Pagal
Tag: priešlaikinė ejakuliacija

Priešlaikinė ejakuliacija ir keli būdai kaip ją atitolinti

Priešlaikinė ejakuliacija ir keli būdai kaip ją atitolinti

711-lima-alasan-mengapa-wanita-tidak-bergairah-lagi

 

Per greitai pasibaigęs seksas, tampa dažna ir opi problema daugeliui vyrų. Ir tuo pačiu kenčia ir dailiosios lyties atstovės, nes nespėja pasimėgauti seksu ir patirti orgazmo kartu su savo partneriu.

Priešlaikinė ejakuliacija pasireiškia net iki 65 % vyrų, nesulaukusių 30-ties ir besikreipiančių dėl seksualinių problemų, ir 35% vyrukų virš 50-ties. Tai nuolat, arba periodiškai pasikartojanti ir pasireiškianti ejakuliacija, kuri gali įvykti net prieš pat penio įvedimą į makštį, esant labai menkai ir minimaliai seksualinei stimuliacijai, arba tik „įėjus“ į makštį. Priešlaikine ji pripažįstama tada, kaip laikotarpis nuo patekimo į makštį (jei tik patenkama dar „nebaigus“) būna trumpesnis nei 2 minutės. Tai dažna nusivylimo ir nepasitenkinimo seksualiniu gyvenimu problema, ypač moterims.

Žinoma, nereikia iš anksto savęs „nurašyti“ ir manyti, kad Tau jau (ar Tavo sekso partneriui) yra kažkas negerai ir rimtai sutriko lytinė funkcija. Tų niuansų greitos ejakuliacijos yra nemažai ir tai nebūtinai gali būti rimta problema. Daug kas dažnai priklauso ir nuo situacijų ir aplinkybių. Pavyzdžiui ilgai nesimatėte su savo antra puse ir jei vaikinas gan karšto temperamento, jautrus ir neturėjo kitų galimybių kaip „nuleisti garą“ ir pavyzdžiui pasimasturbuoti, tai labai didelė tikimybė, kad lytinis aktas truks labai trumpai. Nes partneris bus labai susijaudinęs ir jautrus. Arba kita situacija, kaip preliudija trunka labai ilgai ir jūs vienas kitą išglamonėjate tiek ranka, tiek burna, tai savaime suprantama, kad vaikinas bus labai įsiaudrinęs ir jam prireiks vos kelių minučių, kad baigtų. Taip pat pernelyg greitos atomazgos priežastis gali būti ir vyro amžius, 18-19 metų vaikinukų penio galvutė dar itin jautri, todėl kartais užtenka ją vos ranka paliesti. Arba kita greitos ejakuliacijos priežastis gali būti analinis seksas – vyras gali išsilieti net per 30 sekundžių.

Visais kitais atvejais, jei greita ejakuliacija kartojasi nuolatos jūsų lytiniuose santykiuose, patartina būtų apsilankyti pas gydytoją, nes tai gali būti jau rimtesnė problema. Net jei meilės aktas trunka ilgiau, nei kelias minutes, bet rezultatas bent vieno iš jūsų netenkina, taip pat patartina kreiptis pas specialistus, seksologus, kurie padės išspręsti tiek fiziologines, tiek psichologines problemas.

Ligos gydymas

Priešlaikinės ejakuliacijos gydymas išlieka viena sudėtingiausių užduočių seksualinėje medicinoje. Jos tikslas paveikti tik ejakuliacijos refleksus ir tokiu būdu prailginti sekso trukmę iki ejakuliacijos. Šiuo metu pirmenybė suteikiama gydimui medikamentams arba dar taikoma psichoterapija.

Norėčiau pasiūlyti kelis būdus, pabandyti prailginti sekso trukmę be medikamentų ir psichoterapijos. Tai gali išbandyti kiekvienas turintis priešlaikinės ejakuliacijos problemą, galbūt tai bus veiksminga ir naudinga. Tik neužsižaiskite –  jei po keleto sykių ir pabandymų, nejausite jokio poveikio ir pagerėjimo, verčiau kreipkitės į gydytoją.

 

  • Masturbacija – kuo dažniau vaikinas masturbuojasi, tuo geriau. Dažniausiai pirmi kartai būna greiti, o vėliau reikia vis daugiau laiko, kad pasiekti kulminaciją ir varpa nebūna tokia jautri, kaip pradžioje. Tad prieš pat lytinį aktą, būtų visai naudinga pamaloninti save bent keletą kartų. Tik šis būdas nelabai tinkamas, jei vaikinui yra sunkiau pasiekti erekciją iš naujo ir reikia ilgiau nei pusvalandžio.

