Dalykai, su kuriais galima palyginti orgazmą

Dalykai, su kuriais galima palyginti orgazmą

Kaip manote, ar visos moterys jaučia vienodus pojūčius, kai patiria orgazmą? Ar vienodai didįjį „O“ išgyvena vyrai ir moterys?

Turbūt daugelis sutiktų, kad patirti orgazmą yra nuostabu, nepakartojama, ypatinga… Jūsų dėmesiui – penki palyginimai, nupasakojantys pojūčius, kuriuos patiria daugelis per meilės žaidimų kulminaciją.

  1. Verdantis virdulys. Orgazmas panašus į verdantį virdulį – vanduo šilti pradeda lėtai ir skleidžia tylius garsu. Pamažu garsas ir karštis vis didėja, kol kulminacijos niekas nebegali sustabdyti…
  2. Skrydis. Kai kurios moterys orgazmą lygina su šuoliu parašiutu nuo skardžio – nesi tikras, kas bus toliau, tačiau kai peržengi tam tikrą ribą, pojūčių nebegali kontroliuoti.
  3. Čiaudėjimas. Orgazmas kažkuo panašus į norą čiaudėti – žinote, kad tai netrukus įvyks, tačiau nežinote, kada, ir, kai pagaliau tai įvyksta, jaučiatės nuostabiai.
  4. Lenktynės. Orgazmą galima palyginti ir su lenktynėmis. Jus apima drebulys, sparčiau pradeda plakti širdis ir jūs žinote, kad jau netrukus galėsite mėgautis pagrindiniu prizu.

Turite daugiau palyginimų? Rašykite komentaruose!

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *