">

Problema: priešlaikinė ejakuliacija

Problema: priešlaikinė ejakuliacija

Ankstyvas baigimas, arba kitaip – priešlaikinė ejakuliacija yra gana dažnai pasitaikanti problema, kurią tikrai galima išspręsti.

Kas įtakoja ankstyvą ejakuliaciją?

Dažniausiai – nepatyrimas ir smarkus susijaudinimas. Santykių pradžioje aistra ir seksualinis potraukis būna aukščiausioje stadijoje, todėl per smarkus susijaudinimas, įtakojantis priešlaikinę ejakuliaciją – visiškai normalus dalykas. Tačiau neretai priežastimi gali būti nerimas, stresas ar susilaikymas nuo sekso.

Mokymasis pažinti savo kūną ir pojūčius, atviras bendravimas su mergina ir sugebėjimas pripažinti problemą turėtų padėti sukontroliuoti situaciją.

Kaip kontroliuoti priešlaikinę ejakuliaciją?

  • Prailgink seksualinius žaidimus. Kuriam laikui pamiršk patį seksą ir daugiau laiko skirk glamonėms. Kad tai būtų veiksminga, esamą situaciją turėtų žinoti ir tavo mergina. Suprantama, tau gali būti nejauku kalbėti apie seksualines problemas, tačiau jei tikrai nori, kad tavo merginai būtų gera – pokalbis neišvengiamas.
  • Atitrauk dėmesį. Kai jauti artėjantį orgazmą, pasistenk savo mintis nukreipti kita linkme. Galvok apie kokius nors buitinius dalykus. Tai nėra pats patikimiausias būdas, kadangi orgazmas priklauso ne tik nuo emocijų, bet ir nuo fizinių potyrių. Tačiau sujungus kelis metodus vienu metu gali gautis visai neprastas variantas.
  • Išbandyk sustojimo techniką. Žinoma, kai jauti, kad jau tuoj tuoj baigsi, sustoti labai nelengva. Todėl daryk pertraukėles reguliariai, nelauk momento, kai sustoti bus labai sunku. Kad mergina nejaustų didelio diskomforto dėl tokių stabtelėjimų, pasirink pozą, kurioje galėtum stimuliuoti merginos klitorių rankomis, pavyzdžiui mylėkitės šuniuku.
  • Mylėkitės kelis kartus. Vieną kartą ejakuliavus, sekantis kartas truks ilgiau. Kaip žinai, moterims reikia daugiau laiko susijaudinimui, todėl pirmą kartą baigęs, kurį laiką galėsi skirti savo merginos glamonėms. Kol būsi pasiruošęs antrajam sekso raundui, mergina bus smarkiai įkaitusi.