Pagal
Tag: pasimatymai

70-metė skaistuolė yra pasirengusi prarasti nekaltybę!

70-metė skaistuolė yra pasirengusi prarasti nekaltybę!

Thefrisky.com nuotr.

Pam Shaw ieško vyro, kuris norėtų būti tas vienintelis, padėsiantis jai prarasti nekaltybę, rašo Thefrisky.com.

Kabareto dainininkė teigia, kad per pastaruosius 50 metų ji daug dirbo ir buvo per daug užsiėmusi, todėl ir nerado vyro, su kuriuo norėtų prarasti nekaltybę. Seksualioji Pam taip pat tikina, kad ji netiki seksu iki vedybų, ir tai dar viena priežastis, kodėl ji liko skaisti. Tačiau moteris teigia, kad jau yra pasirengusi žengti į kitą savo gyvenimo etapą ir prarasti nekaltybę.

Nors Pam jau 70, ji kalba ne apie išėjimą į pensiją, o apie santuoką. „Dabar pats laikas tai padaryti“, – sako Pam. Moteris tikina, kad nors ir nebėra jauna, jos reikalavimai potencialiam jaunikiui vis dar labai dideli. „Aš tikiuosi sutikti aukštą, tamsų ir labai patrauklų milijonierių. Jaučiu, kad esu pasirengusi santuokai ir galbūt netgi pirmą kartą gyvenime pasimylėti su vyru. Juk tam niekada ne per vėlu. Juk nėra dalykų, kuriems gali būti per senas. Aš tiesiog neturėjau laiko vyrams. Kartais dirbdavau tiek daug, kad turėdavau laiko pamiegoti vos valandą per naktį“, – pasakoja seksualioji Pam.

Ženklai, kad esi jai tik draugas

Ženklai, kad esi jai tik draugas

pasimatymasSu mergina praleidi daug laiko, rodai jai dėmesį ir lyg tai sulauki to paties iš jos, tačiau vis dar negali suprasti: jus sieja kažkas daugiau ar tik draugystė.  Štai 10 ženklų, įrodančių, kad tarp jūsų nesimezga nieko rimto.

10. Jie mergina  yra visiškai rami ir tarp jūsų nesijaučia jokios įtampos, kai aplink tave sukiojasi kitos gražuolės – tikriausiai ji į tave žiūri tik kaip į draugą.

9. Jei mergina nesijuokia iš tavo pokštų, tikėtina, kad tu jos nedomini. Susižavėjusios moterys dažniausiai kikena net ir tuomet, kai joms nebūna nuoširdžiai juokinga.

8. Jei ji į susitikimą su tavimi atsiveda savo draugę – būk tikras, tu jai patinki kaip žmogus, bet į jos vaikinus gali nepretenduoti. Kadangi tu esi pakankamai šaunus, ji pamėgins tave supiršti su vieniša savo drauge.

7. Jei jūs kartu veikiate tai, kas patinka tik jai – ji tikrai nebus tavo mergina. Susidomėjusi moteris stengiasi kuo daugiau sužinoti apie savo išrinktojo pomėgius, o jei ji nekreipia dėmesio į tai, ką mėgsti tu, vadinasi jūsų draugystė į artimesnius santykius peraugti neketina.

6. Jei tave ji įvardina kaip draugą, ir nei kiek nesutrinka tave pristatinėdama kitiems, būk tikras – ji tikrai mano, kad jūs tik draugai.

5. Jei viešumoje ji stengiasi nuo tavęs laikytis atokiau, tai tik dėl to, kad nenori, jog aplinkiniai pamanytų, kad esate pora.

4. Jei mergina tavęs nuolatos prašo įvairiausių paslaugų, nemanyk, kad ji taip elgiasi bandydama gauti kuo daugiau tavo dėmesio. Jei būtum jos vaikinas, jai labiau rūpėtų kaip nueiti su tavimi į pasimatymą, o ne kaip susitvarkyti bėgantį kraną.

3. Jei mergina pasakoja tau apie savo naujas pažintis, tai nereiškia, kad ji tiesiog bando sukelti pavydą. Greičiausiai ji laiko tave savo draugu, su kuriuo galima aptarti ir meilės reikalus.

2. Jei mergina vengia tavo prisilietimų ir pati tavęs neliečia, greičiausiai tu jos nedomini. Jei iš tikrųjų jai patiktum, ji stengtųsi kuo dažniau turėti fizinį kontaktą su tavimi.

1. Jei ji nuoširdžiai tau patarinėja, kaip elgtis su merginomis ir atskleidinėja moteriško elgesio paslaptis, vadinasi tave ji laiko tik draugu. Jei mergina norėtų, kad būtum jos vaikinas, ji tikrai nepasakotų tau visų mergaitiškų suktybių, o pasistengtų jomis pasinaudoti.

Dainininkė Brandy 6 metus neturėjo sekso

Dainininkė Brandy 6 metus neturėjo sekso

Interviu metu dainininkė Brandy, atviraudama apie savo asmeninį gyvenimą, pareiškė sensacingą faktą, kad daugiau nei 6 metus neturėjo jokių rimtų santykių, tame tarpe ir atsitiktinių sekso malonumų: „Aš šešerius metus nebuvau įsimylėjusi ir rimtai nedraugavau su jokiu vyru. Galiu pasakyti atvirai – esu linkusi būti viengunge. Aš prieš maždaug mėnesį buvau keliuose akluose pasimatymuose, buvo įdomu, bet nieko rimto“.

