Aistringo sekso požymiai

Aistringo sekso požymiai

Fizinis patrauklumas yra viena iš svarbiausių aistringo sekso sąlygų. Tačiau kartais seksas poroje tampa rutina. Kaip žinoti, kad jūsų meilės žaidimai lovoje yra vis dar puikus? Pateikiame 7 aistringo sekso požymius.

  1. Jūs norite tai kartoti vėl ir vėl. Tuo tarpu tuomet, kai seksas tampa rutina, apie pakartojimą nesinori nė pagalvoti.
  2. Po aistringo sekso jaučiatės užkariavę pasaulį. Po sekso, kuris tapo rutina, jaučiate atlikę pareigą.
  3. Galvojate, kaip patenkinti partnerį. Aistringas seksas pasižymi tuo, kad daugiausia dėmesio kreipiama į partnerio poreikius. Tuo tarpu kai seksas yra tik rutina, paprastai galvojama tik apie savo pasitenkinimą.
  4. Jaučiatės kaip po geros treniruotės. Aistringas seksas dažniausiai reikalauja nemažai energijos, nes tokiam seksui reikia panaudoti daug įvairiausių judesių skirtingoms pozoms. Tuo tarpu seksas iš įpročio dažniausiai apsiriboja sekso poza „Misionierius“ ir tam nereikia ypatingų fizinių pastangų.
  5. Po aistringo sekso galvojate apie praėjusius pojūčius. Tuo tarpu seksas, kuris tapo rutina, dažniausiai siejasi su partneriu.
  6. Aistringas seksas kur kas dažniau nutinka netikėtose vietose. Tokiose kaip viešasis tualetas, naktinis klubas, vonios kambarys ir pan. O kai seksas yra tik rutina, jis dažniausiai prasideda ir baigiasi lovoje.
  7. Aistringas seksas visada baigiasi orgazmu. Tuo tarpu tuomet, kai seksas yra tik rutina, kulminaciją pavyksta pasiekti ne visada.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.