Pagal
Tag: kamasutros pozos

7 priežastys, kodėl seksas yra geresnis, kai tai daugiau nei 40

7 priežastys, kodėl seksas yra geresnis, kai tai daugiau nei 40

Seksas kai tau jau seniai nebe dvidešimt turi ir pliusų, ir minusų. Šį kartą pateiksime 7 pliusus, kodėl seksas po 40-ies yra kur kas geresnis nei jaunystėje.

1. Galite sąžiningai partneriui prisipažinti, kad ko nors negalite. Jei jums daugiau nei 40, jūsų partneris jus tikrai supras, kad jūs jau nebe toks lankstus, kad galėtumėte visaip lankstytis ir mylėtis visomis pozomis. Tai amžius, kai galite sau leisti mylėtis tik tomis pozomis, kurios jums leidžia jaustis patogiai.

2. Visais klausimais miegamajame galite sakyti viską, ką galvojate. Jei esate per daug pavargęs, galite taip ir pasakyti ir linksmybes nukelti rytojui. Jei esate jaunas, galite manyti, kad tai labai neromantiška ir lovoje elgtis racionaliai labai neįdomu, tačiau iš tiesų tai nuostabu, nes jei esate sąžiningas lovoje, sąžiningas būsite ir santykiuose.

3. Galite juoktis, jei jums nepasiseka. Jei ejakuliacija įvyko per anksti ar besimylint gavote mėšlungį jums nereikia jaustis nepatogiai, tiesiog kartu galite iš to pasijuokti. Kai tau daugiau nei 40, lovoje viskas galima!

4. Jei esate moteris ir jums daugiau nei 40, tikėtina, kad jūs leidžiate sau daryti viską, ką norite. Jums nebereikia jaudintis dėl to, kad daugiausia „dirbti“ turi vyras, o moteris tik mėgautis. Dabar lovoje – lygybė, jūs stengiatės abu. Be to, jūs galite išbandyti visas Kamasutros pozas ir nesijausti esanti palaido elgesio moteris. Kitų požiūris jums tiesiog neberūpi!

5. Kadangi labiau pasitikite savimi, nes turite kur kas daugiau patirties lovoje nei prieš dvidešimt metų, esate kur kas patrauklesni. Juk savimi pasitikintys žmonės labiau traukia priešingos lyties atstovus!

6. Greičiausiai jūs einate miegoti anksčiau nei prieš dvidešimt metų, todėl galite pasimylėti dar iki vidurnakčio ir atsikelti visai nepavargęs.

7. Gali mylėtis tik dėl malonumo. Kai tau daugiau nei 40, imi suprasti, kad seksas yra tik seksas ir nereikia apkrauti savęs nereikalingomis mintimis apie santykius.

Sekso poza: Taip, taip, taip

Sekso poza: Taip, taip, taip

Instrukcija:

Atsigulkite veidu žemyn ant lovos, tada rankomis atsiremkite į grindis ir nuleiskite galvą. Vyras turi ateiti jums iš galo, jo kojos turi būti jūsų vidinėje kojų pusėje, rankomis įsiremti jums į dubeny, taip jūs padarysite Y raidės formą. Vyras turi ritmingai judėti pirmyn ir atgal.

Kodėl jums tai patiks?

Kadangi jūsų galva bus nuleista žemyn, ten suplūs kraujo, taip jūs patirsite žymiai didesnį malonumą. Tai nėra poza, kuria galima mėgautis visą naktį, tačiau tai tikrai paįvairins jūsų lytinį gyvenimą.

Patarimas

Savo kojomis apsivykite jo kulkšnis, tai suteiks didesnio intymumo ir artumo jausmą, jums belieka užsimerkti ir mėgautis….

Sekso poza: Erotinė pabaiga

Sekso poza: Erotinė pabaiga

Instrukcija

Vaikinas turi atsisėsti ant grindų, atsilošti ir rankomis tvirtai įsiremti į žemę. Mergina atsisėda ant viršaus, kojomis priglunda, prie vaikino, rankas laiko jam už dubens ir būna pasilenkusi į priešingą pusę. Ji turi ritmingai judėti aukštyn, žemyn arba sukti ratus dubeniu.

Kodėl jums tai patiks?

Jūs galėsite stimuliuoti savo G tašką ir visiškai valdysite padėtį. Jei atsibos ar pavargsite, atsiloškite į vaikino pusę, tai jam suteiks galimybę jus pabučiuoti ir pamasažuoti klitorį.

Patarimas

Kadangi turėsite dvi laisvas rankas, glamonėkite savo vyrą, tai išves jį iš proto.

