5 vėsinančios įdėjos vasaros seksui įkaitinti

inhilady-2014-11-27-0933daf6fb594416b57ce7b9dde0c5c4

Kai lauke temperatūra tampa nebe pakeliama jūs tikriausiai ieškote įvairių atsivėsinimo būdų namuose. O kaip su miegamuoju? Ar kada pagalvojote, kad žaidimas su vėsesne temperatūra miegamajame (pvz: ledukai ar šaltas lubrikantas) gali atverti akis į nepakartojamą ir neatrastą sekso ir erotikos pasaulį?
Kodėl?
Štai kodėl: Jūsų ir jūsų partnerio vietelės yra be galo jautrios ir pilnos nervų. Todėl temperatūrų kaita žemiau juosmens turi didelę reikšmę susijaudinimui. Nauji ar kitokie pojūčiai, kurie jus galbūt stumia iš komforto zonos, stimuliuoja dopamino centrus smegenyse, todėl jūsų pojūčiai (prisilietimai ar orgazmas) tampa daug stipresni. Pagalvokite kaip jūsų organizmas reaguoja į labai šaltą temperatūrą – raumenys įsitempia, o kraujas ima skubėti į labiausiai gyvybiškai svarbius organus. Tad temperatūrų kaita jautrioje vietelėje jūsų kūną ir jus ves iš proto. Taigi:
1. Atšaldykite savo lubrikantą. Pradėkite nuo paprasto „pasidaryk pats“ metodo: Tiesiog įdėkite bet kokios rūšies lubrikantą į šaldytuvą kelioms minutėms prieš naudojimą – pajusite pojūčių pokytį tuoj pat.
2. Pabandykite atsivėsinti skoniu. Jei esate lubrikantų mėgėjai, galite pasirinkti lubrikantą su pipirmėčių ar mentolio ekstraktais. Tai tikrai pastiprins malonius dilgčiojimus sekso metu.
3. Atsivėsinkite savo sekso žaisliukus. Įsidėkite savo nerūdijančio plieno žaisliukus į šaldytuvą arba šaldymo kamerą. Šie žaislai gali sušalti labai greitai ir žema temperatūra išsilaiko ilgiau nei įprastai, todėl pojūčiai, kuriuos patirsite truks daug ilgiau.
4. Pažaiskite su burna. Ar kada nors bandėte palaižyti savo partnerio jautrią vietelę, o tada silpnai papūsti? Tai stebėtinai veiksminga! Pabandykite.
5. Naudokite ledo kubelius. O paįvairinimui galite pabandyti daugkartinio naudojimo ledo kubelius, kuriuos išimsite iš taurių kai baigsite gerti vyną ar šampaną.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Gairės: , , , , , ,

Komentarai: (0)


Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

[gallery columns="1" ids="1214,1215,1216,1217,1218,1219,1220,1221,1222,1223,1224,1225,1226,1227,1228"]
plastines operacijos
Dauguma vyrų, kalbėdami apie savo sekso partneres, apibūdina jas labai tiesmukai arba „LENTA“ arba „GERA“. Kokia gi ta „GERA LOVOJ“ moteris, ...
Forbes neseniai patalpino daugiausiai metinio pelno gaunančių super modelių sąrašą. Visos merginos yra be galo gražios, negana to - jos SUPER ...
orgazmas
...

Video

Apklausa

KAIP MANOTE, KOKIO ILGIO YRA VIDUTINIS LIETUVIO PENIS EREKCIJOS METU?

Loading ... Loading ...

Gairės

Kategorijos