Pagal
Žyma: nuogos merginos

Seksualios „džinsinės“ merginos

Seksualios „džinsinės“ merginos

Mes nežinome, ar čia šios merginos taip puošia džinsus, ar džinsai puošia šias merginas, bet atrodo jos tiesiog fantastiškai. O gal visa grožio paslaptis glūdi viršutinėje aprangos dalyje, tiksliau viršutinės aprangos nebuvime? Na, kaip ten bebūtų, linkime Jums gero žiūrėjimo.

Jos labai myli savo užpakaliukus

Jos labai myli savo užpakaliukus

Sunku suprasti: ar merginos šiais laikais gauna tiek mažai dėmesio ir komplimentų dėl savo išvaizdos, ar jos tiesiog taip beatodairiškai myli savo kūnus ir negali jais atsigrožėti , kad ima fotoaparatą į rankas, stojasi prieš veidrodį ir fotografuoja pačios save?

Šį kartą visas būrys „veidrodinių užpakaliukų“. Išrinkti gražiausią galite apklausoje, esančioje po nuotraukomis.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kuris užpakaliukas pats žaviausias?

 • 9 (37%, 2 235 Balsavo)
 • 10 (13%, 796 Balsavo)
 • 2 (12%, 741 Balsavo)
 • 1 (9%, 526 Balsavo)
 • 3 (7%, 416 Balsavo)
 • 4 (5%, 298 Balsavo)
 • 7 (5%, 290 Balsavo)
 • 5 (5%, 278 Balsavo)
 • 6 (4%, 243 Balsavo)
 • 8 (3%, 205 Balsavo)

Viso balsų: 6 028

Loading ... Loading ...

Nuoga Kate Moss prieš Kate Middleton

Nuoga Kate Moss prieš Kate Middleton

Paminėkite vardą „Kate“ ir dauguma Anglijos ir ne tik jos gyventojų pirmiausiai pagalvos apie Princo Williamo žmoną Kate Middleton. Nieko keisto: praėjusią savaitę įvykusios amžiaus vestuvės ir jų pagrindiniai herojai dar ilgam įstrigs atmintyje.

Tačiau internete pastarosiomis dienomis pradėjo sklisti prieš dvejus metus daryta modelio Kate Moss nuotrauka, kurioje ji reklamuoja „Agent Provocateur“ vestuvinius apatinius drabužius. Tiesa, nuotraukoje jokių drabužėlių nesimato.

Interneto komentatoriai šaiposi, jog jau tuomet, pries dvejus metus, Kate Moss ruošėsi naujos konkurentės atėjimui. Nuotraukoje taip pat puikuojasi šmaikštus užrašas: “Londone yra tik viena Kate”.

Ledo ritulininkai už pergalę gavo nuogą merginą

Ledo ritulininkai už pergalę gavo nuogą merginą

Vokietijos Frankfurto miesto ledo ritulio komanda “Frankfurt Lions” žaidėjai gavo neeilinę dovaną pergalės proga. Po žaidimo persirengimo kambaryje vaikinų laukė staigmena, kurią surengė vietinė radijo stotis – nuoga mergina!

Frankfurto klubo istorija gana „turtinga“. Kadaise šis klubas žaidė aukščiausioje Vokietijos ledo ritulio lygoje, o 2004 metais netgi tapo šalies čempionais. Tačiau vėliau komanda bankrutavo ir nutraukė savo veiklą. Komanda ir jos gerbėjai nenuleido rankų ir susirado rėmėjų ir pradėjo kurti naują klubo istoriją nuo regioninės lygos. Jau po pirmojo sezono jie parodė puikius rezultatus

Klubo valdžia taip nudžiugo, kad nusprendė pamaloninti žaidėjus maloniu siurprizu. Jie kreipėsi į vietinę radijo stotį, kuriame paskelbė konkursą, kuriame sudalyvavo 18 dailiosios lyties atstovių. Laimėtoja tapo 21 metų Sabrina – vadybininkė iš Frankfurto.

Iš karto po pergalingo žaidimo mergina pasirodė vaikinų persirengimo kambaryje, išsirengė ir nuėjo praustis į dušą kartu su vaikinais. Po visko mergina žurnalistams pasakė, kad „Tai buvo puiki patirtis“. Ką tiksliai reiškia žodelis „TAI“ ji neįvardino, taigi belieka spėlioti.

Nei nuogos, nei apsirengusios…

Nei nuogos, nei apsirengusios…

Kai keliauji į paplūdimį, norisi nusimesti kuo daugiau drabužėlių. Deja, dorovingoji visuomenė ne visuomet tai vertina teigiamai, tačiau visur galima rasti išeitį. Šį kartą – nei nuogų, nei apsirengusių merginų foto galerija!

Dienos žvaigždė: Laura Michelle Prestin

Dienos žvaigždė: Laura Michelle Prestin

Šį kartą pristatome Jums vietinės reikšmės žvaigždę – Laura Michelle Prestin. Mergina gyvenime nieko ypatingo nenuveikusi, bet seksualių jos nuotraukų – pilnas internetas. Ką gi, tikėkimės padėsime jai populiarėti.

