Jeigu jums patinka tai, pabandykite šitai: Kito lygio sekso patarimai

Jeigu jums patinka tai, pabandykite šitai: Kito lygio sekso patarimai

screen-shot-2014-07-24-at-5-32-41-amJei norite sugrąžinti miegamojo aistrą, tai neturi jums reikšti didelio iššūkio. Savo seksualinio gyvenimo „paskaninimas“ turėtų būti smagus ir lengvai padaromas. Jums tiesiog reikia žinoti nuo ko turite pradėti.
Pats neskausmingiausias būdas pasiekti kitą seksualinio gyvenimo lygmenį yra labai paprastas – labiau dirbti su tuo, ką jau darote. Tai daug lengviau nei viską pradėti nuo pradžių, seksas tampa pilnas nuotykių neišeinant iš savo komforto zonos.
Pažaiskime žaidimą: „Jei jums patinka tai, pabandykite šitai“ Taigi, pradėkime.
Jeigu jums patinka fantazuoti…
Fantazavimas yra labai svarbu seksualiniame gyvenime, neatsižvelgiant į tai ar jūs vienišas ar su antrąja puse. Tai yra puikus būdas ne tik „įjungti“ savo seksualią nuotaiką, tačiau tai padeda jums save pažinti kas jus užveda. Pats geriausias įkvėpimas fantazuoti turėtų būti jūsų partneris.
Pabandykite: pasidalinti savo fantazijomis su savo partneriu.
Tyrinėjant savo fantazijas kartu su partneriu galima „nusikatapultuoti“ savo santykius į daug aukštesnį intymumo ir pasitikėjimo lygį. Jeigu jūs galvojate: „ Tai teoriškai skamba gerai, bet jeigu aš išliesiu savo seksualines fantazijas mylimajam ir jis pabėgs per duris?“ – nesinervinkite, viskas gerai.
Geriausias atakos planas yra lėtai įsiterpti į pokalbį palaikant jį degančiu ir žaismingu. Pradėkite nuo provokuojančių seksualinių klausimų kas jums patinka ir kas ne. Toliau jūsų darbas yra pakreipti temą prie fantazijų, belieka tik tyrinėti visas idėjas su savo partneriu. Kalbantis apie jūsų fantazijas jūs galite atrasti kažką bendro, o vėliau tai išbandyti.
Jeigu jums patinka geidulingas masažas…
Prisilietimas tai yra galingas afrodiziakas: tai sumažina jūsų širdies susitraukimų dažnį, padidina oksitoksinų lygį ir paleidžia visus tuos „gero jausmo“ hormonus, kurie jums leidžia jaustis labiau susijungus su partneriu. Kadangi stresas yra pats didžiausias seksualumo žudikas, paprasčiausias masažas gali kaip mat ištirpdyti įsitempimą ir apšildyti jus prieš seksą.
Pabandykite: užrišti akis ir naudoti masažo aliejų.
Jeigu jūs esate linkęs prašyti nugaros masažo kaip romantinių glamonių, jūs galite sugriauti rutiną ir įdėti kelis „prieskonius“ į savo žaidimus. Akių užrišimas raiščiu jus nuneš į naują susijaudinimo lygį, todėl, kad atėmus kokią nors juslę kaip pvz. Regėjimas, visi kiti jausmai pajautrėja (kitaip tariant, kuo daugiau matysite, tuo daugiau jausite). Bandykite žaisti su karščio ir šalčio pojūčiais. Naudokite žvakę, lašinkite vašką ant partnerio kūno arba braukite per kūną ledo kubeliu.
Jeigu jums patinka persirenginėti…
Ir kam nepatinka persirengti rūbais, kurie verčia jus jaustis seksualiais? Apatiniai rūbai labiausiai atspindėtų jus kaip vilioklę/-į. O subtilus kelnaičių rinkinys yra viskas ko jums reikia, kad sužadintumėte vidinį kačiuką. Taigi, ženkime dar vieną žingsnį.
Pabandykite: pažaisti vaidmenimis
Eksperimentavimas su kostiumais ir žaidimas vaidmenimis jūsų pomėgį persirenginėti nuves į aukštesnį seksualumo lygį. Tai bus tikra naujiena jūsų sekso rutinai ir tai leis pasijusti kažkuo kitu arba tai leis pamatyti savo partnerį kito žmogaus vaidmenyje.
Žinoma nereikia peržengti ribų ir nueiti per toli nuo savo komforto zonos, kad paaštrintumėte savo seksualinį gyvenimą. Tikimės, kad šios idėjos jus įkvėps ir jas išbandysite su savo partneriu. Pasilinksminkite!

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *