Analinis seksas

Analinis seksas

Analinis seksas – viena iš sekso formų, kuomet sustandėjusi varpa įkišama į išangę. Analinis seksas – pats pavojingiausias būdas, kurio metu galima užsikrėsti tokiomis ligomis kaip ŽIV, hepatitu B, bei tiesiosios žarnos gonorėja. Toks pavojus kyla dėl to, kad analinės angos oda yra labai lengvai pažeidžiama. Lytinio akto metu dažniausiai atsiranda įtrūkimų, kurių metu per kraują perduodamas užkratas.

Prieš pradedant mylėtis analiniu būdu, būtina naudoti kokybišką prezervatyvą ir lubrikantą. Taip sumažinama trintis ir užkertamas kelias infekcijų plitimui. Prezervatyvą patariama naudoti kuo storesnį.

Priešingai, nei visuomenėje yra priimta manyti, ne visi gėjai užsiiminėja analiniu seksu. Po to, kai pasaulyje ėmė sparčiai plisti tokios ligos kaip ŽIV, nemaža dalis gėjų atsisakė analinio sekso ir pasitenkina masturbacija arba oraliniais malonumais. Tuo tarpu vis daugiau heteroseksualių porų nusprendžia savo seksualinį gyvenimą paįvairinti analiniu seksu.

Kitos su analine anga susijusios seksualinio elgesio formos: anilingas – išangės laižymas ir bučiavimas; įsiskverbimas į analinę angą pirštais arba kumščiu; analinės angos stimuliavimas vibratoriais, faloimitatoriais, analiniais kaiščiais; įsiskverbimas į išeinamąją angą prisegamu peniu. Moters įsiskverbimas į vyro išeinamąją angą prisegamu peniu angliškai vadinamas pegging.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Viena mintis apie “Analinis seksas

  1. Nu ką galėčiau pasakyt?gal pritarsių savo kaimyno nuomonei,kad anal sex-tai šūdo minkymas!ką jau padarysi,kai moters pliože tiek ištampyta,kad tik analiniu būdu gali patirt orgazmą,nors ,pasakyčiau,kad tai galbūt saldus tik blefas-lazda,turinti du Galus,po malonumu gal pareiti Šūdas,ech,ir visas malonumas-iki Beprotybės?ane?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *