Išskirtinis pasiūlymas merginoms nusifilmuoti erotiškame vaizdo klipe

Išskirtinis pasiūlymas merginoms nusifilmuoti erotiškame vaizdo klipe

Sime-5

Merginos, ar kada svajojote apie savo seksualų vaizdo klipą? Jeigu taip, metas svajonei išsipildyti! Lietuvoje gerai žinomas erotikos ir glamūro fotografas ieško drąsių merginų seksualiems mini vaizdo klipams. Išskirtinai pazintysXXX narėms fotografas pažadėjo sukurti juos nemokamai, mainais į vaizdo klipų viešinimą savo portfolio. Šis pasiūlymas galioja tik iki šių metų pabaigos. Vėliau vaizdo klipo kūrimas kainuos įprastai.
Filmavimai prasidės rugsėjo mėnesį, fotografas Jums žada sukurti mažiausiai penkis neilgus (iki 2min trukmės) vaizdo klipus, kurių pagrindinis akcentas – seksualios merginos.
Klipai bus viešinami internete (vimeo, fotografo portfolio ir t.t.). Yra galimybė pagal situaciją dalinai uždengti veidą filmavimo metu (plaukais, poza, rankomis ir t.t.) tačiau apie tai reiktų tartis jau asmeniškai su fotografu. Pirmenybė – nebijančioms rodyti veido ir mokančioms judėti prieš kamerą. Konfidencialumas garantuotas, todėl nei savo pavardžių nei vardų fotografui sakyti nereikia. Bus pasirašomos sutartys dėl viešinimo ir autorinių teisių. Klipus galėsite naudoti kur tik norite savo tikslais, išskyrus jų perpardavinėjimą (tokiu atveju pelną turėsite dalintis su fotografu).Vijole Red&White
Norinčias kviečiame registruotis el. paštu passion@zavifoto.lt. Laiške nurodykite:
Savo vardą, išmatavimus, ūgį, svorį, amžių. Trumpai papasakokite apie save bei pasidalinkite mintimis apie tai, kokio tipo klipai labiausiai patinka ir kokio norėtumėte (galite siūlyti savo idėjas ir t.t.), bei BŪTINAI prisekite kuo daugiau savo nuotraukų: visu ūgiu nude arba bent jau topless, bei veido iš arčiau su kuo mažiau makiažo.
Pagrindiniu reikalavimu išlieka seksualumas, drąsa bei mokėjimas valdyti savo kūną. Patirtis nebūtina. Su atrinktomis merginomis bus susisiekta. Filmavimams makiažas būs parūpintas. Kviečiame nedelsti ir pasinaudoti šiuo pasiūlymu – žmogus patikimas, o Lietuvoje tuo užsiimančių fotografų nėra daug.

Daugiau informacijos fotografas suteiks tuo pačiu el. paštu passion@zavifoto.lt.
Fotografas taip pat užsiima ir fotosesijomis – bet kada galite užsisakyti asmeninę erotinę, glamour fotosesiją.

Pavyzdžiai kaip klipai galėtų/turėtų atrodyti:https://vimeo.com/67226597

Kiti fotografo darbai:
www.500px.com/Zilinskas
http://zilinskasphoto.tumblr.com/
www.zavifoto.lt

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *