Banguojantis orgazmas

Buxton_0305_y-1447292993579Seksas – kaip vaistas nuo daugelio negalavimų! O tiek moterų, tiek vyrų patiriamas orgazmas prilyginamas narkotikų dozei, nes jo metu smegenyse atsiveria plotai, kurie stimuliuojami vartojant narkotikus. Norėčiau šį kartą plačiau pakalbėti apie banguojantį orgazmą, arba kitaip – MULTIORGAZMĄ.

Banguojantis orgazmas (daugkartinis orgazmas, multiorgazmas) – tai sugebėjimas patirti kelis orgazmus iš eilės su nedideliais laiko intervalais. Seksologų tvirtinimu, moterys, kitaip nei vyrai, tokiam orgazmui sutvertos iš prigimties. Nes pasiekusios vieną orgazmą, jos ilgiau būna seksualiai susijaudinusios, todėl sugeba patirti keletą orgazmų – vieną paskui kitą. Joms įkaitinti reikia ilgesnės preliudijos, todėl ir po sekso atsistatyti į pradinę padėtį reikia daugiau laiko. Vyrui pasiekti daugkartinį orgazmą žymiai sunkiau, bet taip pat įmanoma. Kartotinis orgazmas yra įmanomas, ypač jauniems vyrams: tęsiant glamones iš kart po vieno lytinio akto baigties ir orgazmo, lytinis susijaudinimas vėl ima kilti, pasiekiama erekcija ir taip sudaromos tinkamos sąlygos vėl užsiimti seksu ir pasiekti orgazmą.

Kalbant apie moteris, tokį orgazmą lemia fiziologinės ypatybės: moteriai nebūdingas refrakcinis laikotarpis. Pagal kai kuriuos seksologų tyrimus, orgazmų seriją kiekviena moteris gali patirti atitinkamai jaudinama net per keletą minučių. Tačiau norint tai įgyvendinti, reikia ir tinkamo moters nusiteikimo ir noro tęsti lytinį aktą po pirmojo orgazmo. Manoma, kad tokį orgazmą patiria tik iki 20 proc. moterų. Kartais tai dėl to, kad ne visi vyrai žino moters galimybes ir baigia sueitį jau po pirmojo moters pasitenkinimo. Ir ne kiekvienas vyras moka efektyviai jaudinti moterį. O kartais kai kurioms moterims būna nemaloni tolesnė stimuliacija po „baigimo“.

Tad ką reikia daryti moterims, norint jį pasiekti ir vyrams, norint jį suteikti?

MASTURBACIJA

Norinčios paeksperimentuoti ir pabandyti patirti orgazmų antplūdį, turėtų pamėginti jaudrinti toliau save, arba leisti tai daryti partneriui, kai jau patyrė pirmąjį orgazmą. Pradžioje, gali būti labai jautru, todėl nereikia braukyti tiesiai per varputę, o darbuotis aplinkui ją. Kaip vėl susijaudinimas ir malonumas išauga iki viršūnės. Kai kurios moterys teigia, kad tolimesni orgazmai būna ne tokie intensyvūs, o kitos moterys pastebi, kad kuo daugiau jų patiriama, kiekvienas tampa vis stipresnis ir stipresnis. Taip pat, moterys kurios multiorgazmus patiria masturbuodamosi pačios, gali pastebėti, kad su partneriu juos pasiekti yra šiek tiek sunkiau. Tai turbūt todėl, kad pačios geriau žino kur ir kaip geriau stimuliuoti, kad nebūtų per jautru, ar net skausminga. Todėl viena iš išeičių, moterims po vieno orgazmo, patirto su partneriu, toliau stimuliuoti save pirštukais. Juk dauguma vyrų, stebėdami besimasturbuojančią moterį – užsiveda.

 

ILGAS LYTINIS AKTAS

Yra tokių moterų, kurioms tiesiog būtinas daugkartinis orgazmas, kad visiškai pasitenkintų. Todėl vieno pasitenkinimo jos organizmui „gyvybiškai“ per mažai. Taip pat moterys žino, kad norint pasiekti banguojantį orgazmą reikalingas partneris, sugebantis atlikti ilgą lytinį aktą. Nors tai ir nėra visai būtina sąlyga, jei jis pasirengęs stimuliuoti moterį rankomis ir lūpomis. O svarbiausia žino, kaip tą padaryti. Jei ne, tai pati moteris turėtų suteikti jam rekomendacijų lovoje ir paaiškinti kaip ją jaudrinti toliau. Tad svarbi partnerio ištvermė ir nusiteikimas, kad reikės „padirbėti“ ir pasistengti, jei ne „kotu“, tai pirštukais.

 

KŪNO PAŽINIMAS IR NUSITEIKIMAS

Daugumai dailiosios lyties atstovių, norinčių patirti multiorgazmą, reikėtų imtis ir sekso treniruočių. Geriausia – turbūt visiems žinomų Kėgelio pratimų, stiprinančių makšties raumenis, sieneles ir paruošiančių mutliorgazmams. Juos galite daryti sėdint darbe, važiuojant automobiliu, ar stovint parduotuvėje, niekas to nepastebės. Taip stiprinami raumenys nebus suglebę, todėl malonumas bus tik didesnis ir dažnesnis. Beje, tie pratimai gerina ir vyro sveikatą.. Taip pat būtina būti nusiteikus tam psichologiškai, jei moteris nori patirti daugkartinį orgazmą, nereikia „atsijungti“ po pirmojo. Kitaip sakant, ji turi nusiteikti tiek fizine prasme, tiek mintimis. Moterys greičiau atsipalaiduoja ir nebūna susikausčiusios, užsiimdamos seksu su nuolatiniu partneriu, o ne su atsitiktiniu.

Aplinka taip pat turi reikšmės. Todėl, jei moteris dar tik mokosi patirti multiorgazmą, ji turėtų išsirinkti tokią vietą, kur jai pačiai būtų maloni, jauki ir kurioje galėtų atsipalaiduoti.

 

ORALINIS SEKSAS.

 Klitorinis orgazmas turi daugiausiai galimybių tapti daugkartiniu. Tiesa, su nedidelėmis pertraukėlėmis, per kurias susilpnėja didelis jautrumas ir skausmingi pojūčiai. Tuo metu galima stimuliuoti kitas, mažiau jautrias kūno vieteles: krūtinę, užpakaliuką, šlaunis, o vėliau vėl pereiti prie tos intymiausios vietelės.

Taip pat svarbu, kad būtent oralinis seksas labiausiai padeda patirti daugkartinį orgazmą, kai yra ypatingai švelnus ir nėra smarkiai stimuliuojamas klitoris. O priešingai, nei klitorį – moters tašką „G“ galima stimuliuoti aktyviau. Jei tik partneris moka jį aptikti. Geriausia prie jo pereiti, kaip yra didelis susijaudinimas, tada lengviau rasti tą kauburėlį, nes jis padidėja.

 

TINKAMIAUSIOS POZOS

Norint patirti banguojantį orgazmą, idealiausios sekso pozos: „šuniuko“ , „raitelės“ ir „moters kojos užkeltos ant vyro pečių „. Nors kita vertus tam reikalui užtenka ir rankų.

 

Reikia suprasti, kad daugkartinis orgazmas – tai ne rekordas, kurį turite pagerinti. Tai tiesiog vienas iš malonumo būdų. Visada reikėtų labiau atsižvelgti ne į sekso kiekybę, o kokybę.

 

Gairės: , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Gairės

Kategorijos