonėja jų užpakaliukus.

Kai glostoma „pagal kailį“ – ramina

Moters užpakaliukas – viena iš jautriausių  erogeninių zonų, todėl tiesiog nusikaltimas nestimuliuoti šios švelnios vietelės. Tačiau pirmiausiai moters užpakaliukas turėtų būti švelniai glostomas. Tačiau, kai jis yra glostomas „prieš kailį“, tada jaudina, o pagal „kailį“ – ramina. Nors moterys, skirtingai nei vyrai, neturi augmenijos ant užpakaliukų, vis dėlto ir vos keli matomi plaukeliai turėtų būti glostomi nuo užpakaliuko viršaus žemyn. T.y. reikėtų vesti rankomis aukštyn per užpakaliuką, tada partnerė seksualiai susijaudins, o žemyn –  ne tik padės nusiraminti, bet ir atsipalaiduoti. O norint pasiekti didesnį efektą, reikėtų glostyti užpakaliuką sukamaisiais judesiais: žemyn labiau jos išorinėje pusėje, o aukštyn – labiau vidines puses, visai greta griovelio. Tačiau, jei judesius kylant į viršų atliksite kiek smarkiau spaudžiant, tai tarpvietėje ir klitorio zonoje bus jaučiamas impulsyvus susijaudinimas.

Sėdmenyse esama nemažai nervinių galūnėlių

Žinia, ten, iš kur dygsta kojos, po užpakaliuku yra „klostelės“.  Jas reikėtų glostyti iš vidinės pusės į išorinę. Geriausiai tam reikalui tinka didysis rankos pirštas, o likusiais reikėtų tiesiog „slidinėti“ ties raukšlelių kraštu. Be to, moterims labai patinka, kai jų užpakaliukai bučiuojami. Tačiau labiausiai veikia ne šiap sau  pakštelėjimai kur papuolė, o stipriai spaudžiant lūpomis į atitinkamas sėdmenų vietas. Mat jose esama nemažai  nervinių galūnėlių, kurias reikia išjudinti, kad šios siųstų signalus į smegenų sritis, atsakingas už malonumą. Aptikti jas geriausiai čiupinėjant ir tuo pačiu stebint partnerės reakciją. Moteris būtinai sureaguos į malonius prisilietimus aistringais kūno judesiais arba padejuodama.

Patapšnojimai per užpakaliuką patinka ne tik mazochistėms

Yra keli svarbiausi orientyrai: viena pora taškų, atsakančių už lytinę sferą, yra maždaug per užpakalio vidurį (vertikaliai) ir du centimetrai į dešinę ir į kairę nuo užpakaliuko griovelio. Kita pora taškų po pusantro centimetro iš abiejų šonų nuo užpakalio stuburgalio. Ir pati stipriausia zona ta, į kurią švirkštama švirkštais, taip vadinamas vidinis aukštutinis ketvirtainis. Į tą vietą reikia spausti sukamaisiais judesiais viduriniu ar rodomuoju pirštu pakaitomis ir lengvai paglostant bei patapšnojant. Beje, nestiprius patapšnojimus per užpakaliuką mėgsta  ne tik merginos, turinčios mazochistinių polinkių. Seksualiai galima sujaudinti tapšnojant, jei tai darysite taip vadinamais fiksuojamais judesiais: pliaukštelėti ir palaukti, kol užpakaliukas sustos drebėjęs.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , , , , , , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos