Ką valgyti, kad pagerėtų seksualinis gyvenimas?

Ką valgyti, kad pagerėtų seksualinis gyvenimas?

Žinoma, kad kiekvienas nori jaustis patrauklus partneriui ir pasigirti tobula figūra. Tačiau ne tik todėl turėtumėte pagalvoti, ką valgote.

  1. Dieta gali padėti sureguliuoti kraujotaką. Juk žinote, kad kraujotaka yra atsakinga tiek už vyro, tiek moters susijaudinimą. Pagerinti kraujotaką galite tinkamai pakoregavę valgiaraštį. Pavyzdžiui, sumažinkite riebalų kiekį, valgykite daugiau maisto produktų, kuriuose yra daug amino rūgščių (vištiena, lašiša, sojos pupelės).
  2. Skatina testosterono lygį. Tam tikros maisto medžiagos skatina testosterono gamybą. Pavyzdžiui, cinkas. Vašingtono universiteto mokslininkų atliktas tyrimas parodė, kad vos 30 miligramų cinko per dieną gali pagerinti testosterono lygį. Taigi į savo valgiaraštį įtraukite daugiau kiaušinių, austrių, jautienos, pieno produktų.
  3. Padaugės energijos. Jei daugiau dėmesio kreipsite į tai, ką dedate į burną, atsisakysite sunkaus maisto bei imsite maitintis sveikiau, pastebėsite, kad turite daugiau energijos. Energijos perteklių, be abejo, galėsite išnaudoti miegamajame!
  4. Padidinsite raumenų masę. Žinoma, tam labai svarbus ir sportas, tačiau mitybos taip pat neturėtumėte pamiršti. Raumenys svarbūs ne tik todėl, kad atrodytumėte patrauklesnis, bet ir dėl to, kad nesudėtingai galėtumėte atlikti tam tikras sekso pozas.
  5. Būsite lieknesni. Ir tai svarbu ne tik todėl, kad jaustumėtės patrauklūs. Duke‘o universiteto mokslininkų atlikti tyrimai rodo, kad turintys sveiką kūno masės indeksą (KMI) žmonės labiau yra patenkinti savo seksualiniu gyvenimu.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *