Intriguojantys faktai apie moteris ir seksą

Intriguojantys faktai apie moteris ir seksą

Kuo geriau pažinsite savo kūną, tuo daugiu malonumo patirsite lovoje. Tad jūsų dėmesiui – keletas intriguojančių faktų apie moteris ir seksą.

  1. Moteris gali pastoti praėjus net 5-8 dienoms po sekso. Tyrimai rodo, kad sperma gimdos kaklelyje gali išlikti gyvybinga net iki 8 dienų po sekso.
  1.  Aukštakulniai gali neigiami įtakoti moters orgazmą. Jei jums labiausiai patinka stovimos pozos, bent jau neužsiiminėkite meilės žaidimais dėvėdama aukštakulnius. Mat nustatytas, kad dėvint aukštakulnius moters dubuo atsiduria tokioje padėtyje, kai orgazmą patirti tampa sunkiau.
  2.  Orgazmas padeda moters kūrybiškumui. Tyrimai rodo, kad orgazmas skatina moteris labiu pasitikėti savimi, jos tampa produktyvesnės darbe ir kūrybiškesnės.
  1. Susijaudinti galima ir… sėdint ant kėdės. Tam tikra poza atsisėdus ant kėdės yra stimuliuojami lytinių organų nervų galūnėles, ir tai gali sukelti seksualinį susijaudinimą.
  1. Kiekviena moteris yra unikali. Kiekvienos moters lytiniuose organuose nervų galūnėlės išsidėsčiusios vis kitaip. Tai reiškia, kad skirtingas moteris užveda skirtingi dalykai.
  1. Vanduo padeda patirti daugiau malonumo? Kadangi žmogaus organizmas daugiausia susideda iš vandens, jo trūkumas gali lemti tai, kad orgazmą patirti bus sunkiau.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.