Analinis seksas

Analinis seksas

Analinis seksas šiais laikais itin išpopuliarėjo, tačiau žmonės dažnai pamiršta, kad išangė, priešingai nei vagina, nėra skirta penio įsiskverbimui, todėl prieš užsiimant analiniu seksu, būtina tinkamai tam pasiruošti.

Įdomu tai, kad priešingai, nei visuomenėje yra priimta manyti, ne visi gėjai užsiiminėja analiniu seksu. Po to, kai pasaulyje ėmė sparčiai plisti tokios ligos kaip živ, nemaža dalis gėjų atsisakė analinio sekso ir pasitenkina masturbacija arba oraliniais malonumais. Tuo tarpu vis daugiau heteroseksualių porų nusprendžia savo seksualinį gyvenimą paįvairinti analiniu seksu.

Kai kuriems žmonėms analinis seksas patinka vien tik fantazijos dėka. Pati mintis užsiiminėti kažkuo neįprastu, jiems kelia susijaudinimą. Tačiau yra tokių, kuriems tai teikia ir fizinį malonumą. Sakoma, kad vyrų analinėje angoje yra daugybė jautrių vietelių.

Analinis seksas – pats pavojingiausias būdas, kurio metu galima užsikrėsti tokiomis ligomis kaip ŽIV, hepatitu B, bei tiesiosios žarnos gonorėja. Toks pavojus kyla dėl to, kad analinės angos oda yra labai lengvai pažeidžiama. Lytinio akto metu dažniausiai atsiranda įtrūkimų, kurių metu per kraują perduodamas užkratas.

Todėl prieš pradedant mylėtis analiniu būdu, būtina naudoti kokybišką prezervatyvą ir lubrikantą. Taip sumažinama trintis ir užkertamas kelias infekcijų plitimui. Prezervatyvą patariama naudoti kuo storesnį.

Jei analiniu seksu užsiiminėja heteroseksualios poros, svarbiausias dalykas, kurį reikia įsidėmėti yra tas, kad po analinio sekso jokiu būdu negalima kišti penio į vaginą. Tai yra beveik garantuotas būdas sukelti makšties infekciją. Todėl po analinio sekso visų pirma privalote nusiprausti.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *