Faktai apie vyro neištikimybę

stylish-guy-with-two-girls-portrait

 

Įdomu, ar įmanoma sulipdyti santykius, jeigu nors vienas iš partnerių buvo neištikimas? Šiandien pateiksiu faktus apie vyro neištikimybę, kurie gal net padės išsaugoti santykius, ar  santuoką.

Kaip manote, ar galite atpažinti vyrą, kuris linkęs į neištikimybę? Manote, jei jis jaučiasi nelaimingas su savo gyvenimo partnere, jis ir suks į kairę? Tikrai ne. Atlikus vieną mokslinį tyrimą teigiama, kad net 56% vyrų, turinčių romaną, tvirtina, jog jie yra laimingai susituokę. Jie neieško būdų, kaip pabėgti nuo santuokinio gyvenimo, yra patenkinti tuo ką turi. Bet vis tiek kažkokiu būdu nusuka į kairę ir atsiduria kitos moters meilės guolyje.

Myli savo žmonas. Santykių ekspertai aiškina, jog tie vyrai kurie yra linkę į neištikimybę, jie vis tiek tebemyli savo žmonas. Tiesiog jie nėra patenkinti esama situacija. Dažniausiai toks noras pasukti į kairę atsiranda tada, kaip poros susigyvena vienas su kitu, santykiai labiau tampa draugiški ir sieti pradeda bendra rutina, namai, vaikai, o aistrai nebelieka laiko.

Gal, sukūrus šeimą jie ir jaučia pilnatvę, bet jiems pradeda trūkti aistros ir romantikos. Psichologijos specialistų nuomone, ne tik moterims reikia romantikos, bet ir vyrams. Jie kenčia tylėdami ir mano jog jų žmonos joms negali to suteikti.

Jų meilužėmis tampa dažniausiai jiems pažįstamos moterys. Vyrai dažniausiai neužmezga romanų su atsitiktinėmis dailiosios lyties atstovėmis. Jie pasirenka kartais net daug metų pažįstamas moteris. Daugumos nuomone svetimaujančios yra tikros paleistuvės. Bet tai nėra tiesa. Nes pirmiausia jas su tais vyrais sieja draugystė, o tik vėliau užsimezga romanas.

Vieno tyrimo metu nustatyta, kad daugiausia romanų užsimezga darbe, net 60%.

Vyrai nori išsaugoti savo santuokas, todėl svetimauja. Jie, nors ir myli savo žmonas, bet nežino, kaip sutvarkyti santykiuose iškylančias problemas. Taip susiradę meilužes, jie bando užtaisyti savo santuokos spragas.

Šie vyrai nori turėti viską iš karto, todėl jų supratimu, jiems gali padėti numalšinti visus neišpildomus troškimus – svetima moteris. Jie mano, kad tuomet jie ilgai ir laimingai gyvens su sutuoktine ir kartu žinoma su savo meiluže, taip išvengdami susidūrimo su juos slegiančiomis problemomis.

Vyrai blogai jaučiasi po savo romanų. Daugumos nuomone, svetimautojai yra žmonės, neturintys jokių moralės principų. Bet labai dažnai, po tokių savo poelgių, jie yra linkę save smerkti. Vyrai apgaudinėtojai – jaučiasi nuvylę save ir kitus.

Susiradę meilužę, vyrai tampa seksualiai aktyvesni. Jeigu partneris tampa meilus, lipšnus, pradeda vėl rodyti daugiau dėmesio, tai tikrai nereiškia, kad santuoka yra tvirta. Svetimaujantis vyras tampa hyperaktyvus, nes pabunda jo libido, o šalia esanti moteris vis tiek yra ta, su kuria jis jaučiasi patogiausiai, sekso atžvilgiu. O romanui sutvirtėjus, vyras bando atsitraukti nuo savo sutuoktinės.