Sekso pozos: “Pasipiršimas“

Sekso pozos: “Pasipiršimas“

Vyras atsiklaupia ant kairės kojos, dešinę sulenkdamas ir pėdą atsukdamas į šoną, kad lengviau išlaikytų pusiausvyrą. Moteris atsiklaupia priešais vyrą, kairę koją užsikeldama ant dešiniosios vyro kojos. Įsiskverbimas pakankamai gilus, o judesiai nesuvaržyti.

Vyrams

 • Galite apkabinti moterį per klubus – tokiu būdu bus lengviau įsikverbti
 • Jei mergina pati pakankamai aktyviai juda, rankomis galite glamonėti jos krūtis arba klitoriųSekso pozos: “Krabas”

Sekso pozos: “Krabas”

Moteris atsigula ant žemės (lova netinka, nes pagrindas turi būti labai kietas), susiriečia taip, kad kojomis remtųsi sau už galvos, o liksvarą prilaiko remdamasi į liemenį rankomis. Vyras apžergia moterį ir pritupia tokiame aukštyje, kad būtų patogu įstumti penį.

Vyrams

 • Ši poza reikalauja tvirtų kojų raumenų, todėl jei pavargsite, šiek tiek atsiloškite į priekį, taip dalį svorio perkeldami nuo kojų ant nugaros
 • Rankomis galite glamonėti moters klitorių

Moterims

 • Kad gulėti būtų patogiau, galite pasikišti pagalvę
 • Jei toks gulėjimas Jus vargina, galite atsigulti šalia sienos ar šalia lovos taip, kad ištiesta nugara turėtų į kur atsiremti.
Sekso pozos: “Bangavimas”

Sekso pozos: “Bangavimas”

Vyras atsigula ant nugaros ir plačiai praskečia kojas. Moteris gulasi ant vyro, veidą atsukusi į jo kojas ir taip pat plačiai praskėtusi kojas. Rankomis moteris remiasi į pagrindą ir juda pirmyn bei atgal.

Vyrams
• Galite glamonėti moters užpakaliuką arba suimti ją už klubų ir taip reguliuoti jos tempą bei įsiskverbimo gylį.
Moterims
• Kad judėti būtų patogiau, atsigulkite taip, kad kojų pėdomis tvirtai remtumėtės į sieną arba lovos atlošą.

Sekso pozos: “Siūbavimas”

Sekso pozos: “Siūbavimas”

Vyras atsigula ant lovos praskėsdamas ir šiek tiek sulenkdamas kojas, kad pėdos tvirtai remtųsi į pagrindą. Moteris sėdasi ant vyro taip, lyg  darytų įtupstą, t.y. vieną koją dedą vyrui tarp kojų, o kitą koją deda jam prie liemens. Viena ranka moteris remiasi į lovą, o kita ranka – į vyro kelį.

Vyrams

 • Rankomis galite prilaikyti merginą už klubų, taip padėdami jai judėti aukštyn žemyn.
 • Rankomis galite glamonėti merginos krūtis arba klitorių.
Oralinio sekso pozos: “Atvirkščias įsiskverbimas”

Oralinio sekso pozos: “Atvirkščias įsiskverbimas”

Daugumai vyrų – tai itin jaudinanti poza, leidžianti laisvai reguliuoti įsiskverbimo gylį. Moteris nugara atsigula ant lovos taip, kad galva būtų nulinkusi žemyn, o rankos ir kojos turėtų patogią atramą. Vyras atsistoja prie moters galvos ir priklaupia tiek, kad jo penis būtų moters galvos lygmenyje.Vyrams
• Rankomis galite atsiremti į lovą ir įsiskverbimo gylį reguliuoti judėdamas klubais, arba rankomis galite suimti moters veidą, taip derindami jos galvos judesius su savo klubų judesiais.

Moterims
• Atsigulkite taip, kad galvą galėtumėte pakankamai lengvai sukinėti. Tokiu būdu bus lengviau reguliuoti įsiskverbimo gylį ir kampą.

Oralinio sekso pozos: “Ekstazė”

Oralinio sekso pozos: “Ekstazė”

Vyras atsigula nugara ant lovos taip, kad jo galva būtų prie pat krašto. Moteris atsistoja šalia nugarą atsukusi į lovą ir praskėtusi kojas pritupia taip, lyg norėtų atsisėsti ant vyro veido. Vyras rankomis apkabina merginą ties klubais arba glamonėja jos krūtis.

