Išsiskyrimo priežasčių TOP 10

Išsiskyrimo priežasčių TOP 10

woman-ripping-paper-heart-breakup---celeb-breakups

Galbūt Kalėdos, tai ramybės ir susikaupimo metas, tačiau žiauri tiesa rodo tai, jog šis atostogų sezonas yra daugelio porų pribrendusio išsiskyrimo metas. Iš tiesų, match.com pranešė, jog pats išsiskyrimo piko metas prasideda nuo Gruodžio 25 dienos.
Stresas patirtas sutikus uošvius, dovanų dovanojimas, keliavimas ar vyno sukeltos pagirios, kai kuriems balandėliams tai sukelia didžiausią košmarą, o galbūt tai būna paskutinis lašas prisipildžiusioje taurėje.
Norėdami smulkiau išsiaiškinti skyrybų priežastis, pažinčių svetainė whatsyourprice.com surinko duomenis iš 100.000 savo narių šiais metais. Jie sužinojo kas žmones privertė sulaužyti meilės įžadus 2014-aisiais metais. Žemiau pamatysite top 10 dažniausiai pasitaikiusių skyrybų priežasčių.
1. Neištikimybė. Tai yra pati pirmoji ir dažniausiai pasitaikanti priežastis kodėl žmonės ryžtasi nutraukti draugystę. Tačiau ar verta to visiškai neatleisti, o gal galima į tai daugiau žiūrėti pro pirštus? Įdomu, kad net 54 procentai žmonių pasisakė už tai, kad neištikimybė galėtų būti pateisinama kai kuriose situacijose.
2. Blogas seksas. Galbūt reikėtų išbandyti kažką naujo savo miegamajame? Pabandykite: Išbandykite tai šiąnakt ir tikrai nenusivilsite!

3. Pavydas. Jei pavydas veržiasi per kraštus, pavydite jau nebe proto ribose ir norite partnerį prisirišti prie savęs – garantuotai nusimato skyrybos.

4. Finansai. Kad poros kovoja dėl pinigų, tai nieko naujo. Tačiau reikėtų išmokti sąžiningai susitarti dėl finansų su savo antrąja puse.

5. Šeimų skirtumai. Jums reikėtų domėtis ir išsiaiškinti kaip jūsų antroji pusė užaugo ir kam jis skiria savo prioritetus.

6. Svorio priaugimas. Galbūt jūsų antroji pusė priaugo svorio pamiršdama dietas ar sportą. Todėl jums abiems reikėtų susitarti, kartu lankyti sporto klubą ar sveikai maitintis. Tačiau nepamirškite, kad yra riba tarp noro padėti žmogui sveikai gyventi ir noro pakeisti patį žmogų.

7. Tinginystė. Niekas niekad nenorėjo ir nenorės būti su tingiu partneriu. Galbūt kiekvienas kartais aptingstame, tačiau tai neturėtų būti pastovu.

8. Per didelis lipšnumas. Kam gali patikti prielipos? Kartais antrąją pusę per didelis lipšnumas ima smaugti ir norisi tiesiog pasprukti nuo to žmogaus.

9. Švara. Tikrai niekas niekada nesiskųs jei būsite per daug švarus. Tačiau jei būsite nešvarus…liksite vienas.

10. Skūpumas. Taupumas yra vienas dalykas, o skūpumas visai kas kita. Tad nebūkite skūpūs, palepinkite savo partnerį brangesniais dalykėliais (aišku jei tą leidžia finansai).

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *