Pagal
Tag: Fantastiškas ketvertas

Jessica Alba reikalauja milijono už vardo panaudojimą

Jessica Alba reikalauja milijono už vardo panaudojimą

Seksualioji Jessica Alba padavė į teismą kompaniją, reklamuojančią jaunoms mamoms skirtą liekninantį produktą, už aktorės vardo ir įvaizdžio naudojimą reklamoje be sutikimo.

Aktorė teigia, kad reklaminėje kampanijoje ji buvo įvardinta kaip viena iš tų, kurios naudojo jaunoms mamoms skirtą svorio pilvo srityje reguliavimo produktą „Belly Bandit“. „Fantastiško ketverto“ žvaigždė pareiškė norinti prisiteisti daugiau nei 1 milijoną JAV dolerių už moralinę žalą.

Jav aktorę Jessicą Albą neabejotinai galime vadinti viena seksualiausių moterų pasaulyje. Ji vaidino tokiuose filmuose kaip „Nuodėmių miestas“ (abiejose dalyse, 2010 ir 2005), „Sutikti Bilą“ (2008) ar „Fantastiškas ketvertas“ (2005). Jessica aktore svajojo tapti nuo vaikystės. Ji su vyru Cashu Warrenu augina dvi dukras – trejų metų Honor ir 2 mėnesių Haven.

Seksualioji aktorė anksčiau yra sakiusi, kad neišgyvena dėl senstančio kūno. Pasak jos, senėjimo procesas yra natūralus. Norėdama tai įrodyti, moteris išplatino savo erotinio pobūdžio nuotraukas, kuriose matosi po gimdymo išlikęs pilvas ir formą pakeitusi krūtinė.