Ir vienos nakties nuotykis turi taisykles

sexy6

Tikriausiai daugelis vyrų bent kartą gyvenime yra turėję vienos nakties nuotykį, kurį galėtų pavadinti ne itin sėkmingu. Vienos nakties nuotykiai jaudina todėl, kad seksualinis malonumas patiriamas su mažai pažįstamu partneriu.

Visgi po vienos nakties nuotykių kartais kyla nepatogių klausimų. Pavyzdžiui, ar jūs turėtumėte nueiti į pasimatymą? Arba ar galite jai paskambinti, jei vėl norėsite intymių žaidimų? Taigi jūsų dėmesiui keletas patarimų, kad vienos nakties nuotykis būtų nepamirštamas.

  1. Nebijokite kalbėti. Seksas su nepažįstamuoju gali įaudrinti, tačiau taip pat sukelti tam tikrų patogumų. Dažniausias jų – baimė pasakyti partneriui, kas jums patinka lovoje. Vienos nakties nuotykio minusas tas, kad partneris nieko apie jus nežino, todėl gali būti sunku prieiti kulminaciją. Todėl nereikėtų bijoti duoti tam tikras užuominas – taip bus paprasčiau jums abiem. Juk gali būti, kad šio žmogaus daugiau nebesutiksite, tad kodėl turėtumėte ką nors nutylėti?
  2. Nepadauginkite alkoholio. Jei esate per daug apsvaigęs, lovoje viskas gali baigtis ne taip, kaip norėtumėte, nes jums gali būti sunku pasiekti ir išlaikyti erekciją. Paprastai vyrai dėl to labai išgyvena – juk antros progos įrodyti šiai merginai savo privalumus gali ir nebūti.
  3. Skirkite ypatingą dėmesį glamonėms. Seksologai teigia, kad moterims kartais būna sunkiau susijaudinti prieš seksą su nepažįstamuoju, todėl turėtumėte skirti pakankamai dėmesio įžangai.
  4. Iš anksto pasakykite, kad tai – tik vienos nakties nuotykis. Tyrimai rodo, kad moterys dažnai sutinka pasimylėti su mažai pažįstamu vyru tikėdamos, kad santykiai turės tęsinį.
  5. Nepamirškite apsaugos. Žinoma, negali būti jokių vienos nakties nuotykių be apsisaugojimo priemonių.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos