Išbandykite tai šiąnakt ir tikrai nenusivilsite! (1)

Moterys, kaip ir vyrai, turi tam tikrus mėgstamus dalykus lovoje. Vienos mėgsta lėtą ir romantišką seksą, kitos – greitą, turi savo mėgstamas sekso pozas. Tačiau yra dalykų, kurie patinka visoms. Kas gi patinka moterims?

  1. Įspėjimas. Juk žinote, kad moterims reikia šiek tiek daugiau laiko susijaudinti. Kuo jo daugiau, tuo geriau, tad kodėl gi jums nepaskatinus jos nuo pat ryto galvoti apie tai, kas laukia vakare. Prieš išeidamas į darbą pakuždėkite jai į ausį ką nors erotiško.
  2. Pabandykite sekso pozą „69“. Dauguma vaikinų patinka oralinis seksas, tad kodėl moterims jis neturėtų patikti? O geriausia, kai vienas kitam stengiatės suteikti malonumą vienu metu!
  3. Per greitai nekeiskite veiksmų. Pavyzdžiui, staiga nei iš šio nei iš to nekeiskite judėjimo ritmo. Jei norite ką nors pakeisti, prieš tai trumpam sustokite.
  4. Nepamirškite spenelių. Patikėkite, tai tikrai gali ją įaudrinti.
  5. Nepamirškite nugaros. Jei jūs mėgstate pozas, kai jūs esate jai už nugaros, nepamirškite jos paglostyti ar pabučiuoti. Jai tai tikrai patiks.
  6. Pabučiuokite kaklą. Vyrai dažnai nuvertina kaklą, tačiau būtent čia yra daug erogeninių zonų.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Komentarai: (1)

  1. […] Galbūt Kalėdos, tai ramybės ir susikaupimo metas, tačiau žiauri tiesa rodo tai, jog šis atostogų sezonas yra daugelio porų pribrendusio išsiskyrimo metas. Iš tiesų, match.com pranešė, jog pats išsiskyrimo piko metas prasideda nuo Gruodžio 25 dienos. Stresas patirtas sutikus uošvius, dovanų dovanojimas, keliavimas ar vyno sukeltos pagirios, kai kuriems balandėliams tai sukelia didžiausią košmarą, o galbūt tai būna paskutinis lašas prisipildžiusioje taurėje. Norėdami smulkiau išsiaiškinti skyrybų priežastis, pažinčių svetainė whatsyourprice.com surinko duomenis iš 100.000 savo narių šiais metais. Jie sužinojo kas žmones privertė sulaužyti meilės įžadus 2014-aisiais metais. Žemiau pamatysite top 10 dažniausiai pasitaikiusių skyrybų priežasčių. 1. Neištikimybė. Tai yra pati pirmoji ir dažniausiai pasitaikanti priežastis kodėl žmonės ryžtasi nutraukti draugystę. Tačiau ar verta to visiškai neatleisti, o gal galima į tai daugiau žiūrėti pro pirštus? Įdomu, kad net 54 procentai žmonių pasisakė už tai, kad neištikimybė galėtų būti pateisinama kai kuriose situacijose. 2. Blogas seksas. Galbūt reikėtų išbandyti kažką naujo savo miegamajame? Pabandykite: Išbandykite tai šiąnakt ir tikrai nenusivilsite! […]


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos