7 ženklai, kad jis suvaidino orgazmą

7 ženklai, kad jis suvaidino orgazmą

erotika

Manote, kad esate lovos liūtas? Tačiau moterys kartais suvaidina orgazmą. Jūsų dėmesiui – 7 požymiai, kad jūsų lovos draugė suvaidino mažą spektaklį lovoje.

  1. Ji elgiasi kaip aktorė iš erotinio filmo. Tiesą pasakius, tikras orgazmas ne visada atrodo taip seksualiai kaip mes įsivaizduojame. Orgazmą patirianti moteris kartais leidžia ne visai erotiškus vaizdus ir rodo keistas veido mimikas. Jei jos veiksmai neatsitiktiniai, kvėpavimas ritmingas, o veidas ramus, greičiausiai ji tik vaidina orgazmą.
  2. Po visko ji tyli. Galite manyti, kad ji tyli todėl, kad ją užplūdo emocijos ir ji jaučiasi pavargusi po nuostabaus sekso. Deja, nebūtinai taip. Kartais moterys tyli todėl, kad mano, jog geriau patylės, jei vis tiek neturi ką gero pasakyti.
  3. Ji nežiūri jums į akis. Jei po visko pastebite, kad ji nežiūri jums į akis, tai neabejotinai blogas ženklas.
  4. Prieš seksą su jumis ji visada vartoja daug alkoholio. Jei alkoholis jai yra neatsiejama meilės žaidimų dalis, yra priežastis, kodėl ji nori apsvaigti. Žinoma, tai nebūtinai reiškia, kad esate blogas meilužis, bet tikimybė, kad pastarieji keli kartai buvo prasti, tikri yra.
  5. Ji jums užsimena, kad darytumėte kitaip nei praėjusį kartą. Manote, ji mėgsta įvairovę? Galbūt. O gal paprasčiausiai praėjusį kartą viskas buvo labai blogai.
  6. Ji jaučiasi nepatogiai, kai kažkas užsimena apie suvaidintą orgazmą. Įsivaizduokite, kad vakarieniaujate su draugais ir kažkas suvaidina orgazmą. Jums juokinga, tačiau jūsų draugė užuot juokusis sučiaupia lūpas ir parausta. Manote todėl, kad ji drovi? Galbūt, tačiau yra tikimybė, kad ji jaučiasi pričiupta.
  7. Po visko ji patapšnoja jums per nugarą. Tai – gailesčio ženklas, kuris reiški „nieko tokio, kitą kartą pavyks geriau“. Jei jūsų partnerė tikrai taip daro, skubėkite „Kama Sutros“.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *