Kad oralinis seksas nevirstų rutina

oral

Oralinis seksas yra tai, ką daugelis įrašo pirmu numeriu į savo norimų išbandyti pozų sąrašą. Tačiau pabandžius ir oralinis seksas gali virsti rutina ir tapti nuobodus. Tačiau tik ne tuomet, jei išbandysite visas oralinio sekso variacijas.

Paaštrinkite pojūčius. Užriškite partneriui (-ei) akis ir keliaukite žemyn – kadangi jis (ji) nematys, kas vyksta, galės susikoncentruoti tik į savo pojūčius.

  1. Nepamirškite, kad seksas visada yra dviejų žmonių veiksmas. Jei partneris (-ė) daro jums oralinį seksą, nereiškia, kad galite nieko neveikti. Glostykite jo (jos) galvą, kalbėkite nešvankius žodelius, glamonėkite.
  2. Nepamirškite sekso pozos „69”. Tai puikus būdas patenkinti vienas kitą vienu metu!
  3. Taip pat išbandykite įvairias sekso pozos “69” variantus. Pavyzdžiui, kai abu partneriai guli ant šono. Tai nedidelis pakeitimas, bet visai kita patirtis!
  4. Išbandykite ir kitas oralinio sekso pozas. Pavyzdžiui, kai partneris (-ė) guli veidu į lovą (grindis), pakelia užpakaliuką, o partnerė (-is) prieina iš nugaros.
  5. Nepamirškite rankų. Jei norite pamaloninti partnerį (-ę) oraliniu seksu, nepamirškite, kad turite darbuotis ir rankomis – tai jam (jai) suteiks kur kas daugiau malonumo.

 

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos