Galvojate tik moterys vaidina orgazmą? Ne – tai daro ir vyrai!

Galvojate tik moterys vaidina orgazmą? Ne – tai daro ir vyrai!

07aec3368be89cf9ba3a08b26997ebf0

 

Jei esate tokios nuomonės, kad tik vyrukai nuolatos mąsto apie seksą, žymiai labiau juo mėgaujasi, patiria daugiau malonumo ir seksą visada užbaigia orgazmu – labai klystate.

Viena garsi visame pasaulyje sekso ekspertė (Tracey Cox, 55m.) tvirtina, kad dailiosios lyties atstovės patiria ne ką mažiau malonumo, nei vyrai. Sekso ekspertė ir santykių specialistė sutinka, jog stipriosios lyties atstovai žymiai dažniau spontaniškai susijaudina ir dažniau galvoja apie seksą. Tyrimų duomenimis, dauguma jaunesnių nei 60 metų vyrukų, bent vieną kartą per dieną pagalvoja apie seksą. O mintys apie intymiuosius meilės žaidimus, kartą per dieną aplanko tik ketvirtadalį moterų. Taip jau yra, jog vyrų erotinės fantazijos kur kas dažnesnės, originalesnės ir įvairesnės, nei moterų. Bet nors ir vyrukai žymiai daugiau mąsto apie seksą ir jo kur kas daugiau nori visuose santykių etapuose, moterys tikrai ne rečiau patiria aukščiausią pasitenkinimo viršūnę. Moterys, priešingai, nei vyrai, kuriems po „baigimo“ reikia daugiau laiko atsigauti, sekso metu gali patirti daugkartinius orgazmus iš eilės. Todėl vien dėl to galima teigti, kad moterys sekso metu gali patirti žymiai daugiau malonumo. Didžioji dauguma stipriosios lyties atstovų orgazmą gali patirti jau po 4 minučių sueities. O moterims reikia 10-20 minučių. Būtent dėl šios priežasties TIK 26% dailiosios lyties atstovių sekso metu visuomet patiria pasitenkinimą. Vyrukų, visada patiriančių aukščiausią pasitenkinimo formą, net 75%.

Klaidinga nuomonė, kad tik moterys suvaidina savo pasitenkinimą. Sekso ekspertės teigimu, tai daro ir vyrai, kurie nesugeba sekso metu patirti orgazmo. O priežastys labai įvairios. Dažniausiai jos nesiskiria nuo moterų įvardytų priežasčių. Vyrų nuomone, tokias jų „nesėkmes“ moterys priima labai asmeniškai ir pradeda ieškoti problemų savyje, gali net save nuvertinti, pradėti kompleksuoti. Todėl bijodami įžeisti ir įskaudinti savo sekso partneres, jie retkarčiais ir patys suvaidina orgazmą.

„Pirma ryšys, o tik vėliau seksas“,- tokia daugumos moterų nuomonė. O vyrams viskas atvirkščiai. Sueitį jie mato, kaip būdą, po kurio gali atsirasti ryšys ir artumas. Yra daugybė psichologinių teorijų, kurios paaiškina, kodėl taip atsitinka. Bet viena iš paprasčiausių ir aiškiausių yra ta – kad vyrai daug daugiau masturbuojasi jaunystėj, nei jų bendraamžės merginos, dėl to jie pirma patiria tik fizinį sekso teikiamą malonumą, o santykiai užmezgami kiek vėliau. Su moterimis viskas kiek kitaip. Jos pirmąją savo intymiąją patirtį dažniausiai išgyvena su mylimu žmogumi.

Ne vieni moksliniai tyrimai atskleidė dar vieną intriguojantį faktą, kad moterys yra kur kas atviresnės seksualiniams ryšiams su savo lyties atstovėmis ir net yra linkusios jas dažniau įsimylėti. Tiek moterys, tiek vyrai dažniau susijaudina užmezgę naujus santykius ir draugystę. Be to, abiejų lyčių atstovai susijaudina žiūrint pornografinius filmus, ar nuotraukas.

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.