Nuogos merginos ir body paint

Nuogos merginos ir body paint

Nuogos merginos neabejotinai atrodo itin žavingai, tačiau dailiai ištapyti piešiniai ant nuogų kūnų suteikia šiek tiek daugiau paslaptingumo ir atrodo tiesiog įspūdingai.

Malonaus žiūrėjimo!

Ieškoma seksualiausio kūno savininkė!!!

Ieškoma seksualiausio kūno savininkė!!!

Kuo šiltesnis oras – tuo trumpesni ilgakojų lietuvaičių sijonai, taigi nieko keisto, kad pasibeldusi pirmoji šiluma paskatino mus vis dažniau galvoti apie gražuoles Lietuvos merginas. Matydami tai, skelbiame naują, beprotiškai seksualų konkursą dailiausio kūno savininkei išrinkti!

Jei pasitiki savimi – nedvejok ir sudalyvauk! Atsiųsk kuo seksualesnę savo nuotrauką, kurioje būtum pasipuošusi kuo minimaliau (apatiniai drabužėliai – pats geriausias ir labiausiai vertinamas aprangos variantas). Juk gražaus kūno slėpti tikrai neverta!

Konkursas vyks visą balandžio mėnesį:

 • Kiekvieną savaitę paskelbsime naujų konkurse dalyvaujančių merginų nuotraukas, už kurias balsuoti galės visi Intymus.lt puslapio lankytojai.
 • Kiekvieną savaitę portalo lankytojai išrinks po tris seksualiausias merginas, kurios pateks į finalinį etapą.
 • Daugiausiai balsų finaliniame etape surinkusi mergina bus išrinkta „Miss seksualiausias kūnas“ nugalėtoja ir gaus dovanų kuponą, su kuriuo galės įsigyti seksualiausių apatinių drabužėlių. Antros ir trečios vietos laimėtojos taip pat bus apdovanotos išskirtiniais PazintysXXX.com prizais!

Savo nuotraukas siųskite elektroniniu paštu info@intymus.lt . Jei nuotraukoje esate ne viena – laiške prašome patvirtinti, kad visi asmenys patvirtina sutinkantys, kad jų nuotraukos būtų viešinamos Intymus.lt puslapyje. Prie nuotraukos prašome nurodyti vardą, amžių ir miestą kuriame gyvenate.20 žavingų užpakaliukų

20 žavingų užpakaliukų

Dailus užpakaliukas – nuostabus dalykas. Dailus užpakaliukas pridengtas simboline skiautele audinio – dar nuostabiau. Šį kartą – net 20 pačių dailiausių užpakaliukų!

Malonaus žiūrėjimo!

Dienos žvaigždė: Jessa Lynn Hinton

Dienos žvaigždė: Jessa Lynn Hinton

Jūsų teismui pristatome naują žavingą dienos žvaigždę: Jessa Lynn Hinton. Jessa modelio karjerą pradėjo būdama 14 metų, o per visa tą laiką sugebėjo sužibėti ne tik vyrams skirtuose žurnaluose, bet ir televizijoje. Mes neketiname vertinti šios seksualios blondinės aktorinių gabumų, bet esame įsitikinę, kad seriale “Gelbėtojai” ji turėjo pasirodyti įspūdingai.

Naktinis Bankoko gyvenimas

Naktinis Bankoko gyvenimas

Tailando sostinė Bankokas – tikras sekso turizmo rojus, kuriame savo seksualines fantazijas įgyvendinti gali bet kas ir su bet kuo. Teigiama, kad Bankoke sekso turizmo srityje darbuojasi daugiau nei milijonas moterų. Skaičiai iš ties įspūdingi…

Kviečiame į kelionę po naktinį Bankoko gyvenimą.Savaitės karštuolė (balsavimas)

Savaitės karštuolė (balsavimas)

Kaip ir visuomet savaitę pradedame su gera nuotaika ir kviečiame Jus pasižvalgyti į 10 šios savaitės karštuolių. Pačią karščiausią renkate Jūs, savo balsą atiduodami po nuotraukomis esančioje apklausoje.

Gero žiūrėjimo!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kuri mergina atrodo karščiausiai?

 • 1 (23%, 515 Balsavo)
 • 6 (17%, 387 Balsavo)
 • 10 (14%, 308 Balsavo)
 • 2 (13%, 304 Balsavo)
 • 9 (12%, 270 Balsavo)
 • 7 (7%, 158 Balsavo)
 • 5 (5%, 108 Balsavo)
 • 8 (4%, 100 Balsavo)
 • 4 (3%, 79 Balsavo)
 • 3 (1%, 29 Balsavo)

Viso balsų: 2 258

Loading ... Loading ...

Miss Bikini konkurso akimirkos

Miss Bikini konkurso akimirkos

Jei mėgstate pasižvalgyti į dailias, įspūdingų figūrų merginas, tuomet Jums vertėtų sudalyvauti bent viename Miss Bikini konkurse, nes niekur kitur neišvysite tiek pusnuogių seksualių moterų. O kol kas siūlome žvilgterėti į labiausiai kerinčias konkurso dalyves.

Dvi geriau nei viena

Dvi geriau nei viena

Graži ir seksuali mergina – puiku! Dvi gražios, seksualios ir kaip du vandens lašai viena į kitą panašios merginos – tiesiog nuostabu!

Kviečiame pasigrožėti!

'