Moterys, savo vyrus apgaudinėja ne ką rečiau už juos pačius ir moteriški romanai laikomi net pavojingesni santuokai. Vieno mokslinio tyrimo metu pastebėta, kad abi lytys yra vienodai linkusios į neištikimybę, tik skiriasi to priežastys. Moterys, einančios į kairę labiau nori gauti emocinį pasitenkinimą, nei fizinį.

Internetinė neištikimybė, kaip žmonės dar tik susirašinėja, be jokio fizinio kontakto – labiausiai griaunanti santykius neištikimybė. Nes emocinis prisirišimas yra žymiai pavojingesnis už fizinę neištikimybę. Po fizinės neištikimybės, susipratus, kokią klaidą padarėte, dar galima atitaisyti santykius, o užmezgus emocinį ryšį – nebe.

Dažna moteris žino apie savo vyro neištikimybę. Gan dažnai pasitaiko, kad neištikimų vyrų moterys žino, ar nujaučia vyro neištikimybę, bet nenori to pripažinti, o kai kurios susitaiko su tuo ir gyvena toliau.

Romanui įpusėjus, sutuoktiniai problemos neišspręs. Galima imtis santykių taisymo ir problemų sprendimo, bet mažai tikėtina, kad kas pasikeis. Jei vyras dar tik romano pradžioje, jokie žmonos veiksmai, ar žodžiai, jo neištrauks.

Neištikimybė gali padėti byrančiai santuokai. Nors užmegztas romanas, nauja  moteris šalia ir jaudina, bet taip pat gali pakurstyti ir užgesusią aistrą santuokoje. Svetimautojai pradeda suprasti, kad nauji jų santykiai nėra tokie tobuli, kokiais jie juos laikė ir susivokia ką jie nori matyti šalia savęs, visą likusį gyvenimą.

Susitaikius po vyro neištikimybės, jis vis tiek gali ilgėtis kitos moters. Jei vyras ir myli savo žmoną, nori susitaikyti, stengiasi išsaugoti santuoką, jis vis tiek gali nepamiršti savo meilužės ir romano su ja. Jis gyvena prisiminimais, atsimindamas geras tos moters savybes, būseną patirtą su ja – be jokių įsipareigojimų, atsakomybės ir daug gero sekso.

 

Gairės: , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

  Atrodo gan keistas klausimas, tiesa? Bet jau ne kartą visi esame girdėję iš pačių medikų, kad 2 kartai sekso per savaitę ...
Būkime atviri, bet vyrai patenkinti savo moteris oraliniu būdu – nelabai moka. Ir ne todėl, kad niekada nemėgino, o apskritai, tai ...
  Daugelis vyrukų net nenutuokia, ar jų meilės įrankis mažas ar didelis ir kokie apskritai būna vyrų peniai. Daugelis mokslinių tyrimų rodo, ...
  Artėjantis pavasaris, tai gamtos nubudimo ir atsinaujinimo metas. Mums taip pat norisi tokiu laiku atšviežinti nusistovėjusius santykius ar net užmegzti naujus.  Šv. ...
  Dažnai vyras, kuris nori sekso, bet negali - vadinamas impotentu. Bet kaip pavadinti vyrą, kuris gali, bet va nenori? Aseksualu. Dažniausia užklausa ...
  Vyriškasis organas manoma gali būti vienas iš geriausiai ištyrinėtų ir garsiausių organų planetoje. Jis įamžintas monumentuose, tautosakoje, senovės graikų statulose, piešiniuose ...
  Ekspertų teigimu, mūsų organizmas yra užprogramuotas atsibusti išmiegojus maždaug 7-8 valandas. Tiems žmonėms, kurie keliasi tarp 5.22 ir 7.22, nepriklausomai nuo ...
  Dažnai laikomasi klaidingos nuomonės, jog moterys, kitaip nei vyrai, gali puikiai apsieiti ir be sekso ir, kad joms jo reikia žymiai ...

Video

Gairės

Kategorijos