BDSM

photo-Bdsm-259434142BDSM yra sudėtinis angliškas sutrumpinimas, reiškiantis surišimą ir discipliną (angl. bondage & discipline), dominavimą ir nuolankumą (angl. dominance & submission) ir sadizmą bei mazochizmą (angl. sadism & mazochism). BDSM apimą plačią žmonių veiklos bei tarpusavio santykių sritį. Nors ne visuomet atvirai seksualūs (gali ir nebūti jokio sekso), šie veiksmai bei santykiai paprastai būna daugiau ar mažiau erotiški. Dauguma BDSM veiklos prasilenkia su visuomenėje įprastomis socialinėmis normomis. Svarbus skiriamasis BDMS bruožas yra tai, jog ši veikla nė vienai pusei nėra prievartinė. Nors iš šalies gali pasirodyti kitaip, ji vyksta visų dalyvaujančių partnerių sutikimu. BDSM žaidime žmonės pasirenka vienas kitą papildančius, tačiau skirtingus vaidmenis. Aktyvioji pusė vadinama „viršumi“, pasyvioji „apačia“. Daugelis užsiimančių BDSM patiria malonumą bet kurioje iš šių rolių ir prireikus gali keisti vaidmenį.
Safe, Sane, Consensual (saugumas, išmintis, savanoriškumas) – pagrindiniai principai, kuriais vadovaujasi BDSM bendraminčiai. Nukrypimas nuo šių principų negalimas, kitaip BDSM įgauna grubios patologijos pobūdį.

Scenarijus
Tam, kad grubus seksas netaptų fanatizmu, tenka pasidalinti patirtimi. Niekas ir niekada nesigriebs rimbo vien todėl, kad matė tai kokiame nors filme ar pasiskaitė apie tai internete. Dominuojantis žmogus visada išbandys viską pirmiausia ant savęs, o tik po to darys tai nuolankiajam. Be to, pora, pasiryžusi šiam eksperimentui, būtinai turi sugalvoti veiksmo scenarijų.
Scenarijus – tai labai aiškiai aptarta, o dar geriau surašyta ant popieriaus veiksmų seka, tiek su pačių veiksmų aprašymu, tiek su būtinos tam atributikos įvardijimu. Klasikiniu atveju visi veiksmai scenarijuje aprašyti su visomis smulkmenomis. Jau pats scenarijaus aptarimo procesas teikia tam tikrą malonumą. Ir visiškai nesvarbu būtinai įgyvendinti absoliučiai viską, kas tik šovė į galvą.

Žaisliukai
Antrankiai. Surišimas ir laisvės suvaržymas – vienas pagrindinių BDSM principų. Griežto šeimininko žinioje ne tik šilkinės skarelės ir antrankiai, dar egzistuoja virvės ir ypatingi surišimo būdai, specialūs X-formos prietaisai, skirti nukryžiavimui… Ir visa tai – ne režisieriaus fantazija, skirta itin atviroms filmo scenoms. Visai tikėtina, kad šalia tavęs sėdintis kuklus kolega žino viską apie analogiškus prietaisus. Diržas. Tikrai atsiras kiekvieno žmogaus namuose, tik ne kiekvienas diržas tinka plakimui. Grublėto paviršiaus, pernelyg kietas diržas gali traumuoti. Plakimas siauru diržiuku gali būti labai skausmingas, nors vizualiai jis atrodo lengvutis. Rimbas. Trumpas ir pakankamai kietas įnagis. Rimbai būna su „uodegėle“ ant galo (galima naudoti vidutinio stiprumo plakimui ir pavieniams smūgiams sesijos eigoje) ir be „uodegėlės“ (pakanka staigaus sudavimo, panašiai kaip su rykšte). Rykštė. Labai paranki priemonė, ypač būnant gamtoje. Atsargiai: net nuo vidutinio smūgio rykštė lengvai prakerta odą.

Pabandykite patys
Meilės guolis atvėso, o santykiai prarado skonį? Pridėk pipiriukų. Sekso paįvairinimui visai nebūtinos grandinės ar rykštės. Pasinaudok geriausiu, ką siūlo BDSM. Laisvės suvaržymas gali teikti didžiulį malonumą, jeigu tik tu mylimajam ant akių užriši šilkinį šalikėlį ir viską padarysi pati. Mylimasis nematys tavo figūros (pripažinkim, dauguma iš mūsų net ir atrodydamos tobulai, vis tiek kompleksuoja), o tai reiškia, kad tu pamirši apie kankinantį norą atrodyti lieknesne, nei iš tiesų esi ir visiškai atsiduosi procesui. Vieno iš jutiminių organų atjungimas – klasikinis dominavimo pavyzdys. Šalikėlis ant akių – visiems gerai žinomas metodas, o štai imk ir pabandyk mylimajam užrišti burną… Ne, ne tam, kad jo pagalbos šauksmas netrikdytų kaimynų, o tam, kad jis trokštų tavo bučinio kaip dangaus malonės. Mylimojo rankų surišimas suteiks tau stimulo pademonstruoti visus savo sugebėjimus. O jei surištosios padėtyje atsidursi tu – dar geriau: pažink save per malonumą. Nuostabu užsiimti meile visiškoje tyloje… Išjungus klausą, sustiprės visi tavo lytėjimo pojūčiai ir galimybės. Be to, niekas tavęs neblaškys. Pasirūpink specialiais ausinukais ir ramybė tau garantuota. BDSM seksas gali būti ne tik bausme ar pažeminimu, bet ir paskatinimu. Tiesiog pažaidus erotinių troškimų pildymo žaidimus, galima pajausti ne tik savo pranašumą, bet ir išbandyti seniai išsvajotą poziciją.

Straipsnio šaltiniai: Wikipedia ir Cosmopolitan

Gairės: , , , , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Gairės

Kategorijos