Pagal
Žyma: erotinės nuotraukos

Jos labai myli savo užpakaliukus

Jos labai myli savo užpakaliukus

Sunku suprasti: ar merginos šiais laikais gauna tiek mažai dėmesio ir komplimentų dėl savo išvaizdos, ar jos tiesiog taip beatodairiškai myli savo kūnus ir negali jais atsigrožėti , kad ima fotoaparatą į rankas, stojasi prieš veidrodį ir fotografuoja pačios save?

Šį kartą visas būrys „veidrodinių užpakaliukų“. Išrinkti gražiausią galite apklausoje, esančioje po nuotraukomis.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kuris užpakaliukas pats žaviausias?

 • 9 (37%, 2 235 Balsavo)
 • 10 (13%, 796 Balsavo)
 • 2 (12%, 741 Balsavo)
 • 1 (9%, 526 Balsavo)
 • 3 (7%, 416 Balsavo)
 • 4 (5%, 298 Balsavo)
 • 7 (5%, 290 Balsavo)
 • 5 (5%, 278 Balsavo)
 • 6 (4%, 243 Balsavo)
 • 8 (3%, 205 Balsavo)

Viso balsų: 6 028

Loading ... Loading ...

Didesni užpakaliukai taip pat žavingi

Didesni užpakaliukai taip pat žavingi

Visi žino šventą tiesą – dėl skonio nesiginčijama. Taigi šį kartą kviečiame pasižvalgyti po šiek tiek didesnių, tačiau labai išraiškingai atrodančių užpakaliukų galeriją.

Sudalyvauk apklausoje ir pasakyk kas gražiau – maži ar didesni užpakaliukai!

Kokie užpakaliukai žavingesni?

 • Didesni (75%, 3 801 Balsavo)
 • Mažesni (25%, 1 238 Balsavo)

Viso balsų: 5 039

Loading ... Loading ...

Savaitės karštuolė (balsavimas)

Savaitės karštuolė (balsavimas)

Nauja savaitė – naujos dešimtiems šios savaitės karščiausių merginų nuotraukos! Kaip ir visada, balsuojame už vieną vienintelę, palikusią didžiausią įspūdį. Kas taps šios savaitės nugalėtoja – nuspręsite tik Jūs!

Balsuoti galite po nuotraukomis esančioje apklausoje. Komentarai taip pat visuomet laukiami!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kuri mergina Jums atrodo karščiausia?

 • 1 (39%, 373 Balsavo)
 • 2 (15%, 140 Balsavo)
 • 10 (14%, 133 Balsavo)
 • 4 (8%, 73 Balsavo)
 • 6 (6%, 60 Balsavo)
 • 8 (6%, 52 Balsavo)
 • 7 (5%, 51 Balsavo)
 • 3 (4%, 36 Balsavo)
 • 9 (2%, 15 Balsavo)
 • 5 (1%, 12 Balsavo)

Viso balsų: 945

Loading ... Loading ...

Karštoji kolumbietė Sandra

Karštoji kolumbietė Sandra

Ar kada nors girdėjote apie Sandrą Valencią? Tikriausiai ne… Nieko baisaus, nes mes skubame ištaisyti šią klaidą ir siūlome pasigrožėti stulbinančiu šios kolumbietės grožiu.

Paviešintos erotinės Eglijos Vaitkevičės nuotraukos

Paviešintos erotinės Eglijos Vaitkevičės nuotraukos

Pasitikėjimu savimi visuomet tryškusi Kauno Ponia Eglija Vaitkevičė vis dar randa kaip nustebinti žiniasklaidos atstovus ir savo gerbėjus. Šį kartą Eglija nusifotografavo buitinėje erotinėje fotosesijoje, kuri buvo skirta vienam jos pažįstamui. Kaip teigė pati Eglija, ji gavo šoką sužinojusi, kad asmeninės jos nuotraukos yra paviešintos internete.

Siūlome pasižiūrėti ir įvertinti.