Vyrams

 • Rankas galite pasidėti po merginos sėdmenimis, tokiu būdu galėsite reguliuoti jos pritūpimo aukštį.
 • Po galva galite pasidėti pagalvėlę ir leisti merginai atsisėsti krūtinės viršuje

Moterims

 • Rankomis galite atsiremti į lovos kraštą, taip dalį svorio perkeldama nuo kojų.
Suteik misionieriaus pozai daugiau aistros

Suteik misionieriaus pozai daugiau aistros

PanaЕЎu, kad ЕЎiais laikais bЕ«ti geru lovoje reiЕЎkia sugebД—ti nuolatos stebinti ДЇvairiausias akrobatiniais triukais. TaДЌiau kaip ten bebЕ«tЕі, galime garantuoti, kad senoji misionieriaus poza niekur nedingo ir tikrai nedings. Taip jau yra: misionieriaus poza – romantikЕі ir ДЇsimylД—jД—liЕі poza, juk kЕ«nЕі artumas ir galimybД— sekso metu Еѕvelgti vienas kitam tiesiai ДЇ akis yra rimtas argumentas prieЕЎ В visЕі kitЕі sekso pozЕі ДЇmantrybes. Ir jei tau atrodo, kad misionieriaus poza yra pabodusi… siЕ«lome keletД… paДЇvairinimo variantЕі. GalbЕ«t atrasi naujЕі pojЕ«ДЌiЕі?

Priešingai nei įprastoje misionieriau pozoje, vaikinas guli ant merginos ne išsitiesęs, o atsiklaupęs taip, kad rankų delnais ir blauzdomis remtųsi į lovą. Mergina kojomis apkabina vaikiną per liemenį. Įsiskverbimas – kur kas gilesnis nei įprastame variante, tačiau šiuo atveju ji gali papildomai stimuliuoti savo klitorių.

Iš karto po šios pozos galima išbandyti naują variantą: viskas išlieka taip pat, tiesiog kojas mergina ištiesia ir iškelia į viršų, sudarydama „V“ raidę. Jei mergina fiziškai gerai pasirengusi, ji gali taip pat judėti spyruokliuodama klubais į viršų. Priešingu atveju po apačia galima pasidėti pagalvėlę.

Dar vienas būdas – užkelti merginos kojas vyrui ant pečių. Įsiskverbimo kampas dar patogesnis ir gilesnis, o mergina gali laisvai masturbuotis arba glamonėti savo krūtis.

Jei mergina pakankamai lanksti, jai tikrai turėtų patikti ir šis misionieriaus pozos metodas: jos kojos pakeliamos į viršų ir prispaudžiamos artyn galvos. Vaikinas prisispaudžia visu kūnu ir prilaiko kojas, kad jos nejudėtų. Tokioje pozoje ilgai išgulėti gana sunku, tačiau itin stipri stimuliacija labai paspartina orgazmą, todėl sekso pabaigai – tai tiesiog idealus variantas.

Oralinio sekso pozos: „Priklaupimas“

Oralinio sekso pozos: „Priklaupimas“

Tai viena iš labiausiai vyrus jaudinančių oralinio sekso pozų. Moteris atsigula ant nugaros, galvą patogiai padėdama ant pagalvės. Vyras apžergia moterį ir atsiklaupia ant kelių prie pat jos veido, kad jai būtų patogu čiulpti penį. Tokioje pozoje daugiau iniciatyvos imasi pats vyras, todėl patartina iš anksto susitarti, kas moteriai priimtina, o kas ne, nes įsiskverbimas gali būti ir labai gilus.

Vyrams

 • Kad patiems nereikėtų smarkiai judėti, galite suimti rankomis moters galvą, ir judinti ją prisitaikydamas prie savo judesių takto.
 • Jei mergina po galva neturi pagalvės, galite rankomis atsiremti į lovą už jos galvos ir šiek tiek kilstelėti klubus, kad penis atsidurtų virš jos, o ne priešais ją.

Moterims

 • Rankomis galite liesti vyro sėklides, suteikdama jam papildomo malonumo
 • Jei norite reguliuoti įsiskverbimo gylį, rankomis prilaikykite vyro klubus, tokiu būdu nurodydama judėjimo greitį.Oralinio sekso pozos: „Nusilenkimas“

Oralinio sekso pozos: „Nusilenkimas“

Viena iš oralinio sekso pozų, sukeliančių įspūdingus pojūčius. Moteris atsisėda ant lovos krašto, praskėsdama kojas. Vyras gulasi ant žemės, kojas užsikeldamas ant lovos ir apžergdamas moterį. Jo rankos ir pečiai remiasi į žemę, o klubai pakelti maždaug ties lovos kraštu, kad moteriai būtų patogu pasilenkti. Šios sekso pozos privalumas – žemyn nuleista galva. Toks gulėjimas paspartina kraujo tekėjimą, todėl jutimai būna kur kas ryškesni nei įprastai.

Vyrams

 • Klubais galite judėti aukštyn ir žemyn, taip leisdami merginai šiek tiek atsipalaiduoti.

