7 dalykai, kuriuos tikrai norėtumėte žinoti apie webcam modelius.

7 dalykai, kuriuos tikrai norėtumėte žinoti apie webcam modelius.

Sexy girl wearing very short skirt pretending to work on laptopAnoniminis web-cam modelis Reddit svetainėje surengė „klauskite manęs bet ko“ diskusiją, kur vartotojai galėjo merginos paklausti ko tik panorėjo. Būta įvairių klausimų ir pačių netikėčiausių atsakymų. Štai keli, įdomiausi atsakymai.
1. Taip, modeliai dirba net tada, kai serga mėnesinėmis. Šis modelis sako, jog jos laimei jos menstruacinis ciklas yra labai nežymus ir trumpas, todėl ji renkasi rodytis per web kamerą tuo atveju, jei jos nėra prašoma nusimauti kelnaičių. Pasitaiko ir dienų, kada tenka atsiprašyti ir pasiimti laisvadienį.
2. Niekada niekas gatvėje neprieina ir nesako: „Ei, aš tave mačiau nuogą“. Nors ir visiškai įmanoma atpažinti merginą, tačiau niekas gatvėje nepuola ir neprašo autografo, kaip ji sako, ji gatvėje niekada nebuvo atpažinta.
3. Modeliai dirba daug rečiau ir mažiau nei dauguma Amerikiečių, gaunančių minimalų atlyginimą pilnu etatu. Kai mergina buvo paklausta kiek pasirodymų ji turėtų atlikti, kad gautų minimalų atlyginimą, ji atsakė, kad šiuo metu per valandą gauna 10 dolerių, o minimalus amerikiečio atlyginimas yra apie 7 dolerius per valandą. Jei mergina dirba 40 valandų per savaitę, tai belieka tik paskaičiuoti ir palyginti.
4. Daug klientų yra labai pikti be jokios priežasties. Ji sako, kad daug vyrų tiesiog negali ramiai sėdėti, stebėti ir nepasakyti jokio pikto žodžio jai. Tikriausiai mergina gauna baisesnių komplimentų nei greitojo maisto restorano darbuotojas.
5. Ne, tai nėra darbas, kurį norėtų dirbti amžinai. Galbūt ir yra tokių web modelių, kurie tą darytų amžinai, bet ji sako, kad tai ne jos atveju. Ji baigė mokslus kol dirbo web cam modeliu. Šis darbas padėjo jai susimokėti už įvairius mokesčius ir jai nereikėjo imti studento paskolos. Tačiau ji sako: „Aš nebūsiu visą gyvenimą savo 20-uosiuose metuose. Man reikia dirbti „tikrą“ darbą. Ir aš dirbsiu. Dėvėdama drabužius.
6. Jų artimieji puikiai supranta, kad modelio darbas yra jų pragyvenimo šaltinis. Ji sako, kad jos keli artimiausi draugai žino apie jos dirbamą darbą ir puikiai tą supranta. Gal šiek tiek nepašaipiai pasijuokia. Ji kol kas to nesakė savo tėvams, bet kadangi jie gana liberalūs žmonės, tad sužinoję tikrai nesmerktų.
7. Kai tai pasidaro keista, tai pasidaro laaabai keista. Nieko nuostabaus, ji sako, kad ji buvo paprašyta daryti daugybę pačių keisčiausių dalykų. Pavyzdžiui: „Plakti sau per užpakalį su virtuvine mentele“ ar „Deklamuoti Šekspyrą kaišiojant sau pirštus į makštį“. Smagu, kad ji šiuos momentus prisimena kaip „keistai linksmus“. Priedo, mergina dažnai atsisako daryti dalykus, kurie jai nepatinka ir renkasi daryti tai, kas jai suteikia malonumą.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.