Pagal
Tag: neištikima žmona

Karalienės lovoje sugautas meilužis

Karalienės lovoje sugautas meilužis

pedosDaugpatystės tradicijos plačiai paplitusios Pietų Afrikoje esančioje Svazilando karalystėje, todėl vargu ar ką nors nustebins tai, kad monarchas Mswati III, turėdamas 14 žmonų, nesugeba jų visų sukontroliuoti. Apie patenkinimą taip pat nėra kalbos, tikriausiai todėl viena iš jo žmonų nusprendė įsitaisyti meilužį.

Neištikima žmona meilužį susirado išties neprastą. Pasimėgauti valdovo žmonos draugija nusprendė šalies teisingumo ministras Ndumiso Mamba. Deja, romanas greitai buvo išaiškintas, kuomet karaliaus apsaugos darbuotojai įsibrovė į vieną iš viešbučių, kuriame karaliaus žmona buvo užsirezervavusi kambarį. Meilužis buvo aptiktas besislepiantis lovos čiužinyje.

Ši istorija ir pikantiškos nuotraukos, padarytos „nusikaltimo“ vietoje, greit apskriejo visą šalį, o pasekmės tiek žmonai, tiek meilužiui gali būti skaudžios. Ministras buvo atleistas iš pareigų ir gali ilgą laiką praleisti kalėjime. Tuo tarpu neištikimai žmonai gresia visą likusį gyvenimą praleisti akylai stebimai karaliaus motinos namuose.