Tiesa, neseniai buvo pasklidusios kalbos, kad Ritmenbliuzo žvaigždė Brandy turi naują gyvenimo vyrą – reperį FLO RIDA. Dainininkė buvo pastebėta su hito “Right Round” atlikėju Las Vegase po to, kai porelė smagiai leido savaitgalį Y100 koncerte Floridoje. Šaltiniai žurnalui “In Touch” ji sakė: “Jie tikrai pradeda draugauti”. Brandy anksčiau yra susitikinėjusi su prodiuseriu Robertu Smithu. Buvusi pora turi vaiką.

Žinoma ir už savo vaidmenį gerai vertintoje televizinėje situacijų komedijoje „Moesha“, Misisipėje gimusi atlikėja, pirmą kartą į muzikos topus pakilo 1994-aisiais, kai buvo išleistas Keith‘o Crouch‘o prodiusuotas jos kūrinys „I Wanna Be Down“, pasiekęs auksinio singlo titulą, o 1995-aisiais kartu su Wayna Morris iš „Boyz II Men“ įrašiusi dainą „Brokenhearted“ ji susilaukė dar vieno auksinio singlo.

38 metų britė nekaltybę tikisi prarasti per vestuves

38 metų britė nekaltybę tikisi prarasti per vestuves

nuotakaKartais įsitikinimai ir principai yra aukščiau visko. Taip nutiko ir Britanijos pilietei Charlotte, kuri, būdama 11 metų amžiaus nusprendė, kad savo nekaltybę saugos iki vestuvių. Deja, ištekėti jai kol kas vis dar nepavyko, o nekaltybės saugojimas užsitęsė 27 metus.

Lyg to būtu negana, ši nekalta dama nėra netgi bučiavusi vyro. Pati Charlotte nepergyvena ir teigia, kad aplinkinių nuomonė jai nėra svarbi, o ji ir toliau lauks to vienintelio, kuriam galės atsiduoti visa siela ir kūnu.

Priešingai nei galima būtų pamanyti, Charlotte dėmesio niekuomet nestigo, tačiau ji suvokė, jog yra pakankamai jauna ir neturi daryti skubotų žingsnių. Viskam turi ateiti savas laikas.

“Per pastaruosius penkiolika metų sutikau nemažai įdomių vyrų. Vieni jų, sužinoję, jog savo nekaltybę saugau iki vestuvių, niekada daugiau man nepaskambindavo. Kiti, atvirkščiai, itin susidomėdavo ir manydavo, jog aš pakeisiu savo nuomonę. Šie, nepavykus įsitempti manęs į lovą, prarasdavo susidomėjimą manimi. Nei vienas jų nesutiko užmegzti rimtesnių santykių, pagrįstų kitomis vertybėmis, ne vien tik seksu”, – kalba ji.

Deja, bėgant metams, šansai ištekėti tikrai nedidėja ir Charlotte tai puikiai supranta, bet išsižadėti savo ketinimų tikrai neketina.

Meilužiai iškrito pro langą sekso metu

Meilužiai iškrito pro langą sekso metu

seksas ant palangesNelaimingas atsitikimas įvyko Vokietijoje, Liubeko mieste. Slapto pasimatymo metu meilužiai taip įsijautė, kad iškrito pro langą. Policijos duomenimis pora nuolatos susitikinėdavo tame pačiame bute, esančiame pirmame aukšte. Tą dieną jie mylėjosi ant palangės, o moteriai per smarkiai atsilenkus, abu meilužiai neišlaikė pusiausvyros ir iškrito.

Nukritę ant žemės nuogi, vokiečiai susidrovėjo, ir smalsiems liudininkams bandė įteigti, kad jokio sekso nebuvo, o jie tik kvailiojo. Be to, jie pridūrė, kad net neprisimena, kokiu būdu iškrito pro langą. Nenuostabu, kad jie bandė nuslėpti tiesą, kadangi tiek vyras, tiek moteris yra ištekėję.

Nelaimės metu abu vokiečiai nukentėjo: patyrė kaulų lūžius bei kitas traumas.

Įdomiausia tai, kad pro langą iškritusios moters vyras tą pačią dieną taip pat patyrė traumą: nukrito nuo stogo, kurį remontavo. Tačiau žinant žmonos istoriją, kyla abejonių, ar sutuoktinis išties užsiėmė remonto darbais.

Įdomūs faktai apie seksą

Įdomūs faktai apie seksą

idomus faktai apie seksaSeksas – bene labiausiai pasaulyje nagrinėjama tema. Todėl šį kartą pateikiame jums keletą įdomių faktų iš įvairiausių tyrimų.

• Žemėje kiekvieną sekundę vyksta 2 tūkst. 778 lytiniai aktai.

• Sveikas vyras nuo 15 iki 60 savo gyvenimo metų ejakuliuoja nuo 8 tūkst. iki 14 tūkst. kartų.

• 11,8 proc. visų moterų iš atostogų grįžta pastojusios.

• Orgazmo metu žmogus per minutę vidutiniškai įkvepia ir iškvepia 40 kartų.

• Vienišiams vyrams pirmasis pasimatymas vidutiniškai atsieina 43 eurus.

• Nuo 8.00 iki 9.00 val. seksualinių hormonų koncentracija yra didžiausia.

• Pasaulyje egzistuoja daugiau kaip 4,2 milijono pornografinių tinklapių.

• Tik 2 proc. 18-60 metų moterų gali įsivaizduoti seksą jau per pirmąjį pasimatymą. 85 proc. apie mylėjimąsi galvoja tik po keturių susitikimų.

• Vyro organizmas per dieną pagamina iki 300 milijonų spermatozoidų.

• Kas dešimtas žmogus pasiryžęs nedelsiant atsisakyti sekso, jei daugiau niekad nebereikėtų dirbti.

• 8 proc. vyrų klausia savęs, ar jų partnerė vėliau atrodys kaip jų motina.