5 realybės apie seksą paplūdimyje

5 realybės apie seksą paplūdimyje

6971136-loving-couple-beach

Jūs esate įkaitę, jūs dėvite mažai drabužių, o prieš jus begalinė vandenyno erdvė. Nors seksas paplūdimyje atrodo gan patraukliai, pagalvokite ar verta pasiduoti šiai idėjai. Taigi, penki dalykai, kuriuos privalote žinoti apie seksą paplūdimyje, kurių filmuose nepamatysite:
1. Jūs galite būti suimtas policijos. Nepadorūs veiksmai viešumoje – tai ne juokas. Nors įstatymai gali skirtis įvairiose šalyse, tačiau vertėtų apie juos pasidomėti, antraip – jūsų vardas gali atsidurti policijos duomenų bazėje. Tikriausiai nenorėtumėte, kad vėliau tai rastų jūsų būsimas darbdavys ar nauja antroji pusė Google paieškoje.
2. Tai gali suerzinti jūsų intymias vietas. Net švelniausios smėlio smiltelės gali skaudžiai trintis į odą kai jūs voliositės smėlyje, o ypač jei būsite šlapi ar suprakaitavę. Tokia trintis į smėlį gali sukelti odos perštėjimą, patinimą ar bėrimą.
3. Tai gali padidinti infekcijos riziką. Smėlio įbrėžimai prie lytinių organų gali padidinti jautrumą ir infekcijos tikimybę įskaitant chlamidijas, herpesą ar ŽIV. Be to, smėlis gali lengvai pažeisti prezervatyvą.
4. Jūsų antroji pusė nebus vienintelė, kuri turės priėjimą prie jūsų jautriųjų vietelių. Smėlio musytės, blusos ir kitokie padarai patekę ant jūsų intymių vietų ir įkandę makšties arba varpos srityje gali sukelti infekcijas.
5. Šlapi ir pašėlę? Nebūtinai. Manote, kad galite išvengti visų aukščiau išvardintų punktų patekę į vandenį? Galbūt, tačiau susidursite su kitais nesklandumais. Tikriausiai vanduo jums atrodo pakankamai gera ir šlapia aplinka seksui, bet keista yra tai, kad vanduo kaip tik gali sukelti makšties išsausėjimą, kas tikrai nesuteiks malonumo mylintis.

Patiko straipsnis? Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *