‘‘GERA“ MOTERIS LOVOJE – KOKIA JI ARBA KOKIA TURĖTŲ BŪTI? 5 SAVYBĖS

‘‘GERA“ MOTERIS LOVOJE – KOKIA JI ARBA KOKIA TURĖTŲ BŪTI? 5 SAVYBĖS

merga
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, kokiomis savybėmis ji turėtų pasižymėti, kad pelnytų tokį vyro „įvertinimą“?

Neįmanoma konkrečiai apibūdinti kokia tai sekso „diva“, nes tai labai individualus dalykas. Kiekvienam vyrui, kitokios ir reikia, vienam norisi eksperimentų, naujovių, aštrių pojūčių, kitam – jautrios ir švelnios moters, trečias ieško laukinės ir energingos meilužės. Kiekvienas idealią sekso partnerę įsivaizduoja skirtingai. Manau, jog seksas atspindi paties žmogaus „skonį“. Jei moteris turi gerą „skonį“, paprastai ir lovoje su ja turėtų būti įdomu. Žinoma, techninės dalies galima kažkiek išmokti ir ją pritaikyti, ko, deja, nepasakysi apie jausminę pusę. Žymiai sudėtingiau mokėti jausti, mėgautis, atsipalaiduoti, fantazuoti, atsiduoti ir būti aistringam. Tad panagrinėkim šiek tiek plačiau, kokia visgi ta „gera“ moteris. Išskirsiu JOS 5 savybes :

  1. Atsipalaidavusi. Manau dauguma su manimi sutiktų, jog atsipalaidavimas sekse reiškia labai daug. Mokėti atsipalaiduoti ir mėgautis kiekvienu judesiu, leisti sau laisvai jaustis ir elgtis prieš partnerį, tikrai padeda skinti tos „geros moters lovoj“ laurus. Tokia moteris teikia tikrą palaimą savo vyrui, leidžia mėgautis procesu ir nekelia jokio diskomforto, ko nepasakysi apie susivaržiusias moteris.

 

  1. Įvairiapusiška. Ne ką mažiau svarbi savybė. Juk moteris, visada elgdamasi taip pat, anksčiau ar vėliau pasidarys nuobodi. Rutina ir monotonija, didžiausias seksualinio gyvenimo priešas! O mokėjimas būti skirtingai, kartais švelniai, jautriai ir moteriškai, o kartais laukinei ir pašėlusiai, tikrai privers vyrą eiti iš proto.

 

 

  1. Drąsi. Tokia moteris pasiruošusi eksperimentams, jų nebijanti, nesusidariusi ilgiausio TABU sąrašo ir iš kart nenusiteikusi kategoriškai prieš kažkokią galbūt sekso rūšį, fetišą, ar žaidimą. Su tokia moterimi vyras jausis gerai, nebijos pasakoti savo net slapčiausių erotinių fantazijų, nebijos fantazuoti ir žinos, kad nereikės kažko iš po šono, kam galės pasipasakoti ir paprašyti įgyvendinti jo troškimus.

 

  1. Rodanti iniciatyvą. Vyrai lovoje dažniausiai nebūna tinginiai, tačiau net ir didžiausi „lovelasai“ ir iniciatoriai su neiniciatyvia moterimi praranda bet kokį judrumą. Mokėjimas subtiliai, o ne agresyviai parodyti iniciatyvą, savo geismą, norą užsiimti seksu, gundyti, o ne laukti kol ją „paims“. Juk gundymas – didžiausias moters koziris! O kiekvienas vyras nori jaustis geidžiamu, jausti, kad jo moteris lygiai taip pat nori jo, kaip ir jis jos. Nori būti suviliotu, galbūt veiksmais, galbūt ypatingai seksualia apranga, specialiai skirta jo gundymui, čia jau pagal kiekvienos moters fantaziją.

 

 

  1. Pasitikinti savimi. Ne ką mažiau svarbi savybė, kuri reikalinga „gerai“ moteriai. Nekompleksuoti dėl savo kūno, neprašyti kas kart išjungti šviesos užsiimant meilės žaidimams, ar neleisti išrengti, kad tik partneris neužmatytų vieno ar kito papildomo kilogramo ant šlaunų, ar pilvuko. Suprasti, kad vyras tikrai neturi nei noro, nei laiko kūno analizavimui, nes jis tiesiog dabar mylisi.

 

Kiekvienas atvejis individualus ir visų vyrų poreikiai ir norai skirtingi, todėl geriausia klausti partnerio ko jis nori ir kas jam patinka. Moteris, išmokusi instrukcijų, seksualesne tikrai netaps, nes seksualumas juk ne mechaninis darbas, o jausmas.

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *