Aklas pasimatymas su internetine pažintimi: kaip išvengti nemalonumų?

dateŠiuolaikiniam žmogui, beveik nesiskiriančiam su kompiuteriu, klaviatūra ir pelė tapo efektyviausiomis naminėmis priemonėmis ieškant tinkamo partnerio. Jos pranoksta visus įprastus flirto metodus. Meilė per techniką lengvai įsižiebia ir, deja, neretai greitai užgęsta.

Nepaisant viso elektroninės technikos patogumo ir rafinuotumo, virtualioje erdvėje taip pat tyko įvairūs spąstai.

Siūlome įsidėmėti dešimt didžiausių spąstų, kuriuos patartina apdairiai apeiti, kad išvengtumėte nesėkmių ir nusivylimų per internetines pažintis.

1 klaida: pradėti pokalbį nuobodžiausiomis pasaulyje frazėmis

Gal jau bandėte bent sykį gatvėje ar diskotekoje užkalbinti patikusią merginą tokia fraze: „Ar jau mes pažįstami?“ Ar pavyko užmegzti pokalbį? Tikriausia ne. Interneto pasaulyje galioja tos pačios taisyklės.

2 klaida: laidyti klaikius, galbūt įžeidžiančius juokelius

Moterys mėgsta humorą. Tas tiesa. Bet kai vienas kalambūras keičia kitą, nemalonu pasidaro abiejų lyčių atstovams.. Šmaikštūs komentarai turi būti sakomi tik labai saikingomis dozėmis. Ir svarbiausia: jie neturi nieko įžeisti.

3 klaida: stengtis atrodyti sąmojingam

Jums šovė į galvą, kaip tobulai pradėti susirašinėjimą. Sukūrėte gudrų, sąmojingą tekstą su potekstėmis. Nukopijavote jį, ketindami saugoti visą amžinybę, kad galėtumėte panaudoti jį kiekvienam pirmam elektroniniam laiškui. Gera idėja? Ne. Verčiau skirkite daugiau laiko ir parašykite kad ir ne visai tobulą, bet asmeninį laišką.

4 klaida: puoselėti nerealias viltis

Jeigu jūs eidami į pirmąjį pasimatymą svajojate apie didžiąją meilę, tai jūsų flirtas veikiausiai pasibaigs rekordiniu greičiu. O jei iškart konstatuosite, kad pašnekovui rūpi tik „vienas dalykas“? Geriau neatitrūkti nuo realybės.

5 klaida: „nuglaistyti“ tikrovę

Pripažinkime, pažinties pradžioje visi stengiamės parodyti save kuo geresnėje šviesoje. Tačiau jeigu jūs tai darote naudodami dešimties metų senumo fotografijas ar puikuojatės išgalvotais hobiais, vėliausiai per pirmąjį susitikimą sukelsite pašnekovui nusivylimą. Galiausiai teks nusivilti ir pačiam.

6 klaida: supainioti du skirtingus flirto partnerius

Gal flirtuojate pažinčių portale su keliais įdomiais vienišiais ir dar nežinote gerai, kuriam teikti pirmenybę? Toks elgesys yra legalus dalykas. Tačiau tam jums reikalingas organizacinis talentas. Nieko nėra nemalonesnio nei tapti supainiotam su kitu asmeniu, pavyzdžiui, kai tave pavadina konkurento vardu.

7 klaida: ieškoti netinkamo žmogaus

Būkite garbingi ir nuoširdūs sau. Kam gaišti laiką su pilka pelyte, jei svajojate apie princesę? Arba su verslininku, jei norite surasti patikimą, ramaus būdo šeimos žmogų? Pasvarstykite iš anksto tiksliai, koks turėtų būti jūsų būsimasis svajonių partneris.

8 klaida: sakyti lėkštus komplimentus

Taip, komplimentus mėgsta visi. Bet šimtąjį kartą išgirdusi „Tu – graži kaip angelas“, mergina gali atsakyti nuovargio žiovuliu. Geriau sakyti retus ir kuklius komplimentus, tačiau nuoširdžius.

9 klaida: stengtis likti inkognito

Paslaptingumo šydas turi savo žavesio. Bet jei atkakliai vengsite pateikti nors kiek informacijos apie save ar atsiųsti nuotrauką, flirto partneris ims svarstyti, ką jūs slepiate. Net ir virtualiame pasaulyje vaizdas yra vienas svarbiausių veiksnių kontaktui užmegzti.

10 klaida: primygtinai reikalauti pasimatymo

Suprantama, kai susirašinėjant elektroniniais laiškais įsižiebia kibirkštėlė, kyla nenumaldomas noras, kuo greičiau susitikti. Tačiau ne kiekvienas po poros laiškučių ir telefono skambučio jau būna pasirengęs žengti tokį žingsnį. Dauguma merginų pirmiausia stengiasi, kuo geriau susipažinti su potencialiu partneriu virtualiai, kol ryžtasi pasimatyti su juo. Jų atsargumas – pateisinamas dalykas, nes internete netrūksta avantiūristų ir nusikaltėlių. Nespauskite flirto partnerio. Būkite supratingi ir korektiški.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , , , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

  Atrodo gan keistas klausimas, tiesa? Bet jau ne kartą visi esame girdėję iš pačių medikų, kad 2 kartai sekso per savaitę ...
Būkime atviri, bet vyrai patenkinti savo moteris oraliniu būdu – nelabai moka. Ir ne todėl, kad niekada nemėgino, o apskritai, tai ...
  Daugelis vyrukų net nenutuokia, ar jų meilės įrankis mažas ar didelis ir kokie apskritai būna vyrų peniai. Daugelis mokslinių tyrimų rodo, ...
  Artėjantis pavasaris, tai gamtos nubudimo ir atsinaujinimo metas. Mums taip pat norisi tokiu laiku atšviežinti nusistovėjusius santykius ar net užmegzti naujus.  Šv. ...
  Dažnai vyras, kuris nori sekso, bet negali - vadinamas impotentu. Bet kaip pavadinti vyrą, kuris gali, bet va nenori? Aseksualu. Dažniausia užklausa ...
  Vyriškasis organas manoma gali būti vienas iš geriausiai ištyrinėtų ir garsiausių organų planetoje. Jis įamžintas monumentuose, tautosakoje, senovės graikų statulose, piešiniuose ...
  Ekspertų teigimu, mūsų organizmas yra užprogramuotas atsibusti išmiegojus maždaug 7-8 valandas. Tiems žmonėms, kurie keliasi tarp 5.22 ir 7.22, nepriklausomai nuo ...
  Dažnai laikomasi klaidingos nuomonės, jog moterys, kitaip nei vyrai, gali puikiai apsieiti ir be sekso ir, kad joms jo reikia žymiai ...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos