Kai vyras susijaudina ne laiku

Kai vyras susijaudina ne laiku

Manote, kad jūsų partneris susijaudina tik tada, kai jūs jį uždegate aistringai nakčiai? Tikrai ne. Yra keletas vyrų erekcijos rūšių. Štai keletas jų:

1. Rytinė erekcija. Vyrai susijaudina ne tik prieš meilės žaidimus. Geriausias to pavyzdys – rytinė erekcija, kuri yra nekontroliuojama ir visai nesusijusi su lytiniu susijaudinimu.

2. Naktinė erekcija. Dažniausiai ji ištinka apie 3-4 valandą nakties. Žinoma, gali būti, kad jūsų partneris tuo metu sapnuoja toli gražu ne nekaltus sapnus. O ką, jei padėtumėte jam juos įgyvendinti realybėje?

3. Nekviestas svečias. Tai erekcija, kuri ištinka kai mažiausiai to tikiesi. Pavyzdžiui, kai reikia kalbėti prieš auditorija. Tai ženklas, kad jūs kontroliuojate ne visą savo kūną, ypač kai patiriate stresą.

4. Porno erekcija. Ji ištinka tuomet, kai jis pamato kraują kaitinančių vaizdų. Tai gali būti filmas ar vaizdai internete.

5. Sporto salės galiūnas. Kai jūsų vaikinas sportuoja, jį gali ištikti nelauktas aistros pliūpsnis. Ir nebūtinai todėl, kad jis pamatė jus su nuostabiai aptemtais šortais, o todėl, kad jo sportinės kelnės neaptempia jo intymios kūno vietos, todėl daug judant kraujas juda laisvai ir gali lengvai pripildyti jo vyrišką pasididžiavimą.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *