Pagal
Tag: pagyvenusių žmonių seksas

Dabartiniai 70-mečiai mylisi dažniau

Dabartiniai 70-mečiai mylisi dažniau

Pagyvenę žmonės mylisi vis dažniau ir yra labiau išsilavinę nei anksčiau, atskleidė tyrimas.

Švedijos Getenburgo universiteto mokslininkai atliko tyrimą, kad išsiaiškintų, ar dabartiniai 70-mečiai mylisi tiek pat, kiek 70-mečiai prieš 40 metų. Tyrėjai priėjo prie išvados, kad dabartiniai 70-mečiai yra labiau išsilavinę (daugiau skaito ir domisi aktualijomis) palyginti su jų tėvais ir seneliais, gyvenusiais prieš 40 metų.

Taip pat paaiškėjo, kad dabartiniai pagyvenę žmonės dažniau mylisi ir turi mažiau seksualinių problemų (pavyzdžiui, yra impotentai) nei jų pirmtakai prieš 40 metų.

Paaiškėjo ir tai, kad daugėja ir vedusių, ir išsiskyrusių senolių. Taip pat pastebėta, kad pagyvenę žmonės dabar labiau linkę laisvalaikį leisti ne namuose, tačiau daugiau teigia dažnai besijaučiantys vieniši.

„Jie daugiau bendrauja su savo kaimynais, tačiau vienišų pagyvenusių žmonių procentas gerokai išaugo“, – sako tyrimui vadovavęs profesorius Ingmaro Skoog.

Tiesa, tyrėjai pastebi, kad pagyvenę žmonės dabar greičiausiai yra tiesiog labiau bendraujantys ir komunikabilesni, todėl nenuostabu, kad jie labiau jaučiasi vieniši. Juk jei žmogus mėgsta vienatvę, jis nesiskųs, kad jaučiasi vienišas. Be to, jei pagyvenę žmonės daugiau mylisi, jie labiau ir pasiilgsta santykių su kitais.