Islamo specialistai. 5 keisčiausios su seksu susijusios fatvos

muslim-women-demographic-jihad

Islamo specialistai pasirengę atsakyti į absurdiškiausius su religija susijusius klausimus ir parengti fatvas praktiškai visiems gyvenimo atvejams. Kartais tai kelia nuoširdžią šypseną, skelbia „Foreign Policy“.

Pirmiausia, kas yra fatva?

Fatva yra islamo specialisto sprendimas, besiremiantis islamo teise, kurio PRIVALU laikytis.

1. Geologinių aplinkybių paskatinta kraujomaišiška sueitis
Naujausiame straipsnyje žurnalistas Karimas Sadjadpouras prisimena, kaip dvasininkas, žinomas kaip ajatola Gilani, pirmosiomis Irano revoliucijos dienomis vedė populiarią televizijos laidą, kur reikšdavo savo nuomonę apie pačius keisčiausius gyvenimo scenarijus.
Vienas iš labiausiai įsimintinų, anot straipsnio autoriaus, skamba taip. Įsivaizduokite, jog esate jaunas vyras, miegantis savo miegamajame. Tiesiai po jūsų miegamuoju, apatiniame aukšte miega jūsų teta. Dabar įsivaizduokite, jog vyksta žemės drebėjimas, jūsų aukštas įgriūna ir jūs nukrentate tiesiai ant savo tetos.
Įsivaizduokite, jog abu esate nuogi, jums erekcija, ir ant tetos nukrentate taip tiksliai, jog per klaidą įvyksta sueitis. Ar po tokios sueities gimęs vaikas yra teisėtas (halalzadeh), ar išpera (haramzadeh)? Jeigu jums įdomu, ajatolos atsakymas buvo pirmasis variantas.

Kitoje laidoje ajatola Gilani tariamai prisiminė, kaip seksualiai susijaudino, kai vairuotojas jį vežė gatve, kuria ėjo moteris, parodžiusi kelis milimetrus savo nuogos kulkšnies.

2. Draudimas valgyti galviją, su kuriuo turėjome intymų fizinį kontaktą
Aukščiausiojo Irano dvasinio lyderio ajatolos Ruhollah Khomeini nuomonė.
1961 metais išleistoje knygoje „Atsakymai į klausimus“ aukščiausiasis Irano dvasinis lyderis norėjo atsakyti į 3 tūkst. klausimų, susijusių su kasdieniu gyvenimu. Vienas iš garsiausių ir absurdiškiausių jo sprendimų: „Jeigu žmogus turėjo lytinių santykių su karve, avimi ar kupranugariu, jų mėšlas ir šlapimas yra užnuodytas, jų mėsą valgyti ar pieną gerti tampa neteisėta“.
Ajatola taip pat sakė, jog „pramoninis alkoholis, skirtas durų, stalų, kėdžių ir kitokių daiktų dažymui, yra švarus, jeigu žmogus nežino, jog jis buvo pagamintas iš kažko svaiginančio“.

Taip pat pasirodo, jog šis ajatola buvo dirbtinio apvaisinimo metodikos pradininkas: „Vyro sėklą į moters gimdą nugabenti tokiomis priemonėmis kaip siurbtukai nėra neteisėta“.

3. Oralinis seksas

Oralinis seksas – islamo mokslininkų itin mėgstama tema. Vienas populiarus Egipto dvasininkas Yusufas al Qaradawi skelbia, jog „tiek vyras savo moterį, tiek moteris savo vyrą oraliniu būdu pamaloninti gali nepažeisdami islamo nuostatų“. Tačiau jeigu oralinio sekso metu vyrui įvyksta ejakuliacija, tai jau smerktinas elgesys. Nepaisant to, nėra jokių įrodymų, kodėl tai reikėtų uždrausti, ypač jei žmona su tuo sutinka ar pati patiria orgazmą. Kiti dvasininkai su tuo nesutinka. Vienas iš jų – populiarus Pietų Afrikos tinklalapio „Madressah Arabia Islamia“ patarėjas, dvasininkas Muhammedas Saeedas. Jis tvirtina, jog „musulmonui nedera tokiam nepadoriam tikslui naudoti burną, kuri skirta Korano skaitymui“. Atsakydamas į skaitytojo klausimą, ar galima oraliniu seksu užsiiminėti su prezervatyvu, tinklalapis „IslamWeb“ atsako: „Negalime autoritetingai pareikšti, jog tai draudžiama ar kad tai darantis žmogus nusideda, ypač turint omenyje, jog prezervatyvas neleidžia suteršti burnos“.