Gundantys moteriški apvalumai

Gundantys moteriški apvalumai

Kai kurioms moterims gamta tikrai nepagailėjo įspūdingų grožybių, vos telpančių po marškinėliais. Tik pažiūrėkite, kokie apvalumai… o jos dar nori, kad kalbėdami mes žiūrėtume joms į akis…

Kaitinančios vaizduotę namų šeimininkės

Kaitinančios vaizduotę namų šeimininkės

Apie ką pirmiausiai pagalvojate, išgirdę žodžius „namų šeimininkės“? Tikriausiai apie nuvargusias moteriškes, nuo pat ryto plaunančias grindis ir mazgojančias puodus.

Tačiau ne visos namų šeimininkės turi būti nuobodžios. Tik pasižiūrėkite, kokių seksualių pupyčių atrinkome Jums šį kartą. Ar norėtumėte, kad bent viena iš jų pagamintų Jums vakarienę ar sutvarkytų namus?

Seksualiausi užpakaliukai

Seksualiausi užpakaliukai

Kai einate gatve paskui gražios figūros merginą, akys pačios krypsta į dailiai riestą užpakaliuką. O kai tas užpakaliukas vos pridengtas tik simboline skiautele audinio…

Kviečiame pasigrožėti ir išrinkti pačius patraukliausius!

Editos Vilkevičiūtės erotinė fotosesija

Editos Vilkevičiūtės erotinė fotosesija

Edita Vilkevičiūtė – viena iš seksualiausių Lietuvos merginų, savo karjerą pradėjusi Lietuvoje, tačiau netrukus pradėjusi dirbti su garsiausiais pasaulio dizaineriais. Netrukus 22 metus švęsianti mergina jau pabuvojo Karl Lagerfeld, GAP Japonijoje, Christian Dior SA, Armani ir Calvin Klein reklaminiu veidu, o dabar ir toliau žengia karjeros laiptais ir įsiamžino itin erotiškoje žurnalo „Numero“ fotosesijoje.

Gražuolė iš Rusijos ir jos milžiniška krūtinė

Gražuolė iš Rusijos ir jos milžiniška krūtinė

Tik pasižiūrėkit, kokių moteriškų grožybių galima sutikti kaimyninės Rusijos gatvėse. Šiai merginai jos įspūdingo dydžio krūtinės tikriausiai pavydėtų net pati Pamela Anderson ar Carmen Electra. Taigi, pristatome Jums didžiausių Rusijos krūtų savininkę!

Seksualiausios futbolo žaidėjų moterys

Seksualiausios futbolo žaidėjų moterys

Pasaulio futbolo čempionato metu žiūrovai galėjo grožėtis puikiu žaidimu, pajusti nesuvaidintą įtampą ir stebėti garsiausius bei geriausius pasaulio futbolininkus. Tačiau konkurencija vyko ne tik aikštelėje, bet ir aplink ją. Kalbėdami apie konkurenciją, omenyje turime moteris, kurios yra neatskiriama šio žaidimo dalis.

Šį kartą pristatome jums pačias seksualiausias ir daugiausiai dėmesio sulaukusias futbolininkų mylimąsias.

Seksualiausios pasaulio protestuotojos

Seksualiausios pasaulio protestuotojos

Kai Lietuvoje kalba pasisuka apie feminizmą, nori – prieš pokalbių dalyvius dažniausiai iškyla rūstūs Marijos Aušrinės Povilionienės arba Nidos Vasiliauskaitės veidai. Tačiau feministė nebūtinai reiškia taip vadinamą „megztąją beretę“.

Kartais protestuoti net ir už feministines idėjas galima kitaip. Taip pasielgė ir Ukrainoje veikiančios feministinės organizacijos FEMEN merginos, supratusios, kad hipių laikai seniai praėjo ir kareiviškais batais, nutįsusiais megztiniais ir neplautomis galvomis visuomenės dėmesio jau nebeatkreipsi. Jos nusprendė protestuot išradingai. Ir, regis, joms sekasi – jų protesto akcijos sutraukia didžiausių pasaulio žiniasklaidos agentūrų dėmesį.

Pažvelkite patys:

'