Jo didenybė „greitukas“

Jo didenybė „greitukas“

seksas viesumoje

Turite tik kelias minutes intymioms akimirkoms? Jums pasitarnaus jo didenybė „greitukas“! „Greitukus“ mėgsta tiek moterys, tiek vyrai. Bet tik tuo atveju, jei nedarote klaidų.

  1. Suplanuokite. Tiesa, kad „greitukas“ dažniausiai yra spontaniškas seksas. Tačiau jei visgi suplanuosite jį iš anksto, galite išvengto daug problemų. Pavyzdžiui, apgalvokite vietą ar užsiminkite partneriui apie tai, kad per jo pietų pertrauką norėsite su juo praleisti šiek tiek intymaus laiko – tegul jis galvoja apie jus nuo ankstaus ryto!
  2. Apgalvokite galimus pavojus. Jei jūs turėsite nuolat galvoti apie saugumą, pasiekti didįjį „O“ bus sunku. Pavyzdžiui, jei tai darote automobilyje, pasirinkite pakankamai nuošalią vietą, kad nereikėtų nuolat žvalgytis, ar niekas neina pro šalį.
  3. Atkreipkite dėmesį į švarą. Rinkitės tik tokią vietą, kuri nekeltų šleikštulio. Todėl verčiau parvykite namo nei darykite tai nešvariame naktinio klube tualete. Tegul ji galvoja tik apie seksą.
  4. Nepamirškite oralinio sekso. Juk žinote, kad moterys greitai nesusijaudina. Joms reikia laiko. Jei jo neturite ir norite viską paskubinti, pasitelkite oralinį seksą – ji tikrai liks patenkinta.
  5. Pasirinkite tinkamą pozą. „Greitukui“ geriausiai tinka pozos, kurios stimuliuoja klitorių – taip ji greičiau susijaudins. Puikus pasirinkimas yra visos pozos, kai ji viršuje.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *