Kad oralinis seksas nevirstų rutina

Kad oralinis seksas nevirstų rutina

oral

Oralinis seksas yra tai, ką daugelis įrašo pirmu numeriu į savo norimų išbandyti pozų sąrašą. Tačiau pabandžius ir oralinis seksas gali virsti rutina ir tapti nuobodus. Tačiau tik ne tuomet, jei išbandysite visas oralinio sekso variacijas.

Paaštrinkite pojūčius. Užriškite partneriui (-ei) akis ir keliaukite žemyn – kadangi jis (ji) nematys, kas vyksta, galės susikoncentruoti tik į savo pojūčius.

  1. Nepamirškite, kad seksas visada yra dviejų žmonių veiksmas. Jei partneris (-ė) daro jums oralinį seksą, nereiškia, kad galite nieko neveikti. Glostykite jo (jos) galvą, kalbėkite nešvankius žodelius, glamonėkite.
  2. Nepamirškite sekso pozos „69”. Tai puikus būdas patenkinti vienas kitą vienu metu!
  3. Taip pat išbandykite įvairias sekso pozos “69” variantus. Pavyzdžiui, kai abu partneriai guli ant šono. Tai nedidelis pakeitimas, bet visai kita patirtis!
  4. Išbandykite ir kitas oralinio sekso pozas. Pavyzdžiui, kai partneris (-ė) guli veidu į lovą (grindis), pakelia užpakaliuką, o partnerė (-is) prieina iš nugaros.
  5. Nepamirškite rankų. Jei norite pamaloninti partnerį (-ę) oraliniu seksu, nepamirškite, kad turite darbuotis ir rankomis – tai jam (jai) suteiks kur kas daugiau malonumo.

 

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *