8 priežastys dėl ko jis nori, kad tu pasiektum orgazmą.

8 priežastys dėl ko jis nori, kad tu pasiektum orgazmą.

Young couple engaged in sexual intercourse

Tai yra tikrų tikriausias stereotipas, jog vyrai patiria orgazmus, tačiau jų nesuteikia moterims, kad moterims pasiekti orgazmą trunka daug ilgiau ar, kad vyrai tiesiog užmiršta moterų poreikius. Žinoma, daug šiknių tiesiog net nesivargina atsakyti tuo pačiu arba yra per daug…. užsivedę (bet tai nėra jų kaltė, jie tokie sutverti ir jų meilė yra tokia). Tačiau yra begalės vaikinų, kurie bando labai labai stipriai ir stengiasi būti gerais sekse. Jis nori, kad moteris apturėtų puikų laiką. Kad moteris pasiektų orgazmą. Tai yra įvykis reikalaujantis pastangų iš abiejų pusių visai kaip bobslėjus. Taigi, žemiau pateikiame tik kelias priežastis dėl ko vyras nori ir stengiasi, kad moteris pasiektų orgazmą.
1. Tai liudija vyrų vyriškumą. Jeigu vyrai nesugeba suteikti orgazmo, jie jaučiasi blogi sekso partneriai. O jei vyrams pavyksta pasiekti orgazmą, tai tiesiog reiškia, kad vyrams tai sekasi ir jiems tai yra pernelyg nesudėtingas dalykas. Tačiau jei vyras nori parodyti savo meistriškumą, jis būtinai savo partnerei padovanos orgazmą.
2. Tai yra smagu. Tai seksas. O mylėtis yra smagu. Jei tai nebūtų smagu, vyrai tiesiog nesivargindami išeitų iš namų ieškotis kitų sekso partnerių arba vietoje to masturbuotųsi.
3. Moters orgazmas tai reiškia, kad pagaliau vyras gali baigti. Damoms visada pirmenybė, o džentelmenai nebūtų džentelmenais jei nesuteiktų joms tos pirmenybės.
4. Moterims vyras visuomet liks skoloje orgazmą. O likti skoloje niekada nėra gerai. Tai galioja ir pinigams ir orgazmams. Vėliau moteris gali argumentuotai šantažuoti vyrą, o tai irgi nėra gerai.
5. Vyrai yra tiesiog džentelmenai, nes jie taip buvo išauklėti. Jų mamos jiems nuolat kartodavo, nelaikyti alkūnių ant stalo, atidaryti duris, visada pasakyti „prašau“ ir pabaigti visus pradėtus darbus.
6. Tai padaro moterį laiminga. Vyrams tiesiog patinka žinoti, kad moteris yra laiminga. O galiausiai, koks vyras norėtų gulėti su nepatenkinta ir susiraukia moterimi vienoje lovoje.
7. Moterų dejavimas yra seksualus dalykas, tačiau tikrų tikriausias orgazmas yra dar seksualesnis dalykas. Įsivaizduokite situaciją, kai ateina svečių ir sako jums komplimentus apie skaniai paruoštus patiekalus, jums malonu. Bet ar žinote kaip malonu, kada svečiai paprašo pakartojimo? Čia lygiai ta pati situacija, komplimentai – tai moters dejonės, o orgazmas – tai tarsi paprašymas pakartoti.
8. Kartais vyrai mėgsta žaisti žaidimą ir stebėti kiek gi kartų pavyks patenkinti savo moterį. Todėl, kad vyrai savo galvoje viską paverčia į konkursą ar tai varžybas. Jie tiesiog nori būti geriausiais.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *