Bloga gramatika – peilis naujoms internetinėms pažintims

Bloga gramatika – peilis naujoms internetinėms pažintims

resizeCrop_681_700_center_center__Taigi, jei Jūs jieškote ieškote naujų internetinių pažinčių, turėkite omenyje, kad toks pasisveikinimas kaip: „Labas, ka wk?“ Jūsų toli nenuves.
Remiantis apklausa, kurioje dalyvavo 9000 Zoosk amerikiečių pažinčių svetainės vartotojų, 48proc. žmonių mano, kad bloga gramatika yra tikra naujų pažinčių gadintoja.
Moterys yra šiek tiek priekabesnės, todėl 65proc. jų mano, kad neitų į pasimatymą su žmogumi, nemokančiu esminių gramatikos taisyklių. Tačiau vyrai ne ką mažiau priekabesni, 60proc. jų pareiškė, kad taip pat nesigundytų kviesti moters į pasimatymą, kuri nemoka taisyklingai rašyti. Užsienio pažinčių portalo Match vartotojai pasirodo esantys dar labiau išrankesni nei Zoosk portalo vartotojai. Paskutinis Match vartotojų tyrimas atskleidė, kad net 88proc. moterų ir 75proc. vyrų teigia, jog gramatika ir taisyklingas jos vartojimas yra labai svarbus kriterijus susipažįstant su nauju žmogumi.
Nenuostabu, kad žmonės, kurie nori bendrauti tik su inteligentiškais ir išsilavinusiais žmonėmis, pabrėš kitų daromas gramatines klaidas. Remiantis medžiaga iš OkCupid klausimyno: žmonės, kuriuos erzina kitų daromos gramatinės klaidos, yra mažiau religingi.
Tačiau yra viena išimtis pažinčių ieškotojams. Nors, kaip žinome, pirmenybė yra teikiama taisyklingai gramatikai, tačiau dėti tašką sakinio gale gali parodyti šį bei tą neigiamo. Binghamtono Universiteto tyrimas parodė, kad žmonės, kurie susirašinėdami deda tašką sakinio gale yra mažiau nuoširdūs. Bet tai nereiškia, kad visiškai turite atsisakyti skyrybos ženklų. Tie patys mokslininkai konstatavo, kad šauktukai sakinio gale veikia priešingai, todėl rašyti: „Labas!“ vietoje „Labas.“ Yra tinkamesnis pasirinkimas pradedant pokalbį.
Kad ir ką bedarytumėte, išsireiškimas „la ka tju ka vakaria“ yra visiškai netinkamas pradėti pokalbiui, tai tiesiog puikus pašnekovo atbaidymo būdas. Ketvirtis svetainės Zoosk vartotojų mano, kad tai visų pirma nemandagu. O 27proc. žmonių mano, kad taip žmonės rašo tiesiog iš tingumo.
Taigi, mielieji pažinčių ieškotojai, stenkitės neteršti savo gimtosios kalbos, antraip galite atbaidyti savo pašnekovus.

Daugiau taisyklių VYRAMS kaip bendrauti pažinčių portale rasite čia: Kaip bendrauti vyrams

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.