8 faktai apie masturbaciją, kurių jums niekas neminėjo

8 faktai apie masturbaciją, kurių jums niekas neminėjo

9184_2657581974755_465951239_n1. Nėra tokio masturbacijos būdo, kuris būtų geresnis už seksą su gyvu žmogumi.
Tikriausiai manote, kad tik jūs vienas sugebate tobulai save patenkinti, tačiau būti liečiamam kito žmogaus visuomet buvo ir bus geriausia. Tiesiog taip yra.

2. Masturbuojasi ne tik purvini iškrypėliai viešumoje. Jūsų bibliotekininkė taip pat mesturbuojasi (greičiausiai tarp didelių knygų krūvų), Jūsų daktaras masturbuojasi (tikėkimės ne kažkur netoliese) ir visi jūsų draugai taip pat masturbuojasi (galbūt su jumis besirašinėdami sms žinutėmis, nes šiais laikais atlikti daug užduočių vienu metu yra svarbu mūsų moderniame pasaulyje). Jie tiesiog tai daro.

3. Jeigu jums nesiseka baigti besimasturbuojant, tai nereiškia, kad jūs esate pasmerktas visam gyvenimui. Priedo, kaip jūs, po galais, galite baigti žinant, kad kitas faktas yra teisingas.

4. Ne, jums nereikia pirštu imituoti mini-penio įsiskverbimo. Dauguma moterų netgi negali baigti įsiskverbus normalaus dydžio peniui, tad ką jau kalbėti apie pirštą! Palikite jį ramybėje.

5. Masturbacija skaitosi net ir tada, kai tiesiog žiūrite televizorių ir žaidžiate su savimi valandų valandas. Jei save liečiate ir jums tai patinka, tai neturi jokios reikšmės ar jūs patirsite aštuonis stiprius orgazmus ar ne – tai vis tiek skaitysis masturbacija.

6. Jei masturbuojatės turėdami antras puses, tai jokiais būdais nereiškia neištikimybės. Masturbuojasi visi. Jei jūs mylite tą žmogų su kuriuo susitikinėjate ir jūs jam patinkate ir t.t. Jis vistiek masturbuojasi ir masturbuosis, todėl tą daryti galite ir jūs.

7. Jei masturbacijai naudojate sekso žaisliukus – tai nėra blogai. Jei jums nesiseka baigti be sekso žaisliuko, tai dar nereiškia, kad esate pats blogiausias masturbuotojas visoje žemėje. Plius, tai gali būti jūsų puikus koziris. Ypatingai jei yra vėlu, o jūs norite miegoti, galite pasiimti sekso žaisliuką ir greitai pažaisti, nesivarginant ilgai bandant pasiekti orgazmą.

8. Jūs vis dar galite masturbuotis net jei ir neturite populiariausio, trigubo G-taško orgazmo monster seks žaisliuko iš kosmoso 3000. Praleiskite dieną eksperimentuodami rankomis, tai pats geriausias nemokamas sekso žaisliukas.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *