Pagal
Tag: Milda Bartašiūnaitė

Sekso ekspertės Mildos Bartašiūnaitės gyvenimas žlunga

Sekso ekspertės Mildos Bartašiūnaitės gyvenimas žlunga

milda bartasiunaiteViešumoje visuomet linksma ir nebijanti provokuoti Milda Bartašiūnaitė, pastaruoju metu kalbėdama apie savo asmeninį gyvenimą, atrodo visiškai sugniuždyta. LNK projekte „Kviečiu šokti“ Milda Bartašiūnaitė išbuvo stebėtinai trumpai. „Nors šokau tikrai geriau už kitus, žmonės už mane nebalsavo, nes esu laikoma išsišokėle begėde skandaliste“, – sunkiai dėliodama sakinius ir šluostydama ašaras laidai „Neišgalvoti gyvenimai“ pasakojo Milda.

Kaip teigia pati mergina, visi jos išsišokimai ir kalbos apie nesuskaičiuojamą skaičių partnerių lovoje, tik jos, kaip sekso reikalų ekspertės, įvaizdžio dalis. Šiam įvaizdžiui jos vyras buvo tolerantiškas ir supratingas. Dešimčia metų vyresnis sutuoktinis tikėjo, kad skandalingas įvaizdis – tik žmonos darbo dalis. Tačiau Trakuose, miestelyje, kuriame gyvena ir Milda ir jos vyro tėvai, žmonės ėmė šnibždėtis ir ją vadinti tikrų tikriausia begėde.

Milda atvirauja: įtempti santykiai su vyro tėvais lyg juodas debesis jau seniai temdo jos gyvenimą. Nors pati tikina esanti padori, ištikima, šeimai atsidavusi moteris, kai kuriems jos artimiesiems patikėti tuo labai sunku. Milda sako tikrai žinanti, kad vyrui Sauliui į galvą nuolatos kalamos tiesos apie pasileidimo viršūnę pasiekusią žmoną…

Ar iš tiesų Mildos Bartašiūnaitės namuose bręsta skyrybos? Ar tikrai pikti gandai ir apkalbos išdraskys šeimą, kuri dar prieš metus tikino esanti labai laiminga? Išgirdusi šį klausimą, Milda apsiašaroja: „Taip, nesantaikos dūmai jų namuose pasirodo vis dažniau. Esu nepageidaujama savo uošvių namuose. Ten jie savo sūnui ištisai kalba apie mane baisiausius dalykus. Bijau, kad vyro nervai gali vieną dieną neatlaikyti“.

„Netikėkite Milda. Ji meluoja, manipuliuoja, bet kokiu būdu siekia dėmesio ir nori būti auka, kurios gaili visi“, – tokį komentarą tarstelėjo vienas Mildai itin artimas žmogaus.

Milda Bartašiūnaitė LNK šokių projekte „Kviečiu šokti“ ieškos meilužio

Milda Bartašiūnaitė LNK šokių projekte „Kviečiu šokti“ ieškos meilužio

milda bartasiunaiteSekso reikalų ekspertė, žurnalistė Milda Bartašiūnaitė nevaržomas aistras žada kelti ant „Kviečiu šokti“ parketo LNK studijoje.

„Dalyvauju šokių projekte, kad galėčiau įsitaisyti legalų meilužį. Kad vyras ramia širdimi išlydėtų į šokius ir su šypsena pasitiktų“, – kvatojasi Milda. Atvirais rašiniais sekso klausimais išgarsėjusi moteris tvirtina, kad po aštuonerių metų santuokos jai prireikė šviežio kraujo.

„Esu jauna moteris, o mano vyras dešimčia metų už mane vyresnis. Šokių partneris, priešingai, dešimt metų jaunesnis“, – aiškino Milda, LNK projekte dalyvausianti su profesionaliu šokėju Andriumi Jaracku.

Per mėnesį, repetuodama šokių žingsnelius, Milda jau atsikratė penkių kilogramų ir pastebimai atjaunėjo.

„Dekoltuotos suknelės vėl grįžo į mano garderobą, o pardavėjos po dešimties metų vėl į mane kreipiasi „panele“. Jaučiuosi vėl jauna, vėl skraidau. Skraidau ir tiesiogine, ir perkeltine prasme, nes mano partneris stiprus ir jaunas, todėl lengvai mane pakelia. O vyrui kiloti mane sunku, nes turi stuburo išvaržą“.

Milda tvirtina, kad su savo jaunuoju partneriu sekso temomis nekalba. „O kam žodžiai? Šokis yra mylėjimasis vertikalioje padėtyje. Mums nereikia žodžių“, – svajingai kalbėjo moteris.

Milda negalėjo išskirti, kuris šokis jai seksualiausias. „Visi šokiai seksualūs. Seksualu yra šokių aikštelėje varvantis prakaitas“.