Moterims

 • Rankomis galite glamonėti vyro sėklides, taip suteikdama jam papildomo malonumo
Sekso pozos: „Intymumo vartai „

Sekso pozos: „Intymumo vartai „

Vyras atsigula ant nugaros, šiek tiek praskečia kojas ir sulenkia taip, kad pėdomis patogiai remtųsi į pagrindą. Moteris gulasi ant vyro nugara, o kojas pražergia taip, kad vyro kojos būtų per vidurį. Rankomis patogiai atsiremia į tvirtą pagrindą, kad galėtų prisilaikyti.

Vyrams

 • Rankomis galite glamonėti moters krūtis arba klitorių, taip suteikdami jai dar daugiau malonumo.
 • Rankomis galite suimti moterį už dubens, taip reguliuodami jos judesius.

Moterims

 • Jei šiek tiek pakelsite dubenį, vyrui bus lengviau lengviau judėti, taigi ir įsiskverbimai bus gilesni bei intensyvesni.
 • Jei vyro rankos užimtas, papildomai stimuliuoti klitorių galite pati.
Sekso pozos: „Super moteris“

Sekso pozos: „Super moteris“

Puiki gilaus įsiskverbimo poza, itin jaudinanti abu partnerius. Moteris atsigula ant sofos ar lovos krašto taip, kad remtųsi tik krūtinės dalimi ir rankomis. Vyras atsistoja moteriai iš galo, praskečia jos kojas ir suėmęs už šlaunų prilaiko jos svorį. Kuo aukštesnė sofa ar lova – tuo paprastesnis pozos atlikimas, nes vyrui nereikia smarkiai sulenkti kojų, kad galėtų įsiskverbti patogiu kampu. Poza itin tinkama ir analiniam seksui.

Vyrams

 • Jei moteris apkabintų Jus kojomis per klubus, jos svorio krūvis gerokai sumažėtų, todėl galėtumėte lengviau judėti.

Moterims

 • Sulenkite kojas į viršų. Taip vyrui bus paprasčiau išlaikyti Jūsų kūno svorį.
 • Jei kojomis apsikabinsite vyrą per klubus, jis galės laisviau jaustis ir tuo pačiu paglamonėti Jūsų klitorių.
Kaip pamylėti ją duše: 5 sekso pozos

Kaip pamylėti ją duše: 5 sekso pozos

Seksas vien tik lovoje – nuobodu. Juk bent jau retkarčiais norisi kažko naujo. Jei kol kas nesate pasiruošę tikrai ekstremaliems nuotykiams, pavyzdžiui seksui viešoje vietoje, galite pasimėgauti seksu duše. Tai tikrai patiks ir Jums, ir Jai, ypatingai tuo atveju, jei iš anksto žinosite, kokiu būdu pamaloninti savo moterį.

Sekso poza „Šokėjai“
Tai visiškai nesudėtinga sekso poza, puikiai tinkanti nedidelei patalpai. Atremkite moterį į sieną, ir pakelkite vieną jos koją, prilaikydami ją už šlaunies. Pozos privalumas: veidai itin arti vienas kito, todėl sekso metu galėsite aistringai bučiuotis.

Sekso poza „Pakėlimas“
Atremkite moterį į sieną, suimkite ją už klubų ir kilstelėkite, kad kojomis ji apsikabintų Jus per liemenį. Kad jaustumėtės tvirčiau, moteris turėtų rankomis apsivyti Jūsų kaklą. Viena ranka ji gali liesti savo klitorių, suteikdama sau dar daugiau malonumo.

Sekso poza „Šaukštai“
Gilaus įsiskverbimo poza, turinti begalę variacijų. Mergina atsiklaupia ant kelių, praskėsdama kojas. Jūs klaupiatės jai iš nugaros, prisiglausdamas visu kūnu. Pozos privalumas: galite glamonėti jos krūtis ir klitorių. Jei norite dar gilesnio įsiskverbimo, paprašykite, kad mergina pasilenktų į priekį ir atsistotų šuniuko poza.

Sekso poza „Pasilenkimas“
Moteris šiek tiek praskečia kojas ir lenkiasi ištiesta nugara žemyn tol, kol rankomis pasiekia tvirtą pagrindą, į kurį gali atsiremti. Jūs prieinate jai iš galo ir apkabinate ją per klubus, kad nuo frikcijų jos kūnas mažiau judėtų. Įsiskverbimas – labai gilus, todėl turintys didelį penį vyrai turėtų būti atsargūs, kad nesukeltų moteriai skausmo.

Sekso poza „Lopšys“
Tai poza, kurioje iniciatyvos imtis gali ir vyras, ir moteris. Jūs atsiklaupiate suglaustomis kojomis, o moteris Jus apsižergia, šiek tiek atsilošdama atgal ir rankomis atsiremdama į tvirtą pagrindą. Kuo daugiau savo kūno svorio ji užkraus rankoms, tuo laisviau Jūs galėsite judėti.