Jei tave paliko mergina (1)

paliko merginaNepulk į paniką, jei tave paliko mergina. Nėra padėties be išeities, tereikia žinoti kaip tinkamai elgtis, kad ji sugrįžtų. Dažnai vyrai tako banalius ir jokios naudos neduodančius metodus, todėl pradėkime nuo to, ko nereikėtų daryti, norint susigrąžinti prarastą meilę.

• Nepulkite atgailauti už savo elgesį. Nuolatiniai žodžio „atsiprašau“ kartojimai greitai atsibosta, o ir skamba jie tikrai neįtikinamai.
• Nesiųskite gėlių ir šokoladų. Tai kaip papirkinėjimas. Juk nenorite, kad jūsų mergina manytų, jog bandote papirkti ją už kelis litus.
• Nežadėkite to, ko nedarysite. Vargu, ar jūs ištiesų planuojate pasikeisti, todėl nesakykite, kad taip bus.
• Nerodykite pykčio ir skausmo. Moterys nemėgsta ištižusių vaikinų, todėl jūsų ašaros nepadės. Pyktis tuo labiau, juk pykti turi ji, o ne jūs.
• Nekurkite keršto planų. Kerštas tikrai ne išeitis, ypatingai šiuo atveju. Suprantama, jūs jaučiatės bjauriai, tačiau pasistenkite nusiraminti ir mąstyti racionaliai.

Visų pirma atsisėskite ir ramiai viską apgalvokite. Galbūt išsiskyrimas ištiesų nereiškia jums tiek daug, kaip atrodo šią minutę. Pagalvokite, kas jus sieja su mergina, ar jūs tikrai pasiryžęs dėl jos padaryti viską? Jei ne, tuomet viską pamirškite ir susiraskite kitą damą, jei visgi jums reikia buvusiosios, skaitykite toliau.

• Pasikalbėkite pats su savimi. Dar geriau, užrašykite visus savo jausmus ant popieriaus, taip jums bus lengviau suprasti pačiam save, susidėlioti mintis ir priimti teisingą sprendimą.
• Duokite jai šiek tiek laiko. Tegu praeina savaitė ar dvi. Laiko pamąstyti reikia ne tik jums, tačiau ir jai. Be to, tai, kas atrodo tragiškai šiandien, rytoj jau nebeatrodys taip blogai.
• Susiraskite užsiėmimą. Jei visą laiką galvosite tik apie ją, tapsite visišku paniurėliu. Tokių vaikinų niekam nereikia. Pasitikėkite savimi, užsiimkite nauja veikla, džiaukitės gyvenimu.
• Susitikite su ja. Praėjus audringiausiam periodui susitarkite su ja susitikti ir ramiai pasikalbėti. Jūsų mintys jau bus susidėliojusios į vietas, todėl kalbėtis bus daug lengviau.
• Pripažinkite savo klaidas. Merginos mėgsta atvirumą ir nuoširdumą. Nepulkite teisintis, tiesiog atvirai pripažinkite, ką esate padaręs blogo.
• Paaiškinkite poelgio priežastis. Pasakyti, kad prisidirbote, neužtenka. Pasistenkite paaiškinti, kas būtent įtakojo jūsų elgesį.
• Atsiprašykite. Viską paaiškinęs, nuoširdžiai atsiprašykite. Nesišvaistykite pažadais, nepasakokite, kad pasikeisite, ir taip daugiau nesielgsite. Tiesiog atsiprašykite.
• Neverskite jos apsispręsti. Nepulkite klausinėti, ką ji nusprendė. Leiskite jai grįžti namo ir viską apgalvoti. Susitikimo pabaigoje atsiklauskite, ar galite jai paskambinti po kelių dienų.
• Paskambinkite po kelių dienų. Nebūkite labai nusiminęs, tačiau ir nedžiūgaukite. Tiesiog mandagiai paklauskite, ar galėtumėte ją pakviesti vakarienės.
• Turėkite kantrybės. Jei ji su jumis susitiks, nepulkite jai ant kaklo. Elkitės ramiai, pratinkite ją prie savęs po truputį. Dar keli mini pasimatymai ir ji vėl bus jūsų.

Gairės: , , , ,

Komentarai: (1)

  1. Kristoferis parašė:

    O ka daryt, jei padarei viska ko nereikejo daryt? ;(


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

  69 poza – viena iš labiausiai jaudinančių pozų abiems partneriams. Nes ne tik patiriamas oralinis pasitenkinimas, bet ir suteikiamas toks pats ...
  Daugelio mokslininkų nuomone, seksualumas jiems tapatinamas su medicina, o visos seksualinės problemos dažniausiai laikomos kaip medicininės, reikalaujančios medikamentinio gydymo. Nemažos reikšmės tam ...
  Atrodo gan keistas klausimas, tiesa? Bet jau ne kartą visi esame girdėję iš pačių medikų, kad 2 kartai sekso per savaitę ...
  Daugelis vyrukų net nenutuokia, ar jų meilės įrankis mažas ar didelis ir kokie apskritai būna vyrų peniai. Daugelis mokslinių tyrimų rodo, ...
  Artėjantis pavasaris, tai gamtos nubudimo ir atsinaujinimo metas. Mums taip pat norisi tokiu laiku atšviežinti nusistovėjusius santykius ar net užmegzti naujus.  Šv. ...
  Ekspertų teigimu, mūsų organizmas yra užprogramuotas atsibusti išmiegojus maždaug 7-8 valandas. Tiems žmonėms, kurie keliasi tarp 5.22 ir 7.22, nepriklausomai nuo ...
  Dažna nuomonė, kad vienos nakties nuotykiai ir atsitiktinis seksas labiau yra priimtinas vyrams. Tačiau ar tikrai galime būti garantuoti ir užtikrinti, ...
  Aišku, matomi, optiniai dirgikliai yra labai stiprūs ir labai jaudinantys. Bet užsiimant seksu reikia vadovautis visais savo pojūčiais. Pateiksiu kelis patarimus, ...

Video

Gairės

Kategorijos