Išsiskyrimo priežasčių TOP 10

woman-ripping-paper-heart-breakup---celeb-breakups

Galbūt Kalėdos, tai ramybės ir susikaupimo metas, tačiau žiauri tiesa rodo tai, jog šis atostogų sezonas yra daugelio porų pribrendusio išsiskyrimo metas. Iš tiesų, match.com pranešė, jog pats išsiskyrimo piko metas prasideda nuo Gruodžio 25 dienos.
Stresas patirtas sutikus uošvius, dovanų dovanojimas, keliavimas ar vyno sukeltos pagirios, kai kuriems balandėliams tai sukelia didžiausią košmarą, o galbūt tai būna paskutinis lašas prisipildžiusioje taurėje.
Norėdami smulkiau išsiaiškinti skyrybų priežastis, pažinčių svetainė whatsyourprice.com surinko duomenis iš 100.000 savo narių šiais metais. Jie sužinojo kas žmones privertė sulaužyti meilės įžadus 2014-aisiais metais. Žemiau pamatysite top 10 dažniausiai pasitaikiusių skyrybų priežasčių.
1. Neištikimybė. Tai yra pati pirmoji ir dažniausiai pasitaikanti priežastis kodėl žmonės ryžtasi nutraukti draugystę. Tačiau ar verta to visiškai neatleisti, o gal galima į tai daugiau žiūrėti pro pirštus? Įdomu, kad net 54 procentai žmonių pasisakė už tai, kad neištikimybė galėtų būti pateisinama kai kuriose situacijose.
2. Blogas seksas. Galbūt reikėtų išbandyti kažką naujo savo miegamajame? Pabandykite: Išbandykite tai šiąnakt ir tikrai nenusivilsite!

3. Pavydas. Jei pavydas veržiasi per kraštus, pavydite jau nebe proto ribose ir norite partnerį prisirišti prie savęs – garantuotai nusimato skyrybos.

4. Finansai. Kad poros kovoja dėl pinigų, tai nieko naujo. Tačiau reikėtų išmokti sąžiningai susitarti dėl finansų su savo antrąja puse.

5. Šeimų skirtumai. Jums reikėtų domėtis ir išsiaiškinti kaip jūsų antroji pusė užaugo ir kam jis skiria savo prioritetus.

6. Svorio priaugimas. Galbūt jūsų antroji pusė priaugo svorio pamiršdama dietas ar sportą. Todėl jums abiems reikėtų susitarti, kartu lankyti sporto klubą ar sveikai maitintis. Tačiau nepamirškite, kad yra riba tarp noro padėti žmogui sveikai gyventi ir noro pakeisti patį žmogų.

7. Tinginystė. Niekas niekad nenorėjo ir nenorės būti su tingiu partneriu. Galbūt kiekvienas kartais aptingstame, tačiau tai neturėtų būti pastovu.

8. Per didelis lipšnumas. Kam gali patikti prielipos? Kartais antrąją pusę per didelis lipšnumas ima smaugti ir norisi tiesiog pasprukti nuo to žmogaus.

9. Švara. Tikrai niekas niekada nesiskųs jei būsite per daug švarus. Tačiau jei būsite nešvarus…liksite vienas.

10. Skūpumas. Taupumas yra vienas dalykas, o skūpumas visai kas kita. Tad nebūkite skūpūs, palepinkite savo partnerį brangesniais dalykėliais (aišku jei tą leidžia finansai).

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

  Atrodo gan keistas klausimas, tiesa? Bet jau ne kartą visi esame girdėję iš pačių medikų, kad 2 kartai sekso per savaitę ...
Būkime atviri, bet vyrai patenkinti savo moteris oraliniu būdu – nelabai moka. Ir ne todėl, kad niekada nemėgino, o apskritai, tai ...
  Daugelis vyrukų net nenutuokia, ar jų meilės įrankis mažas ar didelis ir kokie apskritai būna vyrų peniai. Daugelis mokslinių tyrimų rodo, ...
  Artėjantis pavasaris, tai gamtos nubudimo ir atsinaujinimo metas. Mums taip pat norisi tokiu laiku atšviežinti nusistovėjusius santykius ar net užmegzti naujus.  Šv. ...
  Dažnai vyras, kuris nori sekso, bet negali - vadinamas impotentu. Bet kaip pavadinti vyrą, kuris gali, bet va nenori? Aseksualu. Dažniausia užklausa ...
  Vyriškasis organas manoma gali būti vienas iš geriausiai ištyrinėtų ir garsiausių organų planetoje. Jis įamžintas monumentuose, tautosakoje, senovės graikų statulose, piešiniuose ...
  Ekspertų teigimu, mūsų organizmas yra užprogramuotas atsibusti išmiegojus maždaug 7-8 valandas. Tiems žmonėms, kurie keliasi tarp 5.22 ir 7.22, nepriklausomai nuo ...
  Dažnai laikomasi klaidingos nuomonės, jog moterys, kitaip nei vyrai, gali puikiai apsieiti ir be sekso ir, kad joms jo reikia žymiai ...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos