">

Gandai apie neištikimybę persekioja ir Ashton`ą Kutcher`į

Gandai apie neištikimybę persekioja ir Ashton`ą Kutcher`į

Sunkus tas žvaigždžių gyvenimas. Nuolatiniai skandalai ir gandai persekioja kiekviename žingsnyje, o vis tiek tenka šypsotis ir apsimesti…kad nieko nevyksta. Būtent taip elgiasi Demi Moore, išgirdusi gandus, kad jaunasis jos vyras, aktorius Ashtonas Kutcheris audringai leido laisvalaikį su aktoriuke Britney Jones.

Ši 21-erių metų amerikiečių aktorė visiškai atvirai papasakojo apie savo pažintį su Ashtonu leidiniui „Star“. Anot jos, pažintis įvyko boulingo klube, o garsusis aktorius ir ji pati iškart pajuto abipusę simpatiją, todėl Ashtonas mielai priėmė jos slapčia paduotą lapelį su užrašytu telefono numeriu. Apsikeitus keliomis intymiomis SMS žinutėmis, jie susitiko bendruose Ashtono ir Moore namuose bei mylėjosi tiesiog ant sofos.

Deja, jokių šiuos santykius patvirtinančių įrodymu nėra, o žinant tai, kad praktiškai kiekvienas garsesnis vyras yra nuolatos kaltinamas neištikimybe, nebūtų nuostabu, jei dar viena niekam nežinoma mergina tiesiog sumanė lengvai išgarsėti.

Šioje situacijoje stebina tik Demi elgesys. Kuo toliau, tuo dažniau aktorė ima elgtis ne pagal amžių: neseniai girta ir apsinuoginusi klaidžiojo Majamio gatvėmis, platino savo erotiškas nuotraukas Twitter svetainėje, o pasirodžius šiems gandams, įkėlė dar vieną pikantišką vaizdelį, kuriame ji ir Ashtonas guli savo namų lovoje. Gal aktorė tokiu būdu stengiasi pademonstruoti, kad bėgantis laikas jos visai nepakeitė ir ji vis dar tokia pati graži ir jaunatviška?

Romanas gydytojo kabinete

Romanas gydytojo kabinete

daktarasNaujojo Pietų Velso psichiatrijos profesorės Carolin Cwandrio atliktais tyrimais nustatyta, kad maždaug 7-10 proc. vyrų gydytojų įsitraukia į seksualinius kontaktus su pacientėmis. Tuo tarpu gydytojų moterų tarpe tokie atvejai sutinkami tik 1-3 proc.

Priežasčių užsimegzti tokiam romanui – daugybė. Visų pirma reikėtų atsiminti, kad dauguma pacientų idealizuoja savo gydytojus, todėl savaime atsiranda trauka. Tuo tarpu pačius gydytojus galima skirstyti į kelias grupes: vyrus, kurie yra dėl ko nors stipriai susikrimtę, kai jų gyvenime prasideda „juoda linija“, todėl noriai leidžiasi į artimus ryšius, kai pacientės pradeda juos „dievinti“ , taip pat „pasileidę vyrukai“, kurie tiesiog išnaudoja savo padėtį ir galų gale – „egomaniakai“.

Anot profesorės Carolin Cwandrio, sunkiausia yra egomaniakams, kurie dažniausiai yra puikūs gydytojai, gerbiami kolegų ir dievinami pacienčių, todėl jie praranda realybės pojūtį ir galvoja, kad taip ir turi būti.

Tarnybiniai romanai ilgai netrunka

Tarnybiniai romanai ilgai netrunka

flirtasAustralijos sociologų atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad dauguma žmonių yra linkę flirtuoti darbe, tačiau tokie tarnybiniai romanai dažniausiai netrunka ilgai arba baigiasi skausmingu išsiskyrimu.

Iš viso buvo apklausti 400 stambių kompanijų darbuotojai. Paaiškėjo, kad per visą gyvenimą, 70% iš jų bent kartą yra turėję tarnybinį romaną. Įdomiausia tai, kad trečdalis iš jų susidėjo su vedusiais bendradarbiais arba ištekėjusiomis kolegėmis. Tačiau tik dviem atvejais respondentai prisipažino, kad romanas truko bent pusmetį.

Sociologai atskleidė, kad tarnybiniai romanai turi labai didelę įtaką darbo našumui. Apklaustieji prisipažino, jog didesnė dalis jų darbo laiko buvo eikvojama mintims, susirašinėjimui ir flirtavimui su priešingos lyties atstovais. Romanui pasibaigus, situacija kartais tampa dar prastesnė, kadangi dirbti šalia tave atstūmusio žmogaus gali tapti nepakeliamai sunku.

Tiesa, sociologai išaiškino, kad ir nedidelė dalis tarnybinių romanų vis dėlto kartais baigiasi vedybomis. Tačiau tai dažniau atsitinka nevedusių ar neištekėjusių darbuotojų tarpe, kuriems 18 – 30 metų.