Devynios sekso problemos, kurias patyrė kiekvienas vyras

Devynios sekso problemos, kurias patyrė kiekvienas vyras

pha1060000471. Išvydote vaginą pirmąjį kartą
Niekas negali jūsų tam paruošti. Jūs galite ieškotis informacijos internetu. Galite konsultuotis su „daugiau patyrusiais“ draugais, kurie jums pasiruošę duoti visas instrukcijas ar nupiešti žemėlapį. Tačiau kai pirmą kartą tenka išvysti vaginą „gyvai“ – jūsų visi pasiruošimai gali nueiti veltui. Panašiai kai žmonės sako, kad Didžioji Kanjono nuotraukos jų neparuošė tikrajam jo dydžiui išvysti. Šiuo atveju, niekas negalėjo jūsų paruošti tikrajam vaginos grožiui išvysti.

2. Prisigėrėte tiek, kad penis sekso metu tapo minkštas, nors tu ką.
Tai tikriausiai atsitiko daugumai iš mūsų. Galbūt tai atsitiko tik vieną kartą gyvenime, tačiau tai vis tiek sukelia didžiulį gėdos jausmą. Klausiate savęs: „Rimtai, tai taip keista… Aš nežinau kodėl taip atsitiko. Ar prie to prisidėjo tie septyni visko šotai?“

3. Bandėte apsimesti, jog žinote kur tiksliai yra klitoris
Tikėtina, kad po kelių pabandymų jūs viską išsiaiškinote. Tačiau kai pirmą kartą ten patekote, žinojote, kad klitoris yra labai svarbus, bet nežinojote kur jo ieškoti ir kaip iki jo prieiti. Tikriausiai daugelis iš jūsų manė, kad viskas bus aišku iš pat pradžių. Galbūt dauguma tikėjosi, kad jų partnerė dejuos: „O, mažyti. Prašau stimuliuok klitorį, kuris yra , kaip žinai, vidinių lytinių lūpų viršuje.“ Bet kadangi įvyko ne taip kaip tikėjotės, jūsų moteriai teko suvaidinti orgazmą arba galiausiai ji pasakė „nagi, užteks.“

4. Jautėte artėjantį siaubingą mėšlungį.
Mėšlungis staigiai prisėlina ir jus užpuola, tačiau sekso metu jūs nenorite atrodyti kaip tikras ištižėlis, todėl kovojate su juo, o tuo pačiu ir mylitės, taip seksas virsta tikra atletika arba olimpiniu triatlonu.

5. Jums buvo įkištas pirštas į išangę
O ne! Tik ne tai!

6. Per vėlai supratote, kad jūsų gaktos plaukai – tikras jovalas
Jūs sau ramiai gyvenate ir per daug dėmesio neskiriate gaktos plaukams, kai vieną dieną įvyksta apšvietimas ir jūs pro savo didelį susuktą paukščių lizdą išvystate kažkieno akis. Toks momentas greičiausiai pasitaiko tada, kai jums yra daromas oralinis.

7. Nežinojote kaip užsidėti prezervatyvą
Taip, žinoma, tai jau priešistorė. Tikriausiai ir mokykloje per seksualinio švietimo pamoką labiau kreipėte dėmesį ne į kalbančią jauną mokytoją, o apie tai kaip jūs norėtumėte su ta mokytoja pasimylėti. Tačiau kai pamatėte mažą folijos įpakavimą ir guminį apskritimą viduje – sutrikote. Na tikėkimės jūs jų nešiojatės su savimi daugiau nei vieną.

8. Jus užklupo tėvai pačiame įkarštyje
Būtent todėl žmonės tampa vienuoliais. Tačiau dėl tokių priežasčių seksas yra sugriaunamas amžiams.

9.
Tai panašu kaip mielo šuniuko įkandimas, ar nusideginimas skaniu kąsneliu. Jūs jautėtės lyg išduoti žmogaus, kurį mylite.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Leave a Reply

Your email address will not be published.