Analinio sekso pozos pradedantiesiems (1)

hot_summer_by_art0fck-d8vlncf

 

Visiems sekso mėgėjams, kurie užsiima ir kuriems patinka analinis seksas, pasitenkinimas gali būti iš ties labai didelis. Didelė dauguma žmonių praktikuoja tokį seksą, bet mūsų visuomenėje vis dar tvyro nusistatymai, kad ne visiems ši sekso rūšis priimtina.

Kaip ir įprastas seksas, analinis seksas reikalauja taip pat jūsų išradingumo. Nes nuolat nieko nekeičiant jis gali tapti monotoniškas ir apims rutina. Jei ir analinis seksas yra dažnas reiškinys, jis gali būti kiek sudėtingas. Ne dėl to, kad tokio sekso pozos yra gan sudėtingos, bet yra kitų faktorių. Ir didžiausias to priešas, yra psichologinės baimės, abu partneriai turi įveikti savo psichikos blokus. Nes dažniausiai dėl jų mąstoma apie negražumus ir nešvarumus. Kaip žinia, išangė nėra skirta seksui, todėl ta zona reikalauja pasiruošimo, tam specialiai skirtų priemonių, kaip lubrikantai, ar net raumenų atpalaidavimo geliai.

Analinio sekso pozų yra tikrai daug, kaip įprasto sekso, bet populiariausios ir dažniausiai naudojamos yra trys: moteriai atsigulant ant nugaros, gulint ant pilvo veidu žemyn, arba klūpint. Poza, kaip moteris guli veidu žemyn yra labai tinkama pradedantiesiems, nes jos sėdmenys neleis giliai skverbtis.

Žymioji Kama Sutra teigia, kad analinis seksas neturi būti TABU ir jis tikrai nėra draudžiamas. Į jį reikia žiūrėti, kaip į veiksmą, kuris iš žmogaus išleidžia atitinkamą fizinę ir seksualinę energiją.

Pateikiu kelias populiariausias analinio sekso pozas:

Šuniuko poza. Tai turbūt dažniausiai įsivaizduojama sekso poza analiniam seksui. Moteris atsiklaupusi ant keturių, o sekso partneris įeina iš galo. Nors tai ir populiariausia sekso poza būtent analiniam seksui, bet ji nėra labai patogi ir tinkama pradedantiesiems, kadangi tokia poza sutraukia išangės raumenukus. Todėl gali būti skausminga ir sunku įeiti. Jums prireiks daug lubrikanto, atsipalaidavimo ir lėtų, švelnių judesių.

Šiek tiek įgudus tame reikale, moteriai galima po pilvuku prisidėti pagalvių ir būti atsiklaupus išskėstomis kojomis, tai atrodo kaip ir tą pati šuniuko poza, bet toks kūno pakėlimo kampas leis moteriai pačiai siūbuoti ir judėti pirmyn atgal.

Standartinė misionieriaus poza. Sekso partnerė apačioje, vyras viršuje. Tai skaitoma pati geriausia poza pradedantiesiems, nes ji leidžia moteriai visiškai atpalaiduoti raumenis, todėl įsiskverbimas žymiai lengvesnis ir paprastesnis.

Ant šono. Analinis seksas gulint ant šono, tai dar viena nebloga poza nepatyrusiems. Taip sekso partnerė gali atpalaiduoti savo išangę, o partneris gali lengvai įsiskverbti.

Šuniuko pozos variacija – skraidantis šuo. Kaip vyras ne klūpi už moters, o stovi ir savo kojas laiko moters kojų išorėje. Ši poza taip pat labai tinkama pradedantiesiems, nes sekso partneris yra aukščiau ir įsiskverbimas į užpakaliuką bus žemėjantis.

 

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , ,

Komentarai: (1)

  1. gediminas parašė:

    Apsiperde ir apsibezdeje abi mergaites


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos