Pagal
Tag: seksas mašinoje

Seksas ant ratų

Seksas ant ratų

seksas mašinojeKartais miegamojo spalvos tai įgrista ir norisi kažko naujo, kas pakeltų adrenalino aplinką. Čia tas pats, kaip atsibosta laisvalaikį leisti namuose, taip ir miegamojo užsiėmimus norisi paįvairinti keičiant aplinką. Tiems, kas nemėgsta viešintis per daug – paplūdimiai ir kino teatrai netinka, gal būt nuomojatės arba gyvenant su giminaičiais ir negalite sau leisti fantazijos nevaržomų linksmybių, tada galite iš naujo atrasti savo automobilio paskirtis.

Odinis salonas, nežinomos vietos, puikus peizažas, netikėtas laikas – viskas tinka. Galite surasti atokią vietelę savo automobiliui ir pradėti eksperimentus.

Prezervatyvai – didelis privalumas mylintis automobilyje, nes taip mažiau sutepamas salonas, o juk ir vonios ar dušo šalia nėra.

Aišku seksas mašinoje turi ir savų minusų – turi būti pakankamai švarus salonas, pageidautina, kad jis būtų ir erdvus, bet jei jūsų automobilis nepriklauso limuzinų klasei, nenusiminkite, reikia tik atrasti pozą, kuri tinkama abiems partneriams. Mašinoje daug nereikalingų daiktų – vairalazdė ar vairas, žemas stogas, pedalai… Bet jei nebūtų sunkumų gyvenime, tai neišmoktume ir manevruoti tarp jų. O kai kuriuos juk galime pritaikyti ir tam, kad tarnautų mums. Žemiau pateikiame kelis patarimus, kurie skirti daugiau vyriškosios lyties atstovams, norintiems apgalvoti tinkamas pozas ir pasiūlyti sekso automobilyje linksmybes savo išrinktajai.

Pozų įvairovė

Ant galinės sėdynės galite įsitaisyti, jei mėgstate prigulti, mėgstate vertikalią pozą. Viršuje gali įsitaisyti tiek partneris, tiek partnerė. Galima pasirinkti ir sėdimą pozą, jei jūsų automobilio lubos pakankamai aukštos. Norint mylėtis ant galinių sėdynių patartina atsistumti priekines sėdynes kiek įmanoma toliau. Tada jums liks daugiau vietos manevrams. Galima atsidaryti langą, per kurį moteris iškiš savo priekinę kūno dalį, o tada galėsite prieiti prie partnerės iš galo.

Ant keleivio sėdynės galite taip įsitaisyti gulomis, ypatingai, jei sėdynės mobilios – lengvai stumdomos ir greitai atsilenkia. Galite prieiti prie partnerės iš viršaus lygiagrečiai arba iš viršaus nuo vairuotojo sėdynės. Taip pat galite ją pasiguldyti ant savęs. Taip pat galite bandyti mylėtis vairuotojo vietoje. Jei partnerė yra smulki, ji gali atsiremti į vairą rankomis ir apkabinti jus kojomis žiūrėdama į jus, arba galite į ją įeiti iš nugaros.

Neapsiribokite tik mašina. Galite atsidaryti dureles ir tenkinti vienas kitą oraliniu būdu. Taip pat užversti partnerę ant kapoto, kaip ant stalo arba leisti partnerei įsiremti į mašiną rankomis ir pradėti sueitį iš nugaros. Galima prigulti ir abiems ant kapoto, užsikelti merginos kojas sau ant pečių. Jei mašinoje yra liukas, vėl atsiveria naujos galimybes – galite manevruoti tiek oralinio sekso malonumais, tiek kitais santykiavimo būdais.

Gero kelio ir gero sekso kelyje, tik neužmirškite išjungti variklio, nes niekas nenorėtų, kad malonus seksas virstų nemaloniu auto įvykiu.