4. Vyrams draudžiama masturbuotis… nebent labai labai to nori
Televizijos teologo Yusufo al Qaradawi nuomonė.
Kaip teigia dvasininkas, vyrui masturbuotis leidžiama tik su dviem sąlygomis: jeigu jis neturi galimybių vesti arba baiminasi, jog nepasimasturbavęs gali būti neištikimas savo sutuoktinei.
Toks patarimas gali būti vertinamas labai ciniškai ir perfrazuojamas paprasčiausiai taip: „nesimasturbuok, nebent nori“. Tačiau dvasininkas pataria, jog prieš griebdamiesi masturbacijos, jauni vyrai turėtų išbandyti badavimą ar gamtos, pavyzdžiui „gėlių ir gražaus gamtovaizdžio“, stebėjimą, o ne seksualinę stimuliaciją.

5. Kokioms musulmonėms galima masturbuotis?
Savo nuomonę pateikia imamas Abdelbari Zemzami.
Šis dvasininkas iš Maroko pastaraisiais metais išgarsėjo prieštaringai vertinamais pasisakymais įvairiais gyvenimo klausimais. Neseniai savo kolegas jis nustebino fatva apie moterų masturbaciją, kurioje teigiama, jog „masturbuotis leidžiama našlėms, išsiskyrusioms ir toms, kurios jau prarado viltį kada nors pasimylėti su vyru“.

„Moterims gali labai pasitarnauti daržovės ir kiti pailgi objektai“, – sakė jis, užsimindamas apie grūstuvus, butelius ir tokias daržoves kaip morkos.

Gairės: , , , , , , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

  Atrodo gan keistas klausimas, tiesa? Bet jau ne kartą visi esame girdėję iš pačių medikų, kad 2 kartai sekso per savaitę ...
Būkime atviri, bet vyrai patenkinti savo moteris oraliniu būdu – nelabai moka. Ir ne todėl, kad niekada nemėgino, o apskritai, tai ...
  Daugelis vyrukų net nenutuokia, ar jų meilės įrankis mažas ar didelis ir kokie apskritai būna vyrų peniai. Daugelis mokslinių tyrimų rodo, ...
  Artėjantis pavasaris, tai gamtos nubudimo ir atsinaujinimo metas. Mums taip pat norisi tokiu laiku atšviežinti nusistovėjusius santykius ar net užmegzti naujus.  Šv. ...
  Dažnai vyras, kuris nori sekso, bet negali - vadinamas impotentu. Bet kaip pavadinti vyrą, kuris gali, bet va nenori? Aseksualu. Dažniausia užklausa ...
  Vyriškasis organas manoma gali būti vienas iš geriausiai ištyrinėtų ir garsiausių organų planetoje. Jis įamžintas monumentuose, tautosakoje, senovės graikų statulose, piešiniuose ...
  Ekspertų teigimu, mūsų organizmas yra užprogramuotas atsibusti išmiegojus maždaug 7-8 valandas. Tiems žmonėms, kurie keliasi tarp 5.22 ir 7.22, nepriklausomai nuo ...
  Dažnai laikomasi klaidingos nuomonės, jog moterys, kitaip nei vyrai, gali puikiai apsieiti ir be sekso ir, kad joms jo reikia žymiai ...

Video

Gairės

Kategorijos