 

  • Sulaikymas – vos tik vaikinas pajaučia, kad artėja link orgazmo – reikia sustoti, liautis judėjus. Tuo tarpu galima glamonėtis su partnere, varpos neištraukus iš jos makšties. Kaip jau pajaučiama, kad malonumo banga atslūgo, tęsti toliau. Taip susilaikius kelis kart, dažniausiai orgazmas atitolsta ilgesniam laikui ir galima mėgautis seksu jau nebedarant pertraukėlių.

 

  • Poza – manoma, kad raitelės poza tinkamiausia, kad vaikinas galėtų ramiai gulėti, atsipalaiduoti, kontroliuoti savo emocijas ir orgazmą, bet mano manymu ši poza per daug jaudinanti vyrus, tad nežinau ar bus labai veiksminga. Bet pabandyti galite.

 

  • Pratimas – partnerei reikėtų visiškai atsipalaidavusį vaikiną paguldyti ant nugaros ir masturbuoti, stimuliuoti jo penį ranka. Pajutus, jog vaikinas artėja prie kulminacijos sustoti ir stipriai suspausti varpos galvutę, ties riba su apyvarpe. Palaikyti kelias sekundes, kad erekcija susilpnėtų, arba net išnyktų. Kaip vyro penis vėl sukietės, triuką reikia pakartoti. Teigiama, kad rezultatai matosi jau po keleto savaičių tokių treniruočių.

 

Dažniausiai vyrai nenori kalbėtis apie savo seksualines problemas ir nesėkmes. Bet neturėtumėte to bijoti, nes tai yra gan dažna ir išgydoma vyrų problema. Tad nekankinkite nei savęs, nei savo sekso partnerės ir jei matote problemą  – išspręskite ją.

 

 

 

Problema: priešlaikinė ejakuliacija

Problema: priešlaikinė ejakuliacija

Ankstyvas baigimas, arba kitaip – priešlaikinė ejakuliacija yra gana dažnai pasitaikanti problema, kurią tikrai galima išspręsti.

Kas įtakoja ankstyvą ejakuliaciją?

Dažniausiai – nepatyrimas ir smarkus susijaudinimas. Santykių pradžioje aistra ir seksualinis potraukis būna aukščiausioje stadijoje, todėl per smarkus susijaudinimas, įtakojantis priešlaikinę ejakuliaciją – visiškai normalus dalykas. Tačiau neretai priežastimi gali būti nerimas, stresas ar susilaikymas nuo sekso.

Mokymasis pažinti savo kūną ir pojūčius, atviras bendravimas su mergina ir sugebėjimas pripažinti problemą turėtų padėti sukontroliuoti situaciją.

Kaip kontroliuoti priešlaikinę ejakuliaciją?

  • Prailgink seksualinius žaidimus. Kuriam laikui pamiršk patį seksą ir daugiau laiko skirk glamonėms. Kad tai būtų veiksminga, esamą situaciją turėtų žinoti ir tavo mergina. Suprantama, tau gali būti nejauku kalbėti apie seksualines problemas, tačiau jei tikrai nori, kad tavo merginai būtų gera – pokalbis neišvengiamas.
  • Atitrauk dėmesį. Kai jauti artėjantį orgazmą, pasistenk savo mintis nukreipti kita linkme. Galvok apie kokius nors buitinius dalykus. Tai nėra pats patikimiausias būdas, kadangi orgazmas priklauso ne tik nuo emocijų, bet ir nuo fizinių potyrių. Tačiau sujungus kelis metodus vienu metu gali gautis visai neprastas variantas.
  • Išbandyk sustojimo techniką. Žinoma, kai jauti, kad jau tuoj tuoj baigsi, sustoti labai nelengva. Todėl daryk pertraukėles reguliariai, nelauk momento, kai sustoti bus labai sunku. Kad mergina nejaustų didelio diskomforto dėl tokių stabtelėjimų, pasirink pozą, kurioje galėtum stimuliuoti merginos klitorių rankomis, pavyzdžiui mylėkitės šuniuku.
  • Mylėkitės kelis kartus. Vieną kartą ejakuliavus, sekantis kartas truks ilgiau. Kaip žinai, moterims reikia daugiau laiko susijaudinimui, todėl pirmą kartą baigęs, kurį laiką galėsi skirti savo merginos glamonėms. Kol būsi pasiruošęs antrajam sekso raundui, mergina bus smarkiai įkaitusi.