Kaip aistrą duše paversti nuostabiausiu seksu

seksas duse

Seksas duše atrodo toks pat viliojantis kaip seksas paplūdimyje ar ežere. Tačiau nerimas dėl to, kokią sekso pozą pasirinkti ir kaip tinkamai atlikti vandenyje, gali sudrumsti bet kokias svajones apie seksą duše. Ir visgi – seksas duše gali būti nepakartojamas, jei:

  1. Būsite pasiruošę. Prieš užsiimant meilės žaidimais duše visgi neturėtumėte pamiršti, kad tai slidi ir pavojinga vieta. Maudydamiesi po dušu galite aistringai glamonėtis ir bučiuotis, tada apgaubti vienas kitą šiltu rankšluosčiu ir pabaigti viską kiek saugesnėje vietoje. Pavyzdžiui, ant vonios spintelės.
  2. Turėsite tinkamų priemonių. Problemų dėl sekso duše dažniausiai kyla dėl to, kad tai gana maža erdvė ir todėl nėra patogu mylėtis. Neslidus kilimėlis ar net speciali pagalvėlė – tai daiktai, kurie jūsų meilės žaidimus duše pavers kur kas malonesniais.
  3. Išnaudosite esamus privalumus. Pasistenkite išnaudoti visus savo vonios kambario privalumus. Pavyzdžiui, įsikibkite į dušo sienelę tam, kad stovėtumėte stabiliai.
  4. Pasirinksite tinkamą sekso pozą. Tinkamiausios pozos duše tos, kai partneriui yra atsisukę vienas į kitą. Pavyzdžiui, partnerė gali kojomis apsikabinti jį per liemenį – taip jausitės kur kas stabiliau.
  5. Nesistengsite žūtbūt visko baigti vonios kambaryje. Jei visgi matote, kad mylėtis duše bent vienam iš jūsų nėra labai patogu, kol neišgaravo visa aistra, ryžkitės pereiti į miegamąjį.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos