Kaip elgtis, kad JI ištartų TAIP vienos nakties nuotykiui?

Kaip elgtis, kad JI ištartų TAIP vienos nakties nuotykiui?

6282b5_fa7772103d914684a2cb3ddba2a87ce1

 

Dažna nuomonė, kad vienos nakties nuotykiai ir atsitiktinis seksas labiau yra priimtinas vyrams. Tačiau ar tikrai galime būti garantuoti ir užtikrinti, kad nė viena moteris nesusigundytų neįpareigojančiu, vienos nakties nuotykiu? Juk mes visi esame tik žmonės ir mums visiems reikia fizinio kontakto, sekso. Tad dažnai žmonės, kurie nenori rimtų santykių –  tenkinasi atsitiktinio sekso trupinėliais.

Manau dauguma vyrų domina, kokiais būdais juos sudominusiai, simpatiškai nepažįstamajai parodyti, jog neieškoma rimtų santykių ir jos neįžeisti ir neatstumti. Turbūt viena iš svarbiausių taisyklių tai – nemeluoti. Jau pažinties pradžioje po truputi atskleisti visas kortas. Pradžioje netiesiogiai, stebėti moters reakciją. Vėliau išsakyti savo poreikius ir ketinimus. Jei merginai tai bus priimtina ir ji to nesibaidys, abu liksite patenkinti.

Iš karto įspėkite, jog neieškote nieko rimto. Susipažinti ir užmegzti naujas pažintis galima visose žmonių susibūrimo vietose. Vienos iš populiariausių yra naktiniai klubai ir barai. Pamačius jums patinkančią merginą nieko nelaukus pabandykite ją užkalbinti ir susipažinti su ja. Būkite mandagus, išlikite savimi ir nepersistenkite. Flirtuokite su ja, sužavėkite savo seksualumu, valiūkišku elgesiu. Venkite per didelio draugiškumo, nes galite būti ne taip suprastas. Merginų nuomone draugiški vaikinai nori užmegzti rimtus santykius. Todėl savo elgesiu iš karto parodykite ko siekiate. Leiskite jai suprasti, kad jus domina tik fizinis kontaktas – seksas, nes kitu atveju suteiksite moteriai tuščių vilčių ir ją įskaudinsite.

Pabandykite būti įdomus, o ne nuoboda. Geras humoro jausmas, šmaikštumas, juokas – tai vienas geriausių būdų sudominti patinkantį žmogų. Todėl pamirškite visas liūdnas gyvenimo istorijas, nes jų pasakoti nepažįstamam žmogui tikrai nevertėtų. O ypač merginai, kurią norite nusitempti į lovą ir aistringai pamylėti. Tik stenkitės iš karto neparodyti, jog esate labai ja susidomėjęs, juk uždraustas vaisius labiau vilioja ir merginai taip pat kelia azartą jus „pakabinti“. Jei iš karto parodysite savo didelę simpatiją, merginai taps ne taip įdomu, o flirtas nebebus toks intriguojantis, jaudinantis ir įdomus.

Būkite ryžtingas. Visas merginas žavi savimi pasitikintis, ryžtingas, drąsiai sprendimus priimantis vyras. Todėl tokiu ir išlikite. Tik žinoma labai nepersistenkite ir nesielkite egoistiškai, leiskite savo nuomonę išreikšti ir moteriai. Juk kitu atveju ji gali pasijausti neįdomi ir nesvarbi.

Stebėkite jos reakciją. Vos susitikus juk negalite moteriai pasakyti, kad norite ją nusitempti į lovą ir tada išsiskirstyti. Mergina gali įsižeisti. Todėl savo požiūrį į tokius santykius pabandykite išreikšti kitaip ir stebėti jos reakciją. Pavyzdžiui galite pasakyti, kad jus stebina ir nuvilia, jog daugybė jaunų žmonių nemoka atsipalaiduoti ir gerai leisti laiką kartu be jokių įsipareigojimų ir rimtų santykių. Ir stebėkite jos reakciją ir ką ji atsakys į tokį jūsų pasakymą. Jeigu mergina teigs, kad tai netiesa ir net ji pati mėgsta kartais išeiti, atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką, be jokių įsipareigojimų, žinokite, kad einate teisinga linkme.

 

